• Sor
  • Bence

Sinirlerime hakim olamıyorum !!

Sinirlerime hiçbir şekilde hakim olamıyorum. Bazen çok sinirleniyorum ama sinirlendiğim insana bunu belli edemiyorum ve kendime zarar veriyorum.... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bunun için doktora gitmeyi denedin mi çünkü bazı aşırı sinirlenmeler başka rahatsızlklrdan da kaynaklanablyor..

• doktora gittim ama benim ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatmamı söledi bunu denemek isterdim ama yanlızlıktan çok korkuyorum yaşaya bilmek için arkadaşa ihtiyacım var fakat hemen hemen deli sayılan biriyle kimse arkadaş olmak istemes bu yüzden korktum

• Öncekileri Göster
    • öle derken; kastim seni bu durumda nasıl geri planda bırakıyorlar sinirli olunca hemen deli damgası koymuşlar bu durumda kim başkasına böyle söyleblr kii.. sen bu durmda olmana rağmen bile herkese sevgi dolusun onları kırmak istemiyorsun ama yaa onlar sinirli olunca hemen senden çeklip gidiyrlar çok yanlış bunu aşmak istiyorsan onlarnda sana desteği olmalı..

• ne yapalım kader buymuş demekk kendime zarar vermemin dışında hiçbişi beni üzmüyo çünkü kendime zarar vermek yerine sinirleince başkasına zarar verende var ben yine iyiyim valaha :)

Erkekler Ne Diyor 4

• aynı sorun bendede var haftaya bir piskolog a gidicem aldığim bilgileri sizinlede paylaşmak isterm

• teşekkür ederim :)

• rica ederim.

• önce sakın olmayı dene bende çok sinirli biri oluyorum ve kendine zarar vermekle kala biliyorum işte ;) senin iradene bağlı aslında :))

• hangimiz oluyoruz ki

Kızlar Ne Diyor 2

• insanlar hayatındaki sıkıntıları biriktire biriktire bu hale geliyor..tavsiyem sana sıkıntı veren ortamlardan ve kişilerden uzak dur.hatta onları hayatından cıkart..ben careyi bunda buldum..beni deli edip sonra sinirlisin demiyorlar mı daha bi deliriyorum..artık ya ortamı terkediyorum ya insanları..inan işe yarıyor..

• hayatta sinirimien çok bozan işiler annem ve babam onları nasıl çıkartçem hayatımdan mümkün değil ayrıca kalplerinide kıramıyorum

• Öncekileri Göster
    • evet kılıyorum ama ben 21 yaşındayım ve evliyim bunun benim evliliğimi etkilemesinden korkuyorum

• aaa nasıl oluyorda seni sakinleştirmiyor namaz..o zmn kesin doktora gitmen lazım..bende evliyim ve nerdeyse bu yüzden terkediliyordum..emin ol etkileyecektir.anca kendime geldim..

• Cevrendeki insanları üzmekten kırmaktan korkma bu sekilde bir tek seni kullanmak isteyenler olur yanında..

Yükleniyor...