• Sor
  • Bence

Burun Kanaması İçin Hangi Bölüm?

İyi geceler arkadaşlar. Son 1 hafta içinde 2 kez burnum çok yoğun şekilde kanadı ama öyle böyle değil. 10 dk kadar falan musluktan su akar gibi aktı,... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kbb doktoruna gitmen gerekli .burnun kanadığında başını dik tutmalısın .arkaya yaslama başını .burnuna tampon yapmalısın burnunun kemerti olan tarafundan tutmalısın .kanı durdurur .

• akacak kan damarda durmaz derler. durana kadar akmasına izin verdim hatta burnumu temizler gibi daha da hızlı bir şekilde çıkardım gelen kanı. epey zaman aldı durması.

• Öncekileri Göster
    • rica ederim arkadaşım .kendine iyi bak .

• eyvallah hocam sen de.

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet, KBB ' ye gitmeniz gerekir.Epey kan akmış iki gündür neden beklediniz madem? Böyle şeyler ciddidir.Geçmiş olsun.

• aslında hiç gitmeyecektim. bir arkadaşımın baskısı üzerine gidiyorum. yoğun tehditler sonucu mecburen gideceğim. teşekkürler cevap için.

• Öncekileri Göster
    • ve 60 000 epilepsili var.İkimizede nöbetsiz ataksız zamanlar diliyorum.Allah yardımcımız olsun ve kimseyi sağlığından etmesin.:(

• istatistiklerle, sayılarla başta ilgileniyodum da sonra bıraktım. her ülkenin oranına kadar tüm gereksiz bilgileri araştırmıştım. tekrar tekrar geçmiş olsun diyorum umarım bundan sonra sağlıklı bir yaşam süreriz. iyi geceler diliyorum :)

• Kulak burun boğaz tabii ki ama büyük ihtimal kış geldiği için havalar kuruduğundan dolayı kılcal damar çatlaması diyecekler bana öyle demişlerdi

• ben de aynı şeyi düşünüyorum ama doktora görünelim bir de.

• kesinlikle ihmal etmemelisin

• kkb ye git onlar seni yönlendirir aşan bı durumda ben öyle yapmıştım

• aşacak kadar ciddi bir durum olduğunu sanmıyorum, teşekkürler cevap için.

• rica ederim bende öyle düşünüyorm

• Geçmiş olsun

• teşekkür ederim

• rica ederim

• kkb ye acilen git ihmal etme sağlık herşeyden önemli prens

• tanıdığım birisin sanırım. cuma gününe anca numara bulabildim o da öğleden sonraya son kalan numara. gideceğim yani 4 gün sonra.

• Öncekileri Göster
    • iyice iğrençleştin. bu kadar da alay edilmez hadi gittim ben.

• O zaman alaylılara söyle alay etmesinler hahahhahahahahahah hahahahahahahahaha ahhahahahahaha ahahahahahahahahaha

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...