• Sor
  • Bence

Beyaz şarap ve kırmızı şarabın yanında ne iyi gider?

Beyaz şarap ya da kırmızı şarap sevenler için soruyorum...İçerken tadını daha da güzel kılmak için yanına ne alırsınız,yiyecek vs

Güncellemeler:
Ne çok alkolik varmış burda hacı yaaaa,tamam tamam uzatın ulen bardaklarınızı beleşçiler :):)

En İyi Görüş

• kırmızı şarabın yanında et türü yiyecekler olabilir.şarabı gazozla karıştırıp her türlü meyve ve peynir ile tüketin.

• hımm gazozla hee,dur bunu deneyecem

• Öncekileri Göster
    • tuttum seni,ayyaş olduğunu anladığım içiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnn en iyi cevaaaaappppppp,bendennn sonraki ayyaaaaaşşşş,veeeeee veeee +1 :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 26

• içiyoruz:DDDDDDDD

• cips :DDDDDDDD

• 8 dedim.. 8 tane D koymuşsun bildim..

• takdir ettim..saygı duydum:D

• Öncelikle şarap markası çok Önemlidir ve herşey her Şarabın yanına uygun değildir kaşar olarak tavsiyem Kars kasları Otlu peynir İzmir tulumu
    Safarin Blanc - pizza
    Dlc moskado - biftekli salata
    Tuğra Öküzgözü - Sezar salata
    Karma cabennet - çupra
    Alçıtepe - kuru yemiş Bunları birlikte denemezi tavsiye ederim eğer yapamam diyenler için kıymalı makarna damak zevkinizin olduğu bir şarap şeçin derim. En önemlisi sevgilinizle yapacaksanız mum ışığı bir Gül slow ya da jaz müzik kesinle kullanın :)
    Sevgiler Çapkın

• Kırmızı: Az pişmiş kırmızı et ve meyveBeyaz: Peynir, Beyaz et, Kuruyemiş, Çerez

• biftek ya da peynir

• Ekmek arası sucuk ile.

• sigara. tamam lan eksileme, biftek.

• yumurtayla

• biftek.

• pizza ve bifteğin yanında güzel gidiyor. Özellikle fajita'nın yanında denemenizi tavsiye ederim. Big Chef'in kendisine has şarapları mevcut ve oldukça tadı güzel. Big Chef'te mutlaka denemelisiniz.

• Biftek reyiz.

• Salça sosta iyi pişmiş hafif inceden dilim olacak.. Hayat bu bea..

• Titredim reyiz :(

• kuru fasulye

• peynirli ve etli ince hamur pizza ya da her tur kirmizi et izgarasi ile harika gider, makarnalarla pek bagdastiramiyorum ben

• spaghetti ve biftek ama dimak farklılığı olmalı

• Kırmızı etle olabilir

• sarab neyli kırmızı beyaz sadece renkleri bögürlenlisi cileklisi kavunlusu narlısı nelinin yanında ne istiyosun :D yıllanmıs üzüm sarabınız varsa ne guzel

• İyi bildin 1996 yılının,16 yıllık üzüm şarabını açmayı düşünüyorum,meze güzel olsun,canım şarap heba olmasın istiyorum,tek başıma alem yapacam :)

• Öncekileri Göster
    • kahkaha attım sayende,hey allahım ya,hakikaten şişeye yazık olmuş,şimdi olsa dirhem dirhem içerdin dimeeee :)

• yo yine aynı sekil icerdimde acıldıktan sonra zaman gecince eski tadı kalmıyo ama pc basında icme olayı cidden yaptıgım en sacma islerden biriydi :D 1 kadehte kankm tattı yine 1 kisi tattı yoksa benden baska tadanda olmayacaktı :D

• Kırmızı et

• bonfile

• su

• balık ta olabilir

• somurtan bır kız suratı

• niye la :)

• Öncekileri Göster
    • bence beğenmedi ):

• onun zevklerını bılırım ben..

• Kırmızı şarap yanında kırmızı et gider, özellikle bonfile.Salata turşusu da çok iyi gider kırmızı şarabın yanında tavsiye ederim.Beyaz şaraptan nefret ederim.

• Hiç birşey tabi uygun yemek hariç

• Meyva

• balık gider

• 36gün

balığa rakı gider

• 15gün

Balık şaraplada gider seçimine bağlı sadece rakı değil yani :)

Kızlar Ne Diyor 24

Yükleniyor...