Şu bebegini bırakıp tatile giden kadın muhabbeti

bikac yere baktım ama hiçbi şey anlamadım. bu bebegin babası nerde? kadın belli ki akıl saglıgını yitirmiş, adam onu terk ettiyse bu sebepten bile cocuguna sahip cıkması gerekiyordu. yani ben adamı kadından daha suclu görüyorum bu durumda. siz ne diyorsunuz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ne biçim insan bunlar ya..Benim bebeğimin daha kalp atışları bile yok o kadar küçük ama her an aklımda acaba iyi midir bir sorun var mıdır diye düşünmekten kendimi alamıyorum..Doğduktan sonra yan odada bile olsa sürekli gider bakarım herhalde bu insanların akli dengesi yerinde olamaz ya mümkün değil.

Erkekler Ne Diyor 6

• Böyle ve buna benzer suçlarda basına yansımadan devlet katilin kafasına sıkıp gömmeli neden yapmazlarki

• Zevke eğlenceye kendini o kadar kaptırmış ki, evde bıraktığının bir canlı olduğunu bile unutmuş.

• Yazılı olmayan toplum kuralları Madde: 2256 b fikrasi gereği: Kadını da adamıda ömür boyu kamu hizmetinden men İkisinede 3yıl her gün falaka cezası Sonra yazılı olan kanunlara geçilsin...

• kadın daha suçlu ben okudum haberi1 ilişki yaşıyorsun niye korunmuyorsun 2 hamile kaldın madem aldır çocuğu3 niye adamın haberi yok yoksa bu kadın bildiğimiz insanlardan değil mi coksorum var o kadına bide şimdi hapiste zaten boşver

• Asıl suç anne de insan bebeğini bırakıp tatile gider mi?

• Bebek suçlu. Niye doğdu?

• sen niye doğdun peki dünyaya ağır bir yüksün

• Hata bende yorumun sonuna ! işareti koysam anlaşılırdı.

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadını suçlu görmüyorsun?Tamam ben suçluyum.

• bebegin babası kadını terk edecek kadar akıllı ama cocuguna sahip cıkmayacak kadar serefsiz. bu cocuk bir dairede tek basına 9 gün kalıp aclık susuzluktan ölüyor hiç mi aglamadı komsular hiç mi duymadı biri kapıyı hiç mi calmaz hiç mi polise haber verilmez bebek sesi geliyor ama anne kapıyı acmıyor diye. bence rezil bir toplumuz ve tek suclu kadın degil

• Öncekileri Göster
    • kadının yaptıgı zaten kabul edilebilir bir şey degil ama toplumumuzun da 3 maymunu ne kadar iyi oynadıgını bir kez daha gördüm ben komşuları acısından

• O bebeğin sesi bile çıkmaz daha.
      2 aylıkmış.
      Kim duyacak da yardım edecek =/

• İkisinde de suç var, madem bakamayacaksın yapmayacaktın o zaman

• belki evllk dışıdır ama kadın da gerizeklalı bir de öğretmnmiş 2 aylık bbği kim öyle bırakır bebeği istemediği için öyle yapmış olabilir vicdansız

• ''Dünya'ya'' yazarken benim yazdığım şekilde yazman gerekirdi ve cümlenin ilk harfi büyük harf olmalıydı. Cümle sonuna nokta koymayı unutmuşsun.

• Öncekileri Göster
    • Şimdi yazdığımı tekrar oku ve sonuna ünlem işareti koyduğumu düşün.

• hahaha çok komik gerizekalı

• Akıl sağlığı yerinde olmayan biri söz konusu burda. Suç tamamn annenin!

• Kadının başka şehirde görev yapan bir polisle ilişkisi varmış hamile kalmış

• Aklıma mukayyet olmaya çalışıyorum sadece şu deli dünyada..

• Haberi izledikten sonra ağladım ya böyle vicdansızlık olmaz kadın öğretmenmiş bir de

Yükleniyor...