Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Zaman nasıl da su gibi akıp geçti. Bir hafta daha gitti ömrümüzden, neler yaptınız kendinizi mutlu etmek için?

Zaman su gibi akıp geçerken ömrümden ömür giderken.üzülüyormuy -um hayır tabikide ben her geçen ayımı her geçen haftamı mutlu yaşıyo rum çünkü mutlu olmak mesut olmak bizlere yakışandır.hayatımda olmuyormu sanıyorsuz.inişli çıkışlı yada kötü günler sattler dakikalar oluyor.elbette ama ben o kötü sattlerde haftalarda kalırsam.aklım hep orda kalırsa hayatla ne savaşırım nede başa çıkabilirim kendimle.ben asla dünü hatırlamam hep bugünüme ve yarına bakarım.her sabah kalkıtıgı- da aynaya bakarak buket dere bugünde süpersin bugünde çok güzelsin.seni hiçbi kötülük bulamaz.kızım diyorum.hadi maşallah sana deyip yoluma bakarım.kendimi mutlu edecek işlerle uğraşırım.ya sizler sizlerde bana katılıyormusunuz?

Güncellemeler:
Hepinize günaydınlar sevgili site melekleri. benden sizlere candan erçetin melek şarkısı armağan olsun.minik kuşlar link

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• kötü bi haftyadı benim için

0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ne kendim ne başkası için güzel bişehy yaptım sadece eşek gibi çalıştım.menopoz ve depresif hallerimi saymıyorum bile.tek iyimsi gelişme omuz ölçüm 2 cm arttı

0|0
  • pes 2012 oynadım gayette zevk aldım tavsiye ederim :)

0|0
  • sıfır sıfır elde var sıfır 1 hafta daha geçti ömürden

0|0
  • günaydın buket..

0|0
  • hayatan zevk alırız zaman zaman.

0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Zamanla işim yok , saymıyorum bile :))

0|0
  • Çok şey yaptım ya da hiç bir şey karışık ve çabuk geçti diyebilirim.

0|0
  • Gündüz ders akşam net

0|0
  • bu hafta nasıl geçti bilmiyorum.

0|0
  • Kendimi mutlu sanmak için içtim durdum.

0|0
    • içmenin mutluluk olmadıgının farkındasın ozaman

• ne diyelim umarım iyi olur herşey

• umarımmm :)

• Güzel bir haftaydı.

Herkese günaydın

0|0
  • nemi yaptım kendimi mutlu etmek için arkadaşlarla şeytanlıklar yaptık.D

0|0
    • şeytan olmanda sana melek olmanda şeytanlık yaptıgını söyleycek kadar cesaretin var ama yazık allah yolunda gitmeni isterim.şeytanlık peşinde değil.

• napalım hayatı kendi dilime göre yürütüyom canımm.

• siz ne diyorasnız o olasun

Yükleniyor...