Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Dizimag davetiye kodu olan var mı?

?Dizimag üye olmak istiyorum fakat davetiye kodu istiyor geçmiş kullanıclar verebiliyormuş davetiye kodu verebilecek var mı ?

• Var
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yok
    75% (3)67% (4)70% (7)Oy Ver
  • Orası Deresi
    25% (1)33% (2)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Şanslısın, 217 puanım var. ^^ Yalnız kurallara aykırı davranırsan benim de hesabım kapatılır. Aman diyim.

1|2
    0|0
    • yok çok kurallara bağlı bir insanım

• selam bana da yollayabilir misiniz?

• Malesef puanım az artık. :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayrıca Dizimag'in bu sistemi çok saçma geldi bana. Üye getirdiğimiz için puan kazanmamız gerekirken puan kesiyorlar. Anlayan varsa bana da anlatsın.

0|0
    0|0
  • 100 puan gerekiyomuş davetiye kodu için. benim puanım 1,5 :D olsa dükkan senin kenks

0|0
    0|0
    • wuu aslansın kaplasın sen bu işi başarırısın :P

• nasıl kazanılıyo puan acaba hileyle hurdayla ittire kaktıra 100e tamamlarsam söylerim

• yorum yapma, dizi izleme uzun bir yol sanırım : (

• puan yetmiyor yoksa yollarım

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar dizimag'e üye olmak için üye olan birinin kod yollaması gerekiyormuş aranızda bana üyelik kodu gönderebilecek olan biri var mı? yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bende var dur bakıyım

0|0
    0|0
  • o ne ya üye olamıyonmu sen şimdi bu kod olmadan :D ne acaip şeyler yapıyorlar ya :D ne oluyomuş böle olunca şimdi ya tanıdğı yoksa o zaman nerden bulacak adam bu kodu :D ilgnç.

0|0
    0|0
    • he ya tr döndü her yer adamın olmadan olmuyor bu işler neyse çözdük çok şükür : )

• Malesef gönderemem hakkım yok.

0|0
    0|0
  • Düzgün kullanacaksan vereyim sen banlandığın zaman bende ban yiyorum çünkü

0|0
    0|0
  • dizimag sayfasına üye olanlar bana ulasabilirmi üye olmak istiyorum rica etsem yardımcı olur musunuz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...