Atkı örmeyi öğrenebileceğim bir site falan var mı ?

Haftaya sevgilimin doğum günü kutuymuş falan fişman yapamam atkı öreyim diyorum soğuk bir memlekete okumaya gitti boynunu boğazını sıcak tutsun anneme desem bana atkı örmeyi öğret diye kesin dalga geçer bir site falan var mı bildiğiniz kolay şekilde anlatan?Not: Dalga geçecek olan az ötede oynasın .

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Dalga geçmeyeceğim ama bana pek iyi fikirmiş gibi gelmedi =/Hani atkı, bere, eldiven takımı alsan belki ama erkek arkadaşım bana atkı örse ben pek hoşlanmazdım sanırım.

Kızlar Ne Diyor 5

• Soruyu okuyunca aklıma "Kördüğüm" kitabı geldi...Ördün mü atkını bu arada? Yalnız bir erkeğin vereceği bir hediye değil bence,daha orjinal bir şey bulsaymışsın iyiymiş.

• tam aklımdan munzur cümleler geçiyordu ki son cümlenle hayallerim yıkıldı. ama sen bizimle dalga geçiyor gibisin. eşitlik istiyorum.

• örgü örmek kolay bir şey değil. özellikle ilk kez öreceğin şeyin giyinilebilir olma ihtimali çok düşük.

• link zor netten öğrenmek ya

• yiiihhhhhhhhhhhhhhhhh inanmıyorummmmmmmmmm:((((((((((( çok kıskandımmm :( çok çookk çokk fazla çok :( Allah sahibine bağışlasın .. inşallah öğrenir yaparsın ve o beğenir .ben de kafamı duvara vurmaya gidiyorum

• Youtube'da mutlaka vardır.

Erkekler Ne Diyor 2

• :/

• Axies bilader sanki başka birşey yapsan illa el emegi olacaksa:Güzel bir saksı yap internetten bak biraz orjinal birşey olsun siyah toprak bul birde nadide bir çiçek bul üçünü biraraya getir...Yada marangozluk yap güzel bir takı kutusu yap aynalı O da olmazsa Barfiks direği al kas yap sonra bunları senin için yaptım deDaha ne diyim sen mesajı aldin...

Yükleniyor...