Coca colanın üzerindeki isimler sizce de saçma değil mi?

Bu kadar çok kombinasyonun olduğu isim kartelasında bence çok yanlış bir seçim üzerinde isimli şişeler, kutular kesin patlayacak peki sizce mantıklı mı?

Anket Sorusu

• Çok saçma. A seç
  • Olabilir. B seç
  • Benim ismim denk geldi aldım doya doya içtim kutuyu saklıyorum. C seç

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000 characters

En İyi Cevap

• O kadar aradım ismimi bulamadım! Pazarlıcam diye müşteriyi kendine küstürdü :D Adım yoksa o kolayı daha içmem :D

Kızlar Ne Diyor 7

• 3ay

Güzel bence.

• Ben hiç görmedim isim mi yazmışlar :O gidip yarın adımı aricam.

• sevgilinizle yemek yerken eski sevgilinizin isminin yazdığı coca cola kutusu masaya geliyor ve yemeği üçünüz yiyorsunuz. hı bide "abi geçen x i içtim dehşetti be" gibi geyikler duyuyorum. bu hiç hoş olmadı :d

• Bence guzel. Hatta nutellada su anda yapmakta

• çok saçma ben sevgilime alcam bulamıcam gidip burak ismini alsam bu kim lan diye kavga çıkar :D

• Saçma mı değil mi bilmem ama ilgi çekici olsun diye yapmışlar işte

• gizem varmıki acep :D

Erkekler Ne Diyor 14

• çok saçma bence

• saçma tabiki

• Çok saçma.

• Çok saçma.

• O isimler milli sporcuların ismi olduğundan ve Coca-cola'da milli takımlar sponsoru olduğundan hiçte saçma değil

• aynen yanlş biliyorsun

• Yanlış biliyorsun.

• Benim ismimi kesin yazmamışlardır:/

• Tam bir geyik mevzusu şuan bile bunları konuşarak geyiğe ortak oluyoruz onlar çokdan amaçlarına ulaştı mükmmel bir reklam oldu herkes bunu konuşuyor bunun hakkında bir fikre sahip :)

• güzel bir pazarlama taktiği bence konuya nerden baktığınız da önemli tabi.

• mükemmel bir pazarlama stratejisi

• Güzel reklam ama Kendi ismini bulmak zor.Bu soruyuda gizlimi sordun alışkanlıkmı var bu tercihte?

• Acayip saçma bana recep cıktı a.m.k

• ya evet doğu o yüzden az satıyor :) cocola ceo su olsan batarlar la :)

• İlk gördüğümde evlilikleri bitirebileceğini düşünmüştüm :DAdam üzerinde 'Tülay' yazan kolayı alır ve eve gelir.Karısı: Tülay da kim !1!1!1!?Adam: Aşkım o sadece bir isim, bu kadar kızılacak ne var?Kadın: Boşanıyoruz...Gibi :D

• Geçen gün babam ismi görmüş. ''Meral kola mı aldınız? Ben içmiyorum'' dedi. Bayağı gülmüştüm:) Hoş olmuş aslında.

Yükleniyor...