Balık beslemek istiyorum

hangı tur balık bbeslemeyılım yanı cıns olarak tavsıyelerınız neler ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Balık beslemek zahmetli iş ya arkadaşım. Onların bakımı zordur.Fakat yeni başlayan biri iseniz size Japon balığı veya Goldfish altın balık tavsiye edebilirim. Kuzenim vardı epeyde güzeller biraz işi öğrendikten sonra bakımı daha dikkat isteyen akvaryum balıkları aldı.Ne bileyim mesela türkçe isimleri olmayan acayip acayip latin ama pijamalı bir balık türüydü, fakat sakat iş, nedeni ise size alışınca kedi gibiler başkasına bıraktınız mı yemini yemiyor.sonra balık dükkanına götürdü bakımı zor,diye şimdi balık malık beslemiyor...

• ben bır hayvan beslemek ıstedım acıkcası su kablumbagası degdım cok pıs kokuyor az yasıyor dedıler hamster dedım annem ıstemıyor gerıye balık ve kus kaldı kusta cok pıs ne bakacagımı bılemedım

• Öncekileri Göster
    • Anladım, evde ne tür hayvan olursa olsun, çok dikkatli olunması gerekir. Balıkta istiyorsanız, yılanda önce bir hayvan dükkanında gerekli bakım yöntemlerini öğrenin ki hem hayvana hemde kendinize işkence çektirmeyin.

• oyle bırsey yapmıyacagım zaten herseyı arastırmdım magzemelerı falan 100 tl gıdecek balık ıcın

Kızlar Ne Diyor 1

• beta besledim 1.5 yıldır çok pasifler yemekten yemeğe yüzerler o kdr:D melek balıgıda tavsıye etmem çok hassaslar suyun sıcaklıgı artsın ya da sogusun hemen pert oluyorlar en iyisi japon balıgı

• japon dıyorsun yanı baska var mı pekı ?

• Öncekileri Göster
    • bide öpücük balıkları var onları akvayumcuda görmüştüm öpüşüyorlardı hahah çok begenmiştim onlarda olabilir:D biraz netten arastır çok ceşit var en begendiğini al:)

• tamam arastırıyorum ama oda ıyıymıs :)

Erkekler Ne Diyor 3

• cikletlerle başla

• neden pekı bakmasımı kolay ?

• Hamster al daha iyi

• annem ya sen ya hamster dıyor :)

• he !

• çikilop ye

Yükleniyor...