Tesettürlü bayanlar hakkındaki düşünceleriniz neler?

Tesettürlü kızlar hakkındaki düşünceleriniