Zaman nasıl da su gibi akıp geçti. Bir hafta daha gitti ömrümüzden, neler yaptınız kendinizi mutlu etmek için?

Zaman su gibi akıp geçerken ömrümden ömür giderken.üzülüyormuy -um hayır tabikide ben her geçen ayımı her geçen haftamı mutlu yaşıyo rum çünkü mutlu olmak mesut olmak bizlere yakışandır.hayatımda olmuyormu sanıyorsuz.inişli çıkışlı yada kötü günler sattler dakikalar oluyor.elbette ama ben o kötü sattlerde haftalarda kalırsam.aklım hep orda kalırsa hayatla ne savaşırım nede başa çıkabilirim kendimle.ben asla dünü hatırlamam hep bugünüme ve yarına bakarım.her sabah kalkıtıgı- da aynaya bakarak buket dere bugünde süpersin bugünde çok güzelsin.seni hiçbi kötülük bulamaz.kızım diyorum.hadi maşallah sana deyip yoluma bakarım.kendimi mutlu edecek işlerle uğraşırım.ya sizler sizlerde bana katılıyormusunuz?

Güncellemeler:
Hepinize günaydınlar sevgili site melekleri. benden sizlere candan erçetin melek şarkısı armağan olsun.minik kuşlar link

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kötü bi haftyadı benim için

• üzüldüm yeşil zeytin yaa

Erkekler Ne Diyor 5

• hayatan zevk alırız zaman zaman.

• sıfır sıfır elde var sıfır 1 hafta daha geçti ömürden

• pes 2012 oynadım gayette zevk aldım tavsiye ederim :)

• ne kendim ne başkası için güzel bişehy yaptım sadece eşek gibi çalıştım.menopoz ve depresif hallerimi saymıyorum bile.tek iyimsi gelişme omuz ölçüm 2 cm arttı

• günaydın buket..

Kızlar Ne Diyor 7

• Gündüz ders akşam net

• Zamanla işim yok , saymıyorum bile :))

• Çok şey yaptım ya da hiç bir şey karışık ve çabuk geçti diyebilirim.

• Güzel bir haftaydı.

Herkese günaydın

• günaydınn

• bu hafta nasıl geçti bilmiyorum.

• hım

• Kendimi mutlu sanmak için içtim durdum.

• umarımmm :)

• ne diyelim umarım iyi olur herşey

• Bazen o umutla hareket ediyorum ama bazen de ne kadar istesemde somurtmaktan ileri gidemiyorum malesef belki de şu sıralar ruh halim böyle o yüzden

• Öncekileri Göster
  • nemi yaptım kendimi mutlu etmek için arkadaşlarla şeytanlıklar yaptık.D

• siz ne diyorasnız o olasun

• napalım hayatı kendi dilime göre yürütüyom canımm.

• ikisi bir arada olunca adamı deli eder güzelim

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...