• Sor
  • Bence

Polis olmak zor mu ya ?

Polis olmak istiyorum lise sondayım ders çalışıyorum dershaneye gidiyorum . Herkes diyor ki cemaatçi olmazsan kazanamazsın zor diyolar onlar yardım eder onun dışında en basit şeyden elenirsin kader kısmet deyip girersen direk elendin diyolar korkuyorum elenirim diye şimdi benim tek hayalim polislik . Polis olduğumda benim hayatım değişecek biliyorum . Mesleğe geçiyim direk evleneceğim 6 yıllık bir ilişkim var ailelerimiz biliyor evli gibiyiz mesleğe geçersem çok daha iyi olacak onun için uğraşıyorum . Biraz fikir verin çok karamsar düşünüyorum artık.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• cemaat dershanesine gidiyorsan zaman ve sızıntıya abone isen abilerin evine ve kamplara gidiyorsan hiç de zor değil :)

• :D

Kızlar Ne Diyor 2

• O cemaatçi dıyenler işkembesınden uyduranlar:)öyle bır saçmalık yok...polislık zor evet ama bir okadarda güzel kı insanalrın sana guvenmesı sana sığınmasıbunlar anlatılmaz yaşanılası şeyler, inşlh sanda nasıp olur bu güzel duygu.'2014 pmyo setı alıp çalışmanı tavsıye ederım...

• Valla güzel kardeşim abiler buldum kendime cuma cumartesi pazar onlarda yatılı kalıcam ücretsiz ders çalışcam kaynaktada yardım edeceklermiş kitap filan veririz yardım ederiz dediler netlerimi artırmam filan için abiler gerçekten iyi olacak diye düşünüyorum . Bu sene olmazsa ise .Seneyede dershaneye giderim

• hakkında hayırlısı neyse o olur inşlh :)

• zor :) sen birilerini bul cemmaaetten. polis olunca bakarsın yoluna.

Erkekler Ne Diyor 8

• Zor değil de nasip kısmet meselesi. 3 defa deneyip de giremeyen ben, bunu çok iyi biliyorum.

• 3ay

zor kardeş baksana beraber çalıştığın insanları tutukluyosun

• Cemaatten isen garanti alınırsın. Geçen sene bölümümden arkadaşım cemaatçi ailesi sayesinde okulu bırakıp polis oldu, sanıyorum ki ygsden 250-260 civarı puan alman yetiyor. Cemaatçi isen mülakatı kafana takma. Zaten artık herşey onlara mübah.

• Cemaatci olmazsan olmaz diyenler tam bir geri zekali bu 1 meslek yüksek okuluna gitmeni tavsiye etmem çalış akademi ye bir..

• Polisleri gördükten sonra bu işin ne şartı var diye düşünmeye başladım

• Polis olmak zor mu diyorsunda Televizyonları seyretmiyor musun ?

• bende polis olmak istiyorum. pc prog önlisans mezunuyum. şuan aöf kamu yön okuyorum 4 sınıfım yaş 21: 1 2 sene içinde bende düşünüyorum başvurmayı ama o kadar kişi ufak tefek şeylerden elendiğini görünce hevesim kaçmıyor da değil ama ne olursa olsun tekrar tekrar başvuru yaparım ben.:) bu işer nasip kısmet meselesi kardeşim sana o kadar söyleyim. ha torpilde yok değil bana bizzat arkadaşım spor mülakatında ve sağlık raporundan torpil yaptırdığını söyledi pmyo ya girerken

• benım gözümun onunde 1 cm eksık dıye kız elenmıştı :D
      çok ürkutucu bır andı :D

Yükleniyor...