Dizimag davetiye kodu

bilmem hatırlarmısınız 70 üzeri dizi takip ettiğimi söylemiştim üyeliğimi sildiler. üyelik gerekiyor kod lazım verebilecek biri var mı ? en azından en iyi cevap seçerim ergenler gibi oldu ama lazım. Dizimag davetiye kodu verebilecek biri var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dizin indirmek için tek site dizimag değil kiindivx link Harika bir site.Çok iyi çalışıyor. Kullanıcı adı istemiyor.Pazar akşamı amerikada yayınlanan Homeland'in yeni bölümünü pazartesi sabahı (yani şu an, right here right now) HD kalitesinde indirebiliyorum. Daha 12 saat geçmeden yüksek kalitede yüklemişler bile.Daha başka sitelerde var. Biraz ararsanız neler çıkıyor.Diyelim ki hiç bir şey bulamadınız. Rapidlibrary'den arama yapabilirsiniz. Mutlaka bulunuyor.

• 20 küsür dizi izliyorum bölümleri takip etmek zor oluyor dizi mag yelefona mesaj olarak yeni bölüm çıktı diye uyari atıyor ondan dolayi istiyorum

Kızlar Ne Diyor 37

• Bulunca banada gönder.

• Yoo göndermeyiz.

• Bu soru da hergün sorulur oldu. dizimag davetiye kodu gönderen kimse yok malesef.

• Formda sadece 2 koonu var hergün soruluyor derken ?

• O ne biçim bişey ya ben kendi kendime üye olmuştum gayet rahat.

• dizimag üyeliğim var da kod nerden veriliyo bilmiyorum hiç :D

• sistem yeni geldi. 100 puanmı ne lazımmış biraz araştır la allahını seversen

• Öncekileri Göster
    • şöyle ki kendi izlediğim favori dizim tatile girdiği için şuanda pek dizi mage girmiyorum. ki yorum yapılarak falan kazanılıyor puan. o yüzden kolay kolay puanımın artacağını sanmam. Fakat yinede öyle bir durum olduğu takdirde yardımcı olurum.

• tamam puan toplarsan artık nezaman bilemem. aklına gelirsem yazarsın olurda olur belki hala bulamamış olurum falan. teşekkürler

• Ben üye bile olamadım

• Yollamak isteyen varsa bende alabilirim

• Keşke bana da yollayan biri olsa :) Güzel site dimi :)

• izleyemiyorum artık birde alternatif izleme seçenekleride üyelere özel olmuş biri bize acısa ya artık.

• :((

• hahahah :D

• bakiyem yetersizmiş qnq

• verme şansın var mı uzun süredir arıyorum bulamıyorum ? bakiyen dolunca

• Öncekileri Göster
    • peki ozaman artık ne zaman bağlanırsa ve nezaman puanın yeterse söylersin bende başkasından almadıysam söylerim. iyi günler

• anlaştık qnq. sağol sana da iyi günler

• Evet bende istiyorum yaaaaaa

• Ya bana da yollayınnnnnnnnnn:D

• Ben üyeyim ama öyle bir koda ihtiyacım olmadı ilk defa duyuyorum.

• E-postalarına bak belki oradadır

• Neden sürekli bunu soruyosun?

• Yok malesef kimse vermez :)

• Bende öyle düşünüyordum ama bir sorayım dedim belki hayırsever birisi vardır. Ama yokmuş :)

• seni davet edene söyle benide davet etisin

• sitenin dışı güzel ama içi ve yönetimi berbat !

• 100 puanım olsa verirdim ama 100'e gelmeme çok var

• benide lütften davet edin! :) BENDE ISTIYORUM!

• Size kategori açsınlar artık

• Bende cok zor bulmustm bu siteden biri yollamisti sagolsun

• gel vereyim sana üyeliğimi kullanmıyorum zaten

• o 100 puanı toplamak çok zor bro artık hileye başvurcaksın

• Biliyorum ama yaptığın yardım karşılıksız kalmaz :)

• Gösterip de vermeyenlerdenim bro

• I.d.m kur indir dizileri kafan rahat olsun.birak kodu modu bak kodummu oturtuyorlar yoksa

• üye olmadan izliyorum ben

• Bende İzliyorum Fakat Yorum Yapmak Site İçinde Faaliyette Bulunmak Hoşuma Gidiyor Ve Seviyorum

• arkadaslar banada lazım dizimag kodu yardımcı olabilicek var mı ?

