Hamile bir kadina hic ölum haberi verilirmi varmi öyle mantk :(?

4 senelik tup bebek dahil her turlu caba sonucu nihayet dogal yolla hamile kaldim. henuz 3 ayim bitmedi gecen hafta cok sevdigimiz dayimin esi vefat etti. ve ayni gun bunu öz teyzem bana söyledi aniden sok gecirdim teyzem eltimde oluyor bu arada ve 1 haftadir yataktan cikamaz hale geldim uzuntuden herkes benden saklarken o mujde verirmis gibi ayni gun söyledi sizce bu kasitli midir dusuk riski oldugunu biliyor.. onunla hic konusmamayi dusunuyorum cunki hic faydasi dokunmadi zararindan baska tamam beni sevmiyor olabilir ama karnimdaki bebekten ne istiyor o duserse ona bisey olursa bu uzuntu yuzunden ne yaparim ben yillarca bebek özlemi cektik 26 yasindayim 0 39 sizce ne yapmam lazim ona karsi yanlismi dusunuyorum kimse onunla konusmami istemiyor öz teyzelerim dahil onun öz kardesleri yani önerileriniz nedir yarrdim :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla canim bak bu belliki kasitli yapiyor seni sevmiyor e senin zayif noktanda bebek oldugunu biliyor seni uzmek icin yapiyor bebegi zerre dusunmuyor, sen benceşu ankendi derdine bak bebgini aileni dusn boyle insanalrla kafani hic mesgul etme ve bencede bisey soyleme cunku senne kadar hakli olursan ol anlamayan insan anlamaz cok afedersin ama sen kendinide yirtsan insanda kin varsa anlaamk isteemz yane hatta ediklerini degistitr baskalrina bile anlta bilir bu yuzden sus bence konu acilmadikca bisey deme ama egerki bir gun konu acilirsa icinde kalmasin bunu ona herkesin icinde soyle derim ben ama ilk once bebegini esini kednini dusun bir kucagina al yavrunu :)

Erkekler Ne Diyor 4

• çok yakın akraba değilse gerek yok

• konuşma öyle adilerle

• Dayının hanımı ölmüş diye neden böyle büyük bir şok geçiriyorsun onu anlamış değilim. Bazı insanlar kötü niyetlidir ama öyle akraba içinde küsme falan hoş değildir fazla görüşmezsin olur biter.

• ölen kisi 20 yasnda ve 7 aylk hamileydi

• Senin bu eltin nerde oturuyo adresini ver evini bombalayalım şunun sende kurtul bizde

Kızlar Ne Diyor 0

Yükleniyor...