Rüyamda erkek çocuğum olduğunu gördüm..

arkadaşlar rüyamda güzel mi güzel bir erkek çocuğum olduğunu gördüm. Doğum sırasında ne ağrı ne acı çekiyordum.. Sizce anlamı nedir? :) lütfen kötü bir yorum yapacaksınız yazmayın buraya :) herkese teşekkürler.. :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sezeryanla doğormuşsundur,

• türkiye'de bu yöntem uygulanıyor mu emin değilim ama bir akrabam almanya'da böyle doğurduğunu acı çekmediğini söylemişti.

• olur düşünürüz öyle bir durum olursa :)

• suda doğormuşsundur onda da acı yok raki :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• nurtopu gibi kızın olcak :D

• :D :D :d güzeldi

• rüyaların tersinden asdfghjk

• :))) onu da nerden cıkardın

• Rüyada erkek çocuk görmek genellikle insanın içerisinde ukde olan bir şeyin gerçekleşmesi olarak yorumlanmaktadır. Bekar bir kızın rüyada erkek çocuk görmesi dünya hayatında hayırlı ve kısmetli bir evlilik gerçekleştirmesi olarak görülmektedir. İş yaşantısı kötü giden birinin rüyasında erkek çocuk görmesi iş hayatında büyük bir yükselişin gerçekleşmesi şeklinde tabir edilmektedir. Hasta birinin rüyada erkek çocuk görmesi iyileşmeye işret olarak görülmektedir.

• İnşallah. Bişey değil.

• teşekkür ederim.. umarım öyle olur.. sağlıcakla

• hayır olur inşallah..erkek çocuk doğurmak sıkıntı ve sorunlarla uğraşacağını,güçlüklerle karşılaşacağını ifade edermiş..

• rica ed..hayır olur inş.diyelim...

• evet haklısın..
      kaldı ki genelde ipucu da verir, günlük olaylarla alakalı rüyalar dışında..
      hayırlısı.. teşekkür ederim

• iyiye yormak bir temennidir..önemli olan rüya, gören kişiye gelecek ile ilgili ip ucu vermesidir..

• Öncekileri Göster
  • Analı babalı büyüsün :) Anlamam ama kötü bir şeye yorulabilecek bir rüya değil gibime geldi. Hayrola.

• :)) inşallah

• Ne güzel biz rüyamizda da göremiyoruz

• inşallah saol

• inşallah rüya değil gerçek olur :) sağlıcakla

• oglun olacak.

• sağlıklı olsun da :p

• erkek çocuğun olucak ama gey olucak

• şimdi ne alaka :D

• yorumu şu, doğumda ağrı ya da acı çekmeyeceksin, erkek çocuğun olacak.

• ne biliyosun belki rüyanda geleceğini görmüşsündür ;)

• sen rüya yorumlamadın direk bana rüyamı anlattın gibime geldi :D

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek çocuk görmek sevince,neşeye çıkar derler.demek ki bu günlerde sevinçli bir haber alacaksın neşeli bir şekilde yaşayacaksın.

• teşekkür ederim ihtiyacım var güzel habere :)

• Hayırlısı canım .

• sağol canım hepimiz için :)

Yükleniyor...