Sinirlerime hakim olamıyorum !!

Sinirlerime hiçbir şekilde hakim olamıyorum. Bazen çok sinirleniyorum ama sinirlendiğim insana bunu belli edemiyorum ve kendime zarar veriyorum.... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bunun için doktora gitmeyi denedin mi çünkü bazı aşırı sinirlenmeler başka rahatsızlklrdan da kaynaklanablyor..

• doktora gittim ama benim ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatmamı söledi bunu denemek isterdim ama yanlızlıktan çok korkuyorum yaşaya bilmek için arkadaşa ihtiyacım var fakat hemen hemen deli sayılan biriyle kimse arkadaş olmak istemes bu yüzden korktum

• Öncekileri Göster
    • öle derken; kastim seni bu durumda nasıl geri planda bırakıyorlar sinirli olunca hemen deli damgası koymuşlar bu durumda kim başkasına böyle söyleblr kii.. sen bu durmda olmana rağmen bile herkese sevgi dolusun onları kırmak istemiyorsun ama yaa onlar sinirli olunca hemen senden çeklip gidiyrlar çok yanlış bunu aşmak istiyorsan onlarnda sana desteği olmalı..

• ne yapalım kader buymuş demekk kendime zarar vermemin dışında hiçbişi beni üzmüyo çünkü kendime zarar vermek yerine sinirleince başkasına zarar verende var ben yine iyiyim valaha :)