• Sor
  • Bence

Atkı örmeyi öğrenebileceğim bir site falan var mı ?

Haftaya sevgilimin doğum günü kutuymuş falan fişman yapamam atkı öreyim diyorum soğuk bir memlekete okumaya gitti boynunu boğazını sıcak tutsun... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Dalga geçmeyeceğim ama bana pek iyi fikirmiş gibi gelmedi =/Hani atkı, bere, eldiven takımı alsan belki ama erkek arkadaşım bana atkı örse ben pek hoşlanmazdım sanırım.

Kızlar Ne Diyor 6

• Soruyu okuyunca aklıma "Kördüğüm" kitabı geldi...Ördün mü atkını bu arada? Yalnız bir erkeğin vereceği bir hediye değil bence,daha orjinal bir şey bulsaymışsın iyiymiş.

• tam aklımdan munzur cümleler geçiyordu ki son cümlenle hayallerim yıkıldı. ama sen bizimle dalga geçiyor gibisin. eşitlik istiyorum.

• örgü örmek kolay bir şey değil. özellikle ilk kez öreceğin şeyin giyinilebilir olma ihtimali çok düşük.

• link zor netten öğrenmek ya

• yiiihhhhhhhhhhhhhhhhh inanmıyorummmmmmmmmm:((((((((((( çok kıskandımmm :( çok çookk çokk fazla çok :( Allah sahibine bağışlasın .. inşallah öğrenir yaparsın ve o beğenir .ben de kafamı duvara vurmaya gidiyorum

• Youtube'da mutlaka vardır.

Erkekler Ne Diyor 2

• :/

• Axies bilader sanki başka birşey yapsan illa el emegi olacaksa:Güzel bir saksı yap internetten bak biraz orjinal birşey olsun siyah toprak bul birde nadide bir çiçek bul üçünü biraraya getir...Yada marangozluk yap güzel bir takı kutusu yap aynalı O da olmazsa Barfiks direği al kas yap sonra bunları senin için yaptım deDaha ne diyim sen mesajı aldin...

Yükleniyor...