Masaj nasıl yapılır?

Masaj yapabilen var mı aranızda ? Sevgilime masaj yapmak istiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ah ah ben de istiyorum ama nerde bu devlet nerde bu millet? Teorisine çalışıyoruz, pratik yapacak sevgili yok; sevgili olsa da pratik yaptırmaz. Devlet bizlere sahip çıksın, uygulamalı eğitim için fırsat tanısın istiyoruz. Buradan yetkililere sesleniyorum, lütfen bize imkan tanıyın.Trollemiş gibi oldum, kusura bakma :)Masaj videoları vardı bol bol, unuttum gitti hepsini.. Tüyoları ben de takip edeyim.

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben yapıyom ama manitaya yapmam asla =)) genelde aile büyükleri =)

• yap işte masaj herkez yapablir kendini hayal et sana napsalar hosuna gider aynısını yap sevgilinee

• Şimdiki başlık masaj ile başladı bir sonraki konu,Sevişebilen var mı aranızda ? Sevgilimle sevişmek istiyorum. şeklindeki başlığını heyecan ile bekliyoruz. :)

• yok ama bana da lazım sırtım fena agrıyor :))

• ben masör güven burada yazılarla masaj nasıl yapılacağı anlatılmaz. masajı öğrenmek istiyorsanız uygulamalı ve görerek gösterilmelidir.

• al babyoili şakaklardan başla in aşağılara...sana tekniği anlatırım ama kadınlara olanı...:)))

• benim masaj konusunda çok hassas olduğumu söylüyolar anlarım yani :)

• ben masörlük yapıyorum da nasıl anlatılır ki buradan ya :D

• Önce sana yapalım. Sen de öğrendiklerini sevgiline yap ;)

• Youtube'da örnekli uygulamalı videolar mevcut.

• yapmaktan da yaptırmaktan da nefret ederim.

• saçma olmuş

• pardon ya ben yaptırmak istiyorum diye anladım evet güzel olur yap bence de benim hoşuma giderdi :D

• kursunda öğrenebilirsin

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...