Yeni facebook ve msn adresi açmak istiyorum ama olmuyor neden?

yardım edın ya yenı fecebook adresı acmak ıstıyorum olmuyo msn sartmıs eposta dıyo anlamıyorum bende ya fecebook hesabı ıcın msn adresı sart bende acamıyorum uymuyo yapamıyorum bna bı tanede acın yaff :((nolur

Güncellemeler:
Email addresses must start with a letter. They can contain only letters, numbers, periods (.), hyphens (-), and underscores (_). Please type a different email address.bole yazıyo yaaa
ya fecebookta koyboldugum zaman msn adresi yani eposta gır dıyo anlamıyorum
ARKADAŞLAR NEFES NIKILI ARKADAŞIMIZ BANA YARDIMCI OLDU COK TSKKUREDRIM SIZLERIN ONUNDE ONA SAOLSUN YAIYILIK MELEĞİ RESMEN ..

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• www.hotmail.com 'a gir kaydol de yeni bir msn al. Facebook'a gir tekrardan yeni msn ile üye ol. tamamdır.

• beceremıyorum bana acarmısın:((lutfen

• Öncekileri Göster
    • çok teşekküredrimm canım şimdidenn ..

• Rica ederim tatlım

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir msn al onunla hesabı aç burayı nasıl açtıysan

• yeni mail adresini yenileyerek degiştir..ve birazdan tekrar dene..

• facebook için tamam msn gerekli de msn neden açamıyorsun onu anlamadım.

Kızlar Ne Diyor 3

• yeni msn adresi alırsan yada gmail yahoo mynet farketmez o zaman açabilirsin.

• girdiğin adresi yalnış yazmışsın. Türkçe karakter kullanma ve noktalama işareti kullanma diyor.Yalnızca mail adresinde alt çizgi tire yada nokta olmalı.

• Öncekileri Göster
    • boşuna nefes tüketmişiz madem balonlu üye tercihin var biz yardımcı olmayalım bundan sonra.

• ay yok canım ole demek ıstemdım:S:S

• Aynı ip adresinden cok fazla hotmail hesabı actığın için izin vermiyor sanırım adsl açıp kapayınca oluyodu

• link bu siteye girerek sol tarafta kaydolun var ona tıklayarak olabilirsin.

Yükleniyor...