Şirkette balık beslemek istiyorum yardım öneri :D

hiç balığım olmadı benim şimdi iki tane balık alsam nasıl bakıcam onlaraa ben bide hangi türden almalıyım sizce ?bide isimleri ne olsun ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benim burcum balık diye yapıyosun dimi bunları yapma sefa olsun ismi

• hahahah walla biri sefa olcak yeminnen çok güldüm aman huyu sen gibi uyuz olmasın :D

• Öncekileri Göster
    • aferin

• sanadaa aferim bari :D

Erkekler Ne Diyor 17

• Pirana alma derim :)

• yok abim yer beni :(

• :(

• ne kadar bir akvaryumda besleyebilirsin?akvaryumun boyutuna göre sevdiğin özelliklerine göre tür söyleyebilirim.onun dışında ne desek boş boyutlar uygun olmazsa sadece eziyet olur.küçük bir fanus ya da akvaryum ise japon-beta olabilir ya iki japon ye bir beta (bunlara bile en az 80lt falan lazım ama neyse)ısıtıcın hava motorun var ise lepistes ve diğer küçük tropikalleri düşünebilirsin.www.akvaryum.com bir bak istersen buradan araştır

• nemo memo olsun isimleri :D

• japon balığı al..3 tane su bakımlarını nasıl olsa ihmal edersin..en dayanıklı japonlar..adlarıda kerim abdül cabbar olsun..

• bakabilirsen Discus mükemmeldir :)

• ortalama bir bütçse belirle ona göre bakayım bişeyler

• Ölü balık alıp. buzluğa koy...Türü hiç mühim değil...

• hshahah

• hamsi besle, acıkınca yersin

• hhahahaha mantıklı

• fanus akvaryumda beslıcegını varsayarak yazıorum 2 tane hosuna giden balık al gunde 1 er yem ver haftada bir suyunun yarısını dok yenısını koy asla sularını tam bosaltma hayvanalrı öldürürsün isimlerine gelince Candy Crush olsun emınım oynuosundur :D

• ahahah evet :D

• Balık sever daha balık beslemek zahmetli iştir ablacımgünahına girme hayvancağızlarıncapon al 2 tane onlar dayanıklı anca

• isim söle bide

• Hasıla ve sıddık

• isimleri antin ile kuntin olsun

• japon balığı al arkadasım :)))birinin adı şaşkınnn olsun diğerinindee senn belilrle

• :))

• 17 tane balığım var. Dün biri öldü :(Fanus ta besliceksen. Lepites diye balıklar var çok güzel onlar. Onlardan alDayanıklı balık istiyorsan japon al ya da papağan al

• allah rahmet eylesin :D

• Dostlar sağolsun :D

• :D

• Sakın fanusta besleme balığa işkence yapmış olursun, japon veya beta balığı en dayanıklı balıklardır onlardan besle.

• Espri yapayım. pantolon balığı al desem kızar mısın?

• bakımı çok zor yaa hıç gırme bence..

• bi erkek bir kancık al kerem ile aslı olsun isiimleri.

• kancık hjklşasdi :D

• kancık:Kız,bayan,dişiliği temsil eden bir terimdir.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...