• Sor
  • Bence

Erkeklerin gerçekten sevdiği nasıl anlaşılır?

Gerçekten seven erkek nasıl davranır?Yanındayken nasıldır? Utanır mı?

En İyi Görüş

• Seven erkek utanır sıkılır.. Ben birkaç defa yanına gidip konuşamadığımı bilirim. Konuşurken gözünün içine devamlı bakamaz. Arasıra susar. Suskunluğu dinlersiniz. Size çiçek ya da ufak tefek hediyeler alır. Kişiden kişiye değişir, önemli olan davranışlarını çözümleyip sevip sevmediğini anlayabilmek, ki bayanlar maharetlidir aslında bu konuda. Bir derdinizden, sorununuzdan bahsedin. Gerçekten ilgilenip sorunun çözümüne çabalıyorsa seviyor demek. Netten ona mesaj atın, sizin yazdığınızdan daha fazla yazıyorsa yine seviyor demek.

Erkekler Ne Diyor 12

• sana bakan gözleri ışıl ışıl parlıyorsa bilki senin yanında çok mutludur..

• "Gerçeği" bu dünyada bulamazsın... Belki yalan makinesine sokarsan bir derece...

• selam, sana değer verir ilgilidir yanındayken neden utansın ki :)

• bir erkekden her dakika seni seviyorum ve buna benzer cümleler beklemeyin çünkü zaten sizi seviyor sevmeyi sadece bu iki kelimeyle sınırlandırmak istemiyor... gerçekten seven bi insan hiç ayrılmak istemez birlikteyken eli ayağına dolaşır gözlerine bile bakarken ürkek davranır sana dokunmaya seni incitmeye kıyamaz hatta biraz daha abartırsak heycandan konuşamaz duruma bile gelebilir diyebiliriz neden çünkü seviyor çünkü aşık ne gece ne güdüz aklından çıkmıyorsunuz ama size bunu farkettirmiyor gösteriş olsun diye yaşamak biraz abes olur aşkı tabi sizde böyle güzel şeyler duymak istiyorsunuz birzz şımartilmak istiyorsunuz ama malesef herzaman olmasada arada söyler onu da utana sıkıla aşk işte bu bence...

• Erkekten erkeğe değişir bu kimi sahipliliğini hissettirir, kimisi sabi olur, kimisi seni mutlu etmik için eli ayağına dolanır, yani hepsini bir insanda toplama zor gibi bana göre

• hmm

• yaaa :)

• sevmese zaten yanında işi ne...

• Al bu da, erkeklerin uzaydan geldiğine inananlardan...Kadın ay da Erkek sevgisini belli eder. Gözünden bile anlarsın. Sen anlamayacaksın da ben mi anlayacağım ? Yok sa sen mi uzaydan geliyorsun ? Lütfen arkadaşlar, kolaylıkla bileceğiniz şeyleri buraya yazmayın.. Sizleri ciddiye alıyoruz...

• Sevişme sonrası sarılıp uyuyorsa

• bir erkek seni seviyorsa eğer hayatının tüm planlarında sen varsındır yani tüm planları sana endekslidir, buna kendiside dahildir, bir erkeğn herşeyi sensen seni mutlu etmek için elinden gelen herşeyi yapar, seni masal aleminde yaşatır, seninle sevişmek ister, seni incitmez ve senin incinebileceğini düşündüğü tüm durumlardan kaçınır, ve seni aşırı kıskanır.

• Gerçekten seven erkek sadece gözleriyle belli eder. bakışlarından anlarasın.. gerisi hikaye.

• zengin erkek parası olan istediği hayatı yaşayan ve onun için sevgi parada gelir sanır yanıda da bi sevgili olursa sevemez. diğer bi erkek çok zengin değilse hayatında yanlış aşkları yaşıyorsa bunlardan ders alıp artık işine bakıyorsa gerçek aşkı bulmak için yanıp tutuşur gerçek bi erkek böyle sever onuda karşı taraftan aşkı hisssetdirmesi lazım

Kızlar Ne Diyor 4

• bana hep yukarıdan bakıyodu saatlerce gülüyodu her aşagı ındıgınde gozumun içine bakıyodu bir gün bulustuk ben markete gidiyordum o da geldi bana sarıldı elini kalbinin üzerine koydugumda o kadar hızlı atıyordu ki düşündüm acaba beni görünce çok mu heyecanlanıyo die ben ona bakamıyodum ama o hep bana bakıyodu etrafımdaki erkekleri kıskanıyodu saçımla oynuyodu kokumu içine çekiyodu elimi sımsıkı tutyodu bana sıkıca sarıldı hiç bırakmıyacakmıs gibi benımle hep hayal kuruyodu bana güvenmek istiyodu ben ona sadece şunu soledim sen istediğin sürece yanındayım senın bazen sevdiğin kız bazen sırdaşın bazen arkadaşın olurum canın sıkıldıgı zaman ilk önce benı ara dedim ben onda kendımı hissettim biri için bişeyler yapmak istedim bana fenerbahce forması giy dedi ben gs olcam dedi onun için fenerbahçe forması giydim fotograf cekindim bir erkek seviyosa sana mesajından bakışından kalbinden agzından cıkan kelimeden belli eder bir erkek sıkı sarılıyosa senı bırakmak istemediğindendir senın kokunu içine çekiyosa o koku senı hatırlatacagı için çekiyodur bir erkek seviyosa sahiplenmesinden anlaman lazım dokunuşundan sana adımlarından anlarsın sana her zaman hayatı sunmak ister ve ben onu bu yüzden çok seviyorum her şeyi benımle yaşamak istediği için beni sıkıca tuttugu için benı sahiplendiği için bırakıp gittiginde arıyıp mesaj atacagı biri oldugu için beni hiç aklından çıkaramadıgı için çok seviyorum bana cadım dediği için prensesim dediği için çok seviyorum benı kenıne bagladıgı için bana o heyecanları yasattıgı için beni kendine aşık ettiği için çok seviyorumBEN FARUGU ÇOK SEVİYORUM

• gözlerimin içine bakamaz

• Ben bir erkegin çok sevince kızarıp utandıgını titrediğini düşünmüyorum. Neden miDediğim gibi benim moralim çok bozuk olunca kendime hep çiçek alırım. o günde kırmızı karanfil almıştım yolda yürüyordum. İzmir basmanede o fuar yerini biliyorsanız yol epey uzundur bende yürürken yoruldum orada bank vardı oturdum. Sonra baktım karsı bankada bir çocuk oturdu. Bana benden çok hoşlandıgı söyledi. Ne ara gördü hoşlandı ise ben cidden yürürken önüme pek bakmam. Fark etmedim onu yani. Bende şasırdım ve onun yüzüne baktım. Bir 30 saniye bakıştık baktım çocuk kıpkırmızı oldu ve resmen tiril tiril titredi.ne yani bu bana aşık mı oldu hiç sanmıyorum.gerçekten seven erkek varmıdır acabaAllah hepimize onlardan nasip eylesin, amin(el fatiha)

• Düşünceni değiştirmeni öneririm. Belki de çok temiz bir sevgi seni bekliyordu. Eğer karşı taraf ilişkilerde çok tecrübeli olmayan, tabiri cazise kaşarlanmış biri değilse, duygularını saf halde yaşıyorsa, utanması, hatta titremesi normaldir. İlk aşkını, ilk heyecanını hatırla, sen de kızarmamış, titrememiş miydin hiç?...

Sen burnunun ucunu göremezken, yatıp kalkıp dua etsen kaç yazar?

• Bu davranışın çeşitli nedenleri olabilir. Sen o kadar süre tepkisiz halde bakınca (nasıl bir bakmaysa artık), 30 saniye ona 30 yıl gibi gelmiştir, uzayan zamandan ve bekleyişten dolayı reddedilme korkusu duymaya başlamıştır, bir yandan da utangaç biriyse kızarmaya başlamıştır vs.vs.. Kendini onun yerine koy bakalım, empati de mi yapamıyorsunuz.

• hayır canım çocuk gayet yakışıklı idi
      hatta o kadar yakışıklı idi ki
      böyle bir erkeğin boşta kalması mümkün değil kızlar onu kapar ya
      bence belki fuhuş mafyası olabilir
      böyle yakışıklı erkeklerle kızları kandırıyorlar sonrada kötü yola düşürüyorlarmış
      babam anlatmıştı
      yani sana söyliyim hayatımda gördüğüm en yakışıklı insanlardan biri idi
      ama öyle olsa niye böyle zangır zangır titredi kızardı onu anlamadım

• sana birileri cevap yazarsa merakla okucam..ya bende anlayamıyorum..sevgilim beni seviyormu..eskiden bi sevgilim vardı aşırı ilgili..ve çokda sevdiğini söylerdi...ama beni hemen unuutt...şimdiki ise sevdiğini söylemiyor hiç..ama seni unutamıyorum..ayrılamıyorum diyor...acaba sözlerin bi geçerliliği yokmu..erkek seviyorum demesede..çok duygusal konuşmasada seviyormudurki...nasıl belli ediyor bu erkekler...ya şölleee güzel bi açıklama yapsa birisi artık..

Yükleniyor...