Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Beyaz şarap ve kırmızı şarabın yanında ne iyi gider?

Beyaz şarap ya da kırmızı şarap sevenler için soruyorum...İçerken tadını daha da güzel kılmak için yanına ne alırsınız,yiyecek vs

Güncellemeler:
Ne çok alkolik varmış burda hacı yaaaa,tamam tamam uzatın ulen bardaklarınızı beleşçiler :):)

0|0
24|27

En İyi Erkek Görüşü

• kırmızı şarabın yanında et türü yiyecekler olabilir.

link

şarabı gazozla karıştırıp her türlü meyve ve peynir ile tüketin.

1|0
    • hımm gazozla hee,dur bunu deneyecem

• tuttum seni,ayyaş olduğunu anladığım içiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn en iyi cevaaaaappppppp,bendennn sonraki ayyaaaaaşşşş,veeeeee veeee +1 :)

• :)

En İyi Kız Görüşü

• Beyaz şarabın yanında beyaz et,kırmızı şarabın yanında kırmızı et.Şarabın tadını bozacak limon,sirke ve bol yağ gibi aroması ve yoğunluğu fazla tüketimlerden kaçınılmalı.Peynir çeşitleri.Hafifte bir yeşil salata tamamdır.

0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• içiyoruz:DDDDDDDD

0|0
  • cips :DDDDDDDD

1|0
  • Biftek reyiz.

0|1
    • Salça sosta iyi pişmiş hafif inceden dilim olacak.. Hayat bu bea..

• Titredim reyiz :(

• pizza ve bifteğin yanında güzel gidiyor. Özellikle fajita'nın yanında denemenizi tavsiye ederim. Big Chef'in kendisine has şarapları mevcut ve oldukça tadı güzel. Big Chef'te mutlaka denemelisiniz.

0|0
  • peynirli ve etli ince hamur pizza ya da her tur kirmizi et izgarasi ile harika gider, makarnalarla pek bagdastiramiyorum ben

0|0
  • Ekmek arası sucuk ile.

0|0
  • Kırmızı şarap yanında kırmızı et gider, özellikle bonfile.Salata turşusu da çok iyi gider kırmızı şarabın yanında tavsiye ederim.Beyaz şaraptan nefret ederim.

0|0
  • Kırmızı etle olabilir

0|0
  • sigara. tamam lan eksileme, biftek.

0|0
  • spaghetti ve biftek ama dimak farklılığı olmalı

0|0
  • biftek ya da peynir

0|0
  • su

0|0
  • Kırmızı et

0|0
  • Kırmızı: Az pişmiş kırmızı et ve meyve

Beyaz: Peynir, Beyaz et, Kuruyemiş, Çerez

0|0
  • kuru fasulye

0|0
  • sarab neyli kırmızı beyaz sadece renkleri bögürlenlisi cileklisi kavunlusu narlısı nelinin yanında ne istiyosun :D yıllanmıs üzüm sarabınız varsa ne guzel

0|0
    • İyi bildin 1996 yılının,16 yıllık üzüm şarabını açmayı düşünüyorum,meze güzel olsun,canım şarap heba olmasın istiyorum,tek başıma alem yapacam :)

• kahkaha attım sayende,hey allahım ya,hakikaten şişeye yazık olmuş,şimdi olsa dirhem dirhem içerdin dimeeee :)

• yo yine aynı sekil icerdimde acıldıktan sonra zaman gecince eski tadı kalmıyo ama pc basında icme olayı cidden yaptıgım en sacma islerden biriydi :D 1 kadehte kankm tattı yine 1 kisi tattı yoksa benden baska tadanda olmayacaktı :D

• biftek.

0|0
  • Hiç birşey tabi uygun yemek hariç

0|0
  • bonfile

0|0
  • somurtan bır kız suratı

0|0
  • balık ta olabilir

0|0
  • Meyva

0|0
  • Kırmızı şarap ile en güzel giden yemek kırmızı et ama öyle ince kesilmiş biftek değil ort. 200 gram kesilmiş hafifce dövülmüş dana bonfile olucak tavayı yağsız ısıtıp eti koyucaksın etin üstüne az bişey zeytin yağı dökeceksin ters çevirip kızartıcaksın içi hafif pembe kalacak şekilde yanına da elma dilim patates miss. Yemek değilde aparatif istersen en az 4 çeşit ithal peynir kuru incir kuru kayısı ve cevizle kendine çok güzel bir peynir tabağı hazırlaman seni oldukca tatmin edicektir.

0|0
  • Öncelikle şarap markası çok Önemlidir ve herşey her Şarabın yanına uygun değildir kaşar olarak tavsiyem Kars kasları Otlu peynir İzmir tulumu
    Safarin Blanc - pizza
    Dlc moskado - biftekli salata
    Tuğra Öküzgözü - Sezar salata
    Karma cabennet - çupra
    Alçıtepe - kuru yemiş Bunları birlikte denemezi tavsiye ederim eğer yapamam diyenler için kıymalı makarna damak zevkinizin olduğu bir şarap şeçin derim. En önemlisi sevgilinizle yapacaksanız mum ışığı bir Gül slow ya da jaz müzik kesinle kullanın :)
    Sevgiler Çapkın

0|0
  • yumurtayla

0|0
  • balık gider

0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Kırmızı et ile ...

0|1
  • Kullanmadığım için hiç anlamam.

0|0
  • sphagetti :) şarap sevmem pek. kırmızı ette yemem.

0|0
  • bolonez soslu spaghettiyle çok güzel gider.

biftekle de güzel gider.

balığın yanında rakı ya da bira daha iyi.(gerçi balıkla şarap denemedim hiç)

pizzanın yanında bira iyidir.

0|0
  • kırmızı sarap cok sevmem

1|0
  • Biftek: kırmızı

spaghetti: beyaz-rose

balık: beyaz

pizza: bira

tercihimdir...

1|1
    • Neden eksilendi anlamadım ama güzel portföy... Artıladım

• dostum yaa :)))

• Bende niye eksilemişler anlayamadım + ladım

• ben almayım içki beni bozar

0|0
  • Biftek tabi ki.

0|0
  • biftek daha çok yakışır yanına diye düşünüyorum.

0|0
  • et yemeği

0|0
  • pizzaaaa :)

0|0
  • Yemekte iceceksen et ve peynir tabagi

Oyle takilayim dersen elmayla seviyorum ben

0|0
    • hımmmm güzel,aslında hadi kadehleri kapıp bir yerde içebilecek gibi olacak atıştırmalıklar,yük etmeyecek,taşımada dökülme derdi olmayacak,turşu ve elma fena fikirler değilmiş

• Biftek ile

0|0
  • Elma.

1|0
    • Kırmızıyla mı beyazla mı?

• Sağol güzelim deneyeceğim

• Rica ederim :)

• peynir diye biliyorum

0|0
  • Biftek.

0|0
  • Balık ve koca bir tabak salata