Burun Kanaması İçin Hangi Bölüm?

İyi geceler arkadaşlar. Son 1 hafta içinde 2 kez burnum çok yoğun şekilde kanadı ama öyle böyle değil. 10 dk kadar falan musluktan su akar gibi aktı, hiçbir şekilde durduramadım. basit bir şey bile olsa yine de görünmek istedim. Acaba KBB'ye mi gitmem gerekiyor yoksa bunun için başka bölüm mü bakar? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kbb doktoruna gitmen gerekli .burnun kanadığında başını dik tutmalısın .arkaya yaslama başını .burnuna tampon yapmalısın burnunun kemerti olan tarafundan tutmalısın .kanı durdurur .

• eyvallah hocam sen de.

• rica ederim arkadaşım .kendine iyi bak .

• daha önce başına gelenler, deneyimlerini anlatmış da onları okudum biraz. kimisi çok zorlu demiş kimisi çok kolay. arada kaldım biraz. ben teşekkür ederim ilgi ve alakan için.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• 3ay

Geçmiş olsun

• 3ay

rica ederim

• 3ay

teşekkür ederim

• kkb ye acilen git ihmal etme sağlık herşeyden önemli prens

• O zaman alaylılara söyle alay etmesinler hahahhahahahahahah hahahahahahahahaha ahhahahahahaha ahahahahahahahahaha

• iyice iğrençleştin. bu kadar da alay edilmez hadi gittim ben.

• Alaylı mektepli çatışması yaşanıyor şimdi hahahahahahahahhahaahha hahahahahahahahahaha hahahahahahaahhaahah hahahahahahahahaha

• Öncekileri Göster
  • Evet, KBB ' ye gitmeniz gerekir.Epey kan akmış iki gündür neden beklediniz madem? Böyle şeyler ciddidir.Geçmiş olsun.

• istatistiklerle, sayılarla başta ilgileniyodum da sonra bıraktım. her ülkenin oranına kadar tüm gereksiz bilgileri araştırmıştım. tekrar tekrar geçmiş olsun diyorum umarım bundan sonra sağlıklı bir yaşam süreriz. iyi geceler diliyorum :)

• ve 60 000 epilepsili var.İkimizede nöbetsiz ataksız zamanlar diliyorum.Allah yardımcımız olsun ve kimseyi sağlığından etmesin.:(

• Allah yardımcınız olsun.Ne diyeyim.İsveç'te oldukça çok Ms hastası var.Türkiye'dekini bilmiyorum fakat buradaki 12 000 15 000 kişi olarak sayısı var ve buranın nüfusu 10 milyon.

• Öncekileri Göster
  • Kulak burun boğaz tabii ki ama büyük ihtimal kış geldiği için havalar kuruduğundan dolayı kılcal damar çatlaması diyecekler bana öyle demişlerdi

• kesinlikle ihmal etmemelisin

• ben de aynı şeyi düşünüyorum ama doktora görünelim bir de.

• kkb ye git onlar seni yönlendirir aşan bı durumda ben öyle yapmıştım

• rica ederim bende öyle düşünüyorm

• aşacak kadar ciddi bir durum olduğunu sanmıyorum, teşekkürler cevap için.

Erkekler Ne Diyor 0

Yükleniyor...