Canım cok sıkılıyor... Nasıl motive olabilirim?

Canım cok sıkılıyor ve cuma gunu buyuk bir sınavım var, ne yapmamı onerirsiniz, ders calısmalıyım ama istemiyorum calısmak... nasıl motive olabilirim, motive edebilir misiniz beni...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çalışmazsan kalırsın herkes geçer sen de geçenlere kaldım demek zorunda kalırsın

• saol :D

• Sen okumazsın ben söyliyim bosuna kendini yorma

• bence de, amaşu anbu kadar ciddi gelmiyor :/

Erkekler Ne Diyor 13

• pfff hala havuz problemi cozuyorum arkadas 21.yuzyilin gungoreninde cozulur mu ya insaf ! hedef hacettepe TIP .hurraaaaaaaa

• dedim abi napiyosun iceri oyle girilir mi?. sonra kusdu p**evenk .

• edelim tabiki ders calısmassan okulunu gecemezsin aam sınavda basarılı olursan gelecekteki hayellerın gercek olabılır ve arkadaslarına hava atabılın en iyi derece aldım dersın kendını mutlu hissedersin de

• ulan patlicamm ya sikintidan .ne issizim.arkadas.kizlarda eklemiyo zaten.off offffffffffffhjkhssgjklgf

• "Hayat sinavdan ibarettir" Bilirkisi

• seni bir motive ederim varya ultra inek olursun .

• :(

• hayat bu napacaksın :(

• yapsana

• calismayana meme yok kardesim :D kafa gitti benim sen devam et:(

• ne alaka

• bosvwr senin meme isteyecek yasın gecmis zaten ;)

• aglamayana meme yok - calismayana meme yok. allahim ne yaptim da yatigim espiriyi aciklamak zorunda kaldim ben sucum neydi :)

• Öncekileri Göster
  • ilk basta kendini iyi hissettirecek biseyler yap.konusmadigin ya da kalbini kirdigin birisinin kalbini kazan .seni huzursuz ettiren seylerden kurtulmaya calis

• ok

• peki sen bilirsin.ne halin varsa gor

• cıkmam tamam

• Öncekileri Göster
  • Sınavı geçemezsen ömrü boyu istemediğin ...Ona göre.

• bana ne len zamanında sen motive mi ediverdin beni köpek gibi çalıştım sınavlara

• iyi sen etme

• hayatı bu sınavına baglı olarka düşün ve tek bir şıkkın var kazanmak kazanamazsan duseceksin kazanırsan tepeye cıkacaksın. tercih senin buralardada fazla gezme bagımlılık yapar.

• aman kardşim fazla takılma ciddiyim beni bir abin olarak gör ve dinle geleceğini kötü etkiler burası sonra eyvah dersin iş işten geçer okumana bak buralar gelip geçiçi.

• aynen bagımlılık yapıyor :/

• Dersine çalış yoksa seni babana derim interneti kapatır

• kapatamaz babam, onlarla yasamıyorum :D

• ne sınavı bu söylersen sınavı yardımcı olabilieiz.

• hmm tıpçı birisisin, çalışmakla ilgili sorunun olmaz diye düşünüyorum.. bak ne yap biliyormusun.?: netten çıkınca kitabını aç 10 dk kendini zrla, yani ders çalışmak için ilk 10 dk kendini zorla sonra kendiliğinden çalışcaksın inş.. daha sonrasında komiteden geçince elde ediceğin mutluluğu düşün mesela.

• komite sınavım, tıp okuyorum, benim icin onemli..

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...