Beyaz şarap ve kırmızı şarabın yanında ne iyi gider?

Beyaz şarap ya da kırmızı şarap sevenler için soruyorum...İçerken tadını daha da güzel kılmak için yanına ne alırsınız,yiyecek vs

Güncellemeler:
Ne çok alkolik varmış burda hacı yaaaa,tamam tamam uzatın ulen bardaklarınızı beleşçiler :):)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kırmızı şarabın yanında et türü yiyecekler olabilir.şarabı gazozla karıştırıp her türlü meyve ve peynir ile tüketin.

• hımm gazozla hee,dur bunu deneyecem

• Öncekileri Göster
    • tuttum seni,ayyaş olduğunu anladığım içiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn en iyi cevaaaaappppppp,bendennn sonraki ayyaaaaaşşşş,veeeeee veeee +1 :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 24

• içiyoruz:DDDDDDDD

• cips :DDDDDDDD

• 8 dedim.. 8 tane D koymuşsun bildim..

• takdir ettim..saygı duydum:D

• Kırmızı etle olabilir

• Kırmızı: Az pişmiş kırmızı et ve meyveBeyaz: Peynir, Beyaz et, Kuruyemiş, Çerez

• su

• Ekmek arası sucuk ile.

• Biftek reyiz.

• Salça sosta iyi pişmiş hafif inceden dilim olacak.. Hayat bu bea..

• Titredim reyiz :(

• kuru fasulye

• sarab neyli kırmızı beyaz sadece renkleri bögürlenlisi cileklisi kavunlusu narlısı nelinin yanında ne istiyosun :D yıllanmıs üzüm sarabınız varsa ne guzel

• İyi bildin 1996 yılının,16 yıllık üzüm şarabını açmayı düşünüyorum,meze güzel olsun,canım şarap heba olmasın istiyorum,tek başıma alem yapacam :)

• Öncekileri Göster
    • kahkaha attım sayende,hey allahım ya,hakikaten şişeye yazık olmuş,şimdi olsa dirhem dirhem içerdin dimeeee :)

• yo yine aynı sekil icerdimde acıldıktan sonra zaman gecince eski tadı kalmıyo ama pc basında icme olayı cidden yaptıgım en sacma islerden biriydi :D 1 kadehte kankm tattı yine 1 kisi tattı yoksa benden baska tadanda olmayacaktı :D

• somurtan bır kız suratı

• niye la :)

• Öncekileri Göster
    • bence beğenmedi ):

• onun zevklerını bılırım ben..

• Kırmızı şarap yanında kırmızı et gider, özellikle bonfile.Salata turşusu da çok iyi gider kırmızı şarabın yanında tavsiye ederim.Beyaz şaraptan nefret ederim.

• biftek.

• Hiç birşey tabi uygun yemek hariç

• biftek ya da peynir

• sigara. tamam lan eksileme, biftek.

• yumurtayla

• pizza ve bifteğin yanında güzel gidiyor. Özellikle fajita'nın yanında denemenizi tavsiye ederim. Big Chef'in kendisine has şarapları mevcut ve oldukça tadı güzel. Big Chef'te mutlaka denemelisiniz.

• peynirli ve etli ince hamur pizza ya da her tur kirmizi et izgarasi ile harika gider, makarnalarla pek bagdastiramiyorum ben

• spaghetti ve biftek ama dimak farklılığı olmalı

• Kırmızı et

• bonfile

• balık ta olabilir

• Meyva

• balık gider

Kızlar Ne Diyor 24

• Kırmızı et ile ...

• Kullanmadığım için hiç anlamam.

• et yemeği

• sphagetti :) şarap sevmem pek. kırmızı ette yemem.

• Biftek: kırmızıspaghetti: beyaz-rosebalık: beyaz pizza: biratercihimdir...

• Neden eksilendi anlamadım ama güzel portföy... Artıladım

• dostum yaa :)))

• Bende niye eksilemişler anlayamadım + ladım

• kırmızı sarap cok sevmem

• ben almayım içki beni bozar

• Biftek tabi ki.

• biftek daha çok yakışır yanına diye düşünüyorum.

• Beyaz şarabın yanında beyaz et,kırmızı şarabın yanında kırmızı et.Şarabın tadını bozacak limon,sirke ve bol yağ gibi aroması ve yoğunluğu fazla tüketimlerden kaçınılmalı.Peynir çeşitleri.Hafifte bir yeşil salata tamamdır.

• Yemekte iceceksen et ve peynir tabagi Oyle takilayim dersen elmayla seviyorum ben

• hımmmm güzel,aslında hadi kadehleri kapıp bir yerde içebilecek gibi olacak atıştırmalıklar,yük etmeyecek,taşımada dökülme derdi olmayacak,turşu ve elma fena fikirler değilmiş

• pizzaaaa :)

• bolonez soslu spaghettiyle çok güzel gider.biftekle de güzel gider.balığın yanında rakı ya da bira daha iyi.(gerçi balıkla şarap denemedim hiç)pizzanın yanında bira iyidir.

• Balık ve koca bir tabak salata

• Biftek.

• makarna

• Biftek ile

• Sarabin cesidine göre degisir.

• Olsun kız sen beğendiğin bir çeşide göre kombine et

• Öncekileri Göster
    • Lambrusco <3 Makarnali yemeklere iyi gidiyor kanimca

• Olur beybi (L)

• peynir diye biliyorum

• Ben icmiyorum ama bence biftek le:)

• Biftek