Saçıma nasıl farklı şekil verebilirim?

Arkdaşlar saçımın önü uzun arkası kısa yani yeni saç modellerinden ama hep düz yapmaktan bıktım bildiğiniz değişik saç şekilleri varsa söylerseniz sevinirim

Güncellemeler:
saçım kısa çene hizamdan biraz aşağıd önleri arkasıd dha kısa Asu Sevtap Özaltun'nun saçı gibi ama benim saçım daha az onnkneden
Kumralım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link

valla maşa yapabilirsin onun dışında bob model saça farklı bişey uygulanmaz zaten

Erkekler Ne Diyor 6

• kuaföre git en kolayından bence

• keşke fotonu görseydik daha güzel yorumlar verebilirdik.

• resmini görsem yüz şekline göre bir fikir verirdim..

• kafanın kenarlarına 4 tane dilme çak. dök betonu iki gün bekle. e sağlam saç sağlam kafada, kafa sağlam vücutta bulunsun:D

• ay kuyruğu yap..

öndeki kısa saçlarda alına dökülünce çok sevimli görüntü oluyor..

• kestir gitsin :) bence çok farklı olur

Kızlar Ne Diyor 6

• Saçlarının uzun olan uç kısmını pilatine boyarsan çok güzel olur. Saçların açık renkse tabi. bir de tek ucunu bukle yapabilirsin.

• kuaföre git

• Arkaları düzleştirici ile içe doğru kabart, öndeki uzun kısımları düzleştirici ile dışa doğru kıvır bence gayet hoş olur.. Uzun saçtada aynı model uygulanabilir.

• Türkiye'nin modası uzun saçtır. Ara sor uzun saç için bin tane fıstık gibi model söylerler fakat kısa saç daha çok Avrupa'nın modası bu yüzden de kısa saç için en iyi kullanım şekillerini Avrupa modasıyla ilgilenen sitelerde bulabilirsin. Ya da filmlerinde de görüyorsundur bizimkiler kısa saçı toplayamazken onlar örüyor bile yani filmlerden de fikir alabilirsin, ünlülerden..

• Saçına tost uygulayabilirsin ayrıca maşa kullan derim çok güzel duruyor o saç modelinde.

• Sucuk :D umarım tostu biliyorsundurr

• sucuklu mu olsun kaşarlı mı:D

• işte sırf bu yüzden çoğu bayan sıkıntıda,yeni bir akım oldu fakat kullanımı kısıtlı..biraz daha uzamasına izin ver ve hepsini gidip aynı ölçüde kestir öyle uzasınlar,daha rahat kullanırsın..

Yükleniyor...