Turk ve azeri qizlarinin ferqi?

Arkadaslar sizce azeri ve turk kizlari arasinda olan esas ferq nedir?

Güncellemeler:
bu ne ya sizin erkekler de bizim qizlari qisqanir demek ki, boshuna deyil:) unlu Blue qrupu azeri qizlar haqqinda dediyi kim... bakida gozel kizlar heddinden artik coxdur. sizin qizlar cox gozeldir hara baksak gozel qizlar goruruk azeri erkeklerin sansi cox getirib!:) hadi cox qisqandirmayim sizi:)
unlu Blue qrupu azeriq izlar haqqinda dediyi kimi... bakida gozel qizlar hedden artiq coxdur.sizin kizlar cox gozeldir. hara baxsaq gozel qizlar goruruk azeri erkeklerin de sansi cox getirib!) hadi cox qisqandirmayim sizi:))
bu ne ya sizin erkekler de bizim qizlari qisqanir demek ki, boshuna deyil:) unlu Blue qrupu azeri qizlar haqqinda dediyi kim... bakida gozel kizlar heddinden artik coxdur. sizin qizlar cox gozeldir hara baksak gozel qizlar goruruk azeri erkeklerin sansi cox getirib!:) hadi cox qisqandirmayim sizi:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• türk kızları daha güzel fark bu :)

• 8gün

Azeriler seviyoruz sizi ;))

• 8gün

Ablacim siz daha guzel ol'sa'niz ne olur tavrin çirkinlikte seviye atladiktan sonra. umarim ta vrinda baska birşeyler tarafindan asimile olurda duzelirsiniz...

• 8gün

Lutfen Turkiye Turkleri kiskanmasin, Turkler candir...

Soruya gecsek...1 millet 2 devletiz, ama zahiren benzemiyoz. Bunu her kes diyiyo. Biz ruslarin baskisiyla dilimiz, zahiri gorunusumuz ve fikirlerimiz deyisti, onun icinde biz Azeriler daha guzeliz...

NOT:LutfeN KiskanmayiN...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 28

• 8gün

Türk kızları kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanmasa bir fark yok

• azeri ve türk kızları birbirine çok benziyor ama azeri kızları daha bakımlı oturup kalkmasını bilen terbiyeli kızlar azeri kızlarını her zaman cok beğenmişimdir eğer nişanlım rus olmasaydı kesin bir azeri kızı bulurdum :)

• Emiliya :D biliyorum benden bıktın sırf mesaj yazman hoşuma gittiği için rahatsız ediyorum seni :D Biliyorum en çok kendini seviyorsun ama güzellik kalptedir bence. bazen yazdıklarımı anlamıyorsun saçmalama diyorsun. En son bana şeklini gönder diyip silmişsin yine arkadaşlıktan :D sen benim hakkımda ne düşünüyorsun yazarmısın yoruma

• Kaç yaşındaydı acaba ya , bence küçüktü :D Ben azerilerin konusmasını çok sevdiğim için mesaj atıyodum ona hep :D gitmesine üzüldüm aslında :) neyse ben başka azeri de bulurum

• :D adjadjkl fake olduğu anlaşılınca nasılda gtmiş .D

• Max :D resmi fake bu kadar üzülme :D :D

• *Kezban alarmı...*

• :D hahahahhahahahah...

• kezban ne?

• ne diyon sen başkan?

• olabilir başgan :)))

• çıkar şu şiveni ne dediğin anlaşılmıyor ?!?!?!

• Dünyanın en güzel kızları 1-arap Kızları 2- Rus kızları boşuna tartışmayın :)) yok azzeriymiş yok türkmüş

• Terbiyesiz kız

• siktir get burdan! cirkinliyine bax bunun:)

• valla cok azeri kızlarla tanışdım kimsede senin gibi saçma sapan yazmıyordu

• yüzün çok itici geliyor

• 1. azeri kızları beyinden noksan oluyor bunu bir söyleyim tecrübelerime dayanarak.

2. sendeki bu ego nedir arkadaşım ? :) yok bne güzelim yok kıskandırmayım falan kendini güzelmi sanıyorsun anlamadım gttii meeen

• ne yazdim men?:)

• Yiter artiq Güncellemeyesan.Yazduxlarından Bi SİXİM anlamiyem zağar

• hiç azeri kız tanımadım ki

• Azeri kızlar kaş farkıyla bizim kızlardan önde:-)tek fark bu bence

• Hiçbiri beş para etmez.Tecrübelerle sabittir.

• doğal güzellikte azeriler takla attırır

• Azeriler kıskanç değal (= türk kızları Kıskanç yerim (=

• :)))

• çeşitli manalarda kullanlıyor işte.bizim oralarda kullanırlar la nasıl izah edem şimdi :) link aha bak burdan üjj bejj bişey yazmışlar :))

• gene ki düştü aklına :)

• Öncekileri Göster
  • Ben pek bir fark göremiyorum , çünkü türk kızları da , azeri kızları da bir başka güzel :) Bu arada sen de çok güzelsin maşallah :P

• ezeri gizlari evlenene gadar gaş almirmiş dogru mudur balam ?

• :D balam ayvalam salam sosis sucuk :)

• bizimkilerle en benzer yanları bu herhalde :D

• gada ne la :)

• Öncekileri Göster
  • Rus kıszları :D

• Azerbaycan'daki Azerileri çirkinken İran ve Türkiye'dekiler çok güzel...

• Buradaki Azeriler de İran'dakiler kadar sayıları çok olmasa da öyleler...

• dogru en gozel azeri qizlari iran azerileridir

• Sanırım Azeri kızlar Türkiye'de yaşamaktan keyif alır ve ister,

Türk kızlar ise Türkiye'de yaşamaktan şikayetçidir ve kaçmak ister :))))

• ya arkadaşım sen neden böle yazıyosun ?

• Egosu onu bugün çok kaşımış çünkü. Övgü almaya çalışıyor. Bir üste çıkma çabası var ama, hayırlısı be gülüm..

• türk kızları fark diyor azeriler ferq diyor.. hem ben azeri kızları daha bir sempatik buluom =7 azeri, kazak ve lübnan kızları candır gerisi heyecandır :D

• Biri Azari digeri Turk... İkiside insan ikiside disi baska bir fark yok.

• Türk kızları daha güzel daha akıllı daha zeki daha Cadıııı :)

• lafı Türk erkeğine getirdim çünkü eşim Baküde çalışıoyr ve o kzların Türk erkeklerine yaklaşımlarını gözlemleme şansım oldu. :))

• Azeri kızları namusuna daha düşgünmü ne

• tek fark

sizde qız

bizde kız

• Azeri kızları: Aybalam

Türk kızları: Aaay balaam napıyosoon, been de iyiii fena yanee

• Vallaha geri aldım yorumumu... Kezbanın önde gideni çıktı bu kız yaaaahuuu... :D yazmaz olaydımm...

• Eyle eyle :D

• hayırlısı :D

• Öncekileri Göster
  • azeri kızlar daha çakma kıyafetler ve makyaj malzemeleriyle tanışmadığı için daha mütevaziler şuan

• mene soracak olursan azeri kızları fazla özenti.

Kızlar Ne Diyor 11

• 8gün

Lutfen Turkiye Turkleri kiskanmasin, Turkler candir...
    Soruya gecsek...1 millet 2 devletiz, ama zahiren benzemiyoz. Bunu her kes diyiyo. Biz ruslarin baskisiyla dilimiz, zahiri gorunusumuz ve fikirlerimiz deyisti, onun icinde biz Azeriler daha guzeliz...

NOT:LutfeN KiskanmayiN...

• azeriler daha güzel

• Fake resim koyup güzelim demekle olmaz bu işler. bu kadar özgüvenin varsa kendi resimlerini koy. Dasha'nın değil :D sabahtan beri yazmayım küçük düşmesin dedim ama güncellemelerinle Böyle aşağıladığın için yazdım... Yazık...

link ;)

• aa bebek :D bende bunu adriana limaya benzetiyodum büyüksün ya :D zaten dün sorduğum soruda da farkını ortaya koydun :Dönemli olan iç güzelliği değil mi :D

• azerisen azerisin buyutme bukadar

• başını duzluyum da kohma :D

• he ya , hele vayına oturduğuma bah sen :D

• ahahaaa

• Galiba azeri kızları egolarina daha düşkün oluyorlar. Örneğin bir Türk kızı böyle bir soru sorsa ve azeri bir arkadaşımız "azeri kızları daha güzel oluyor " dese, "kendini kandırma kardeşş" demez mesela :) Ortada bir yanlışlık olduğunu biliriz, ama demeyiz yani :)

• ya emilyaya bayadır muhabbet ediyorum ben mesaj atıyom o kendini çok beğenmiş ama aksanı hoşuma gittiği için mesaj atıyorum sırf :D yazdıklarımı yanlış anlıyor genelde ama Adriana Lima resmi koymus bu benim diyor :D yine de seviyorm ama

• Bırak o işini yapıyor jamieson :D . Yuliababy vitrin mankeninde de güzellik var beyin yok tek farkı bundaki üreme hücreleri ışte ülke olarak kalitemiz düşüyor, yazık. Sonra; "toplum niye bozuldu" . Al işte.

• Kendi ağzıyla itiraf etti nolduğunu akıllı.Ülkelerindeki ruslardan etkilenip özentilik yapıolar ama boşuna :D

• Öncekileri Göster
  • Azeri kzları Türk erkekleriyle evlnme hayali kurarlar ve bu yüzdn hemen kolay lokma olurlar. Türk kzları Türk erkeğini bilir kndini malzeme etmez!

• Sen Türk erkeklerine kurban ol, vatandaşlıkmış. Doğacak çocuklarınızın beyine de ihtiyacı var arkadaşlar, böylelerine vatandaşlık veriyorsunuz sonra gelip tepemize çıkıyorlar.

• :))))

• yani işi yine türk erkeğine getirip laf vuracaksınız değilmi töbe yarabbim :))

• Öncekileri Göster
  • Azeri diyince aklıma kaşları geldi hepsinin kaşları aynı yerde kaş dövmesi yaptırmış gibi ok iticiler

• ele bilirem ki özün kıskanır Türk kızlarını

• yazarame ama ayibdi azeri qizlari tebiiki cox basqadi ;)

• hem turk hem azeri ,biseymi oldu?

• sen de azeri misn acaba ?

• ikisinide sevmem

• ecnebi galiba.

Yükleniyor...