• varsa lütfen özelden ulasın simdiden tskrler :)

• Öncekileri Göster
    • kochalil ben mesaj atamadım sana sen dönersin bana ok ))

• hayır giris yaptıgın halde cevap vermiyorsun bu kod bana gercekten lazım yardımcı olmucaksanda söyle en azından arayım dönücem dedin girdigin halde dönmüyorsun bile ayıp yani!

• bilmiom ki yollasam mı aceba :D

• yollayabilirmisin be hacım.

• Öncekileri Göster
    • 120ydi burdan bir arkadasa gönderdim su an 20 ve yukardaki gizli arkadasa soz verdm eger puan toplarsam ona gondericem tamam siraya gec sonra da sana:))

• beklemedeyim biri yazınca ya da uzun süre geçince hatırlatma gibi mesaj atmayayım. arada giriyorum zaten. 1 ay 2 ay hatta 1 yıl nezaman puanı toplarsan artık. yollayacak olursan yazarsın.

• 2 yıl önce hesabım vardı şifreyi hatırlayabilirsem veriyim sana

• valla çok iyi olur ya sağol :)

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 100

• Zokacam dizimag yönetime

• üye olunca ne oluyoben üye olmadan izliyorum...

• Çok dizi izliyorsan kaldığın yerleri unutuyorsun. Birde favori dizilerini klosore ekliyorsun dizinin yeni bölümü geldi mi haberin oluyor.

• Öncekileri Göster
    • Bende İzliyorum Ama Sitede Faaliyette Bulunmak Hoşuma Gidiyor

• kaldığım yeri unutmam
      bölüm içinde hangi partta kaldığımı bile bugüne kadar unutmadım
      kafa bu kafa:D

• oraya üye olmadan dizi izlenmiyormu zaten ne üyeliği bu?

• al link

• yeni olduğunu hemen belli ediyorsun

• Yeni derken genelde soru sormak veya cevap vermek yerine sorulardan cevaplardan ders çıkarıyorum ama yeniyim de denebilir bakış açına göre

• bu soru çok soruluyor ve kimse kod vermiyor

• Soruları gördüm biliyorum ama özelden atarlar belki ümidiyle sordum dizimag üyeligim tüm kapatıldı aslında böyle bir siteye üyelik aramak bile saçma hakaret argo vs kişiye karşı saldırı unsuru birşey olmadan hesabı askıya aldılar ve kapatılan hesapların açılması söz konusu değildir diyorlar bizimkisi bir ümit..

• bu dizimag olayı nedir bu kadar ya? illa mail mi gelsin su zamanda su dizi geldi gel izle diye?bir kagıda not alsanıza

• üye olmak istiyorum sadece

• Öncekileri Göster
    • Ya ben de onu diyorum arkadaşım senin gibi soru soran 10 kişi oldu neredeyse.
      dizinin hangi bölümü mü?
      neyse dizi kültürü hazırcı nesille birleşmiş.
      iyi izlemeler

• seni ilgilendirir mi benim üyelik isteyip istememeM? üye olmak istiyorum nedenini açıklamak zorunda değilim insanın sinirini bozmayın ya

• bir sürü site var ordan izlesen ?

• pembeye vermiyorlar sana mı vercekler la :D

• pembe kim la

• 193,18'lik puanım var ama kimseyi davet etmiyorum

• cok soran oldu ama arastırıyoruz zor bulmasıda

• biri cikar belki :D

• umarız

• Üye olmadan dizi izlenmiyor mu?

• Izleniyor ama ben cok fazla dizi izledigim icin bazen takip etmwyi unutuyorum en azindan uye olsam mesaj olarak geliyor dizinin yeni sezonu cikti diye

• Hmm peki anladım

• sendemı burutus soran cokta bu aralar ne olduysa

• The original . The wampire diarys. The legend of korra. Teen wolf. Gibi dizileri izliyorumda yeni bölümler çıkınca meaaj olarak gelsin istiyorum onda

• Öncekileri Göster
    • Insallah yaaa :'(

• insallah canım

• kimse vermezzzz

• yok ızlerdım ama uye olmak aklımıza gelmedı ama arastırıyoz 100 puanı olan ancak gonderebılırmıs

• 50 kişisin bu soruyu soran kimse vermezzzz :DD

• O siteye üye olmadan da film izlenebiliyorDeath Note dizisini izledim en son

• geçenlerde biri daha istiyordu filim sitesi ile kodun alası ne ki ?

• üyelik kodu mu istiyor orası, ben üye olurken öyle bişey istemediler:))

• sen VİP üyesin bedavacı :D

• ::)) şans işte:Pp

• ee üyeysen gayette yardımcı olabilirsin iste :))))

• 1 yıldır üyeyim, ama genelde torrent ve link altyazılarıyla dizi izlediğim için pek yorum yapmıyorum.Yorum yapmayınca, puan olmuyor, puan olmayınca da davetiye gönderemiyorum.Bu davetli sistem yeni çıkmış herhalde, ne sanıyor ki bunlar kendilerini, ultra özel bir kulüp falan mı?Dizi izlenecek alt tarafı, saçmalamışlar bence...

• güzel bir site orası Death note u izlemiştim oradan

• 48 puan sonra yollayabilirim. :P

• vipdepo var ona ihtiyaç duymuyorum . :))

• daha iyiyse bizde oraya gidelim.

• Öncekileri Göster
    • Allah Allah ben hint fakirimiyim bakalım, parası neryse vericem belki ? :D

• ama film veya diziler direkt izlenmiyor. indirmen lazım.
      film, oyun, dizi, program, müzik ne istersen var tabi :)

• Dizimag bu çabanı görse keşke :)

• göndermem gıcıklık değilmi :D

• değil. insiyatif olur o. gıcıklık yapmak istiyosan biraz daha uğraşman gerek...

• Öncekileri Göster
    • :)) neyse günlük insan sevindirme kotamı doldurdum o zmn ...

• doğrudur doldurmuşsundur o zaman

• sana yokk :D

• kusura bakma kardes cevabım sana yardımcı olmayacak sag köşede boş yere uyarı verdırmek zorunda kaldım ama bu kacıncı soru hepsınde sordum bu uyelık ne ıse yarıyor dıye cevap vermıyorlar , ben dızı magdan ızlıyorum zaten uye olunca ne oluyor ki ? izledikçe para falan mı verıyorlar ?

• Birşey verdiği yok. ama benim gibi çok dizi takip eden kişilere lazım oluyor. üyeliğim vardı aptal yönetim bu sisteme geçmeden önce çok kişinin üyeliğini sildi arada bende kaynadım. ve 70 üzeri dizi takip ettiğimden hangi bölümde kaldığımı bilmiyorum. üyeliğim silindiğinedene çoğu diziyi takip etmeyide bıraktım. bölümü arayarak uğraşamam diye. anlayacağın durum bu. 1-2 dizi takip etsem zaten dizimagda işim ne gider torrent indiririm

• aynı anda birden dizi izlenmez ya :)) ben sezonlarının bıtmesini bekliyorum bıtınce dızıye baslıyorum bıtırıyorum o sezon bıtmeden baska dızıye gecmıyorum :))

• 2 günde 1 dizim var. akşamları film ya da dizi izlemeyi seviyorum yani daha çok sarıyor kişiden kişiye değişir :)

• konudan bihaberim maalesef.

• teşekkürler ilgin için :))

• oo ne oluyor ?

• dizi izlemek için güzel bir sitee ama üye olabilmek için mevcut bir üyenin dawet kodu göndermesi gerekiyor özetle

• geçen biri daha sormuştu , üye olunca ne oluyor ki ben oradan sıkıntısız dızı ızlıyorum zaten üye olmadan ?

• Asla elde edemeyeceğin bir koddur :D kısa ve öz

• Daha Fazla
Yükleniyor...