• Sor
  • Bence

Dizimag davetiye kodu olan var mı?

?Dizimag üye olmak istiyorum fakat davetiye kodu istiyor geçmiş kullanıclar verebiliyormuş davetiye kodu verebilecek var mı ?

Anket Sorusu

En İyi Görüş

• Şanslısın, 217 puanım var. ^^ Yalnız kurallara aykırı davranırsan benim de hesabım kapatılır. Aman diyim.

• yok çok kurallara bağlı bir insanım

• Öncekileri Göster
    • selam bana da yollayabilir misiniz?

• Malesef puanım az artık. :)

Kızlar Ne Diyor 5

• 100 puan gerekiyomuş davetiye kodu için. benim puanım 1,5 :D olsa dükkan senin kenks

• wuu aslansın kaplasın sen bu işi başarırısın :P

• nasıl kazanılıyo puan acaba hileyle hurdayla ittire kaktıra 100e tamamlarsam söylerim

• yorum yapma, dizi izleme uzun bir yol sanırım : (

• Ayrıca Dizimag'in bu sistemi çok saçma geldi bana. Üye getirdiğimiz için puan kazanmamız gerekirken puan kesiyorlar. Anlayan varsa bana da anlatsın.

• Arkadaşlar dizimag'e üye olmak için üye olan birinin kod yollaması gerekiyormuş aranızda bana üyelik kodu gönderebilecek olan biri var mı? yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim

• puan yetmiyor yoksa yollarım

• Eyw. Sağolasın

Erkekler Ne Diyor 5

• bende var dur bakıyım

• kardeş bana yollayabilirmisin?

• rica etsem banada yollayabilirmisin acayip istiyorum lütfen

• Malesef gönderemem hakkım yok.

• olsun yinede sağol

• sende sağol.

• o ne ya üye olamıyonmu sen şimdi bu kod olmadan :D ne acaip şeyler yapıyorlar ya :D ne oluyomuş böle olunca şimdi ya tanıdğı yoksa o zaman nerden bulacak adam bu kodu :D ilgnç.

• he ya tr döndü her yer adamın olmadan olmuyor bu işler neyse çözdük çok şükür : )

• Düzgün kullanacaksan vereyim sen banlandığın zaman bende ban yiyorum çünkü

• bana yollayabilirmisin ?

• bana da yollayabilirmisiniz cok fazla dizi izliyorum bana gonderebilirseniz bende gonderebilirim

• dizimag sayfasına üye olanlar bana ulasabilirmi üye olmak istiyorum rica etsem yardımcı olur musunuz?

Yükleniyor...