Beyaz şarap ve kırmızı şarabın yanında ne iyi gider?

Beyaz şarap ya da kırmızı şarap sevenler için soruyorum...İçerken tadını daha da güzel kılmak için yanına ne alırsınız,yiyecek vs

Güncellemeler:
Ne çok alkolik varmış burda hacı yaaaa,tamam tamam uzatın ulen bardaklarınızı beleşçiler :):)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kırmızı şarabın yanında et türü yiyecekler olabilir.şarabı gazozla karıştırıp her türlü meyve ve peynir ile tüketin.

• :)

• tuttum seni,ayyaş olduğunu anladığım içiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn en iyi cevaaaaappppppp,bendennn sonraki ayyaaaaaşşşş,veeeeee veeee +1 :)

• üstüne alınma yalnız sefa düşkünü bir milletiz.en kaliteli şaraplardan için en gurme yemeklerden tatmayı herkes ister.ben kendim ayyaş seviyesinde olduğum için ucuz şarap içerim.tadı ekşi olur.gazozla tatlandırırsın.o şarabın yanında ne tüketirsen tüker ancak kafa yapar başka bi halta yaramaz

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 24

• balık gider

• Kırmızı: Az pişmiş kırmızı et ve meyveBeyaz: Peynir, Beyaz et, Kuruyemiş, Çerez

• biftek ya da peynir

• Ekmek arası sucuk ile.

• sigara. tamam lan eksileme, biftek.

• yumurtayla

• biftek.

• pizza ve bifteğin yanında güzel gidiyor. Özellikle fajita'nın yanında denemenizi tavsiye ederim. Big Chef'in kendisine has şarapları mevcut ve oldukça tadı güzel. Big Chef'te mutlaka denemelisiniz.

• Biftek reyiz.

• Titredim reyiz :(

• Salça sosta iyi pişmiş hafif inceden dilim olacak.. Hayat bu bea..

• kuru fasulye

• peynirli ve etli ince hamur pizza ya da her tur kirmizi et izgarasi ile harika gider, makarnalarla pek bagdastiramiyorum ben

• spaghetti ve biftek ama dimak farklılığı olmalı

• Kırmızı etle olabilir

• sarab neyli kırmızı beyaz sadece renkleri bögürlenlisi cileklisi kavunlusu narlısı nelinin yanında ne istiyosun :D yıllanmıs üzüm sarabınız varsa ne guzel

• yo yine aynı sekil icerdimde acıldıktan sonra zaman gecince eski tadı kalmıyo ama pc basında icme olayı cidden yaptıgım en sacma islerden biriydi :D 1 kadehte kankm tattı yine 1 kisi tattı yoksa benden baska tadanda olmayacaktı :D

• kahkaha attım sayende,hey allahım ya,hakikaten şişeye yazık olmuş,şimdi olsa dirhem dirhem içerdin dimeeee :)

• salla yaw ben 500$ lık siseyi pc basında iciyodum benim gibi cahile sarapmı hediye edilir :D meyve suyu niyetine iciyodum ben :D sonra anladım diger ucuzsarabları deneyince bana gelen sisenin kıymetini :P

• Öncekileri Göster
  • Kırmızı et

• içiyoruz:DDDDDDDD

• bonfile

• su

• cips :DDDDDDDD

• takdir ettim..saygı duydum:D

• 8 dedim.. 8 tane D koymuşsun bildim..

• balık ta olabilir

• somurtan bır kız suratı

• onun zevklerını bılırım ben..

• bence beğenmedi ):

• sen götingendeb mısın?

• Öncekileri Göster
  • Kırmızı şarap yanında kırmızı et gider, özellikle bonfile.Salata turşusu da çok iyi gider kırmızı şarabın yanında tavsiye ederim.Beyaz şaraptan nefret ederim.

• Hiç birşey tabi uygun yemek hariç

• Meyva

Kızlar Ne Diyor 24

• biftek ve balık.

• peynir

• Biftek tabi ki.

• sphagetti :) şarap sevmem pek. kırmızı ette yemem.

• Kırmızı et ile ...

• bolonez soslu spaghettiyle çok güzel gider.biftekle de güzel gider.balığın yanında rakı ya da bira daha iyi.(gerçi balıkla şarap denemedim hiç)pizzanın yanında bira iyidir.

• Biftek

• Balık ve koca bir tabak salata

• Biftek.

• Biftek: kırmızıspaghetti: beyaz-rosebalık: beyaz pizza: biratercihimdir...

• Bende niye eksilemişler anlayamadım + ladım

• dostum yaa :)))

• Neden eksilendi anlamadım ama güzel portföy... Artıladım

• makarna

• biftek daha çok yakışır yanına diye düşünüyorum.

• Biftek ile

• kırmızı sarap cok sevmem

• Ben icmiyorum ama bence biftek le:)

• pizzaaaa :)

• et yemeği

• peynir diye biliyorum

• Beyaz şarabın yanında beyaz et,kırmızı şarabın yanında kırmızı et.Şarabın tadını bozacak limon,sirke ve bol yağ gibi aroması ve yoğunluğu fazla tüketimlerden kaçınılmalı.Peynir çeşitleri.Hafifte bir yeşil salata tamamdır.

• ben almayım içki beni bozar

• Kullanmadığım için hiç anlamam.

• Yemekte iceceksen et ve peynir tabagi Oyle takilayim dersen elmayla seviyorum ben

• hımmmm güzel,aslında hadi kadehleri kapıp bir yerde içebilecek gibi olacak atıştırmalıklar,yük etmeyecek,taşımada dökülme derdi olmayacak,turşu ve elma fena fikirler değilmiş

• Elma.

• Rica ederim :)

• Sağol güzelim deneyeceğim

• Kırmızıyla daha çok.

• Öncekileri Göster
  • Sarabin cesidine göre degisir.

• Olur beybi (L)

• Lambrusco <3 Makarnali yemeklere iyi gidiyor kanimca

• odundan yapılması senın ıcın olur mu

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...