Sinirlerime hakim olamıyorum !!

Sinirlerime hiçbir şekilde hakim olamıyorum. Bazen çok sinirleniyorum ama sinirlendiğim insana bunu belli edemiyorum ve kendime zarar veriyorum. Arkadaşlarımın kalbini hiçbi şekilde kıramam ve sinirlendiğim zaman da bişi diyemem onlara, kendime zarar veririm. Sırf bu yüzden adım piskopata çıktı. Ne yapçam ben :(:(:(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bunun için doktora gitmeyi denedin mi çünkü bazı aşırı sinirlenmeler başka rahatsızlklrdan da kaynaklanablyor..

• ne yapalım kader buymuş demekk kendime zarar vermemin dışında hiçbişi beni üzmüyo çünkü kendime zarar vermek yerine sinirleince başkasına zarar verende var ben yine iyiyim valaha :)

• öle derken; kastim seni bu durumda nasıl geri planda bırakıyorlar sinirli olunca hemen deli damgası koymuşlar bu durumda kim başkasına böyle söyleblr kii.. sen bu durmda olmana rağmen bile herkese sevgi dolusun onları kırmak istemiyorsun ama yaa onlar sinirli olunca hemen senden çeklip gidiyrlar çok yanlış bunu aşmak istiyorsan onlarnda sana desteği olmalı..

• yaşayamıyorsun derken ben insanlara kaekterlerinegöre dvranıyorum daha ne yapımm

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

• hangimiz oluyoruz ki

• aynı sorun bendede var haftaya bir piskolog a gidicem aldığim bilgileri sizinlede paylaşmak isterm

• rica ederim.

• teşekkür ederim :)

• önce sakın olmayı dene bende çok sinirli biri oluyorum ve kendine zarar vermekle kala biliyorum işte ;) senin iradene bağlı aslında :))

Kızlar Ne Diyor 2

• Cevrendeki insanları üzmekten kırmaktan korkma bu sekilde bir tek seni kullanmak isteyenler olur yanında..

• insanlar hayatındaki sıkıntıları biriktire biriktire bu hale geliyor..tavsiyem sana sıkıntı veren ortamlardan ve kişilerden uzak dur.hatta onları hayatından cıkart..ben careyi bunda buldum..beni deli edip sonra sinirlisin demiyorlar mı daha bi deliriyorum..artık ya ortamı terkediyorum ya insanları..inan işe yarıyor..

• aaa nasıl oluyorda seni sakinleştirmiyor namaz..o zmn kesin doktora gitmen lazım..bende evliyim ve nerdeyse bu yüzden terkediliyordum..emin ol etkileyecektir.anca kendime geldim..

• evet kılıyorum ama ben 21 yaşındayım ve evliyim bunun benim evliliğimi etkilemesinden korkuyorum

• ben 27 yaşındayım sakinleşmem 23ü buldu..aslında namaz kılıyorum cok işe yaradı dene istersen..insanın ici huzur doluyor..

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...