Coca colanın üzerindeki isimler sizce de saçma değil mi?

Bu kadar çok kombinasyonun olduğu isim kartelasında bence çok yanlış bir seçim üzerinde isimli şişeler, kutular kesin patlayacak peki sizce mantıklı mı?

Anket Sorusu

• Çok saçma. A seç
  • Olabilir. B seç
  • Benim ismim denk geldi aldım doya doya içtim kutuyu saklıyorum. C seç

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• O kadar aradım ismimi bulamadım! Pazarlıcam diye müşteriyi kendine küstürdü :D Adım yoksa o kolayı daha içmem :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben hiç görmedim isim mi yazmışlar :O gidip yarın adımı aricam.

• çok saçma ben sevgilime alcam bulamıcam gidip burak ismini alsam bu kim lan diye kavga çıkar :D

• sevgilinizle yemek yerken eski sevgilinizin isminin yazdığı coca cola kutusu masaya geliyor ve yemeği üçünüz yiyorsunuz. hı bide "abi geçen x i içtim dehşetti be" gibi geyikler duyuyorum. bu hiç hoş olmadı :d

• Güzel bence.

• gizem varmıki acep :D

• Bence guzel. Hatta nutellada su anda yapmakta

• Saçma mı değil mi bilmem ama ilgi çekici olsun diye yapmışlar işte

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok saçma.

• Benim ismimi kesin yazmamışlardır:/

• mükemmel bir pazarlama stratejisi

• çok saçma bence

• saçma tabiki

• Güzel reklam ama Kendi ismini bulmak zor.Bu soruyuda gizlimi sordun alışkanlıkmı var bu tercihte?

• ya evet doğu o yüzden az satıyor :) cocola ceo su olsan batarlar la :)

• güzel bir pazarlama taktiği bence konuya nerden baktığınız da önemli tabi.

• Tam bir geyik mevzusu şuan bile bunları konuşarak geyiğe ortak oluyoruz onlar çokdan amaçlarına ulaştı mükmmel bir reklam oldu herkes bunu konuşuyor bunun hakkında bir fikre sahip :)

• Çok saçma.

• İlk gördüğümde evlilikleri bitirebileceğini düşünmüştüm :DAdam üzerinde 'Tülay' yazan kolayı alır ve eve gelir.Karısı: Tülay da kim !1!1!1!?Adam: Aşkım o sadece bir isim, bu kadar kızılacak ne var?Kadın: Boşanıyoruz...Gibi :D

• O isimler milli sporcuların ismi olduğundan ve Coca-cola'da milli takımlar sponsoru olduğundan hiçte saçma değil

• Yanlış biliyorsun.

• aynen yanlş biliyorsun

• Acayip saçma bana recep cıktı a.m.k

• Geçen gün babam ismi görmüş. ''Meral kola mı aldınız? Ben içmiyorum'' dedi. Bayağı gülmüştüm:) Hoş olmuş aslında.

Yükleniyor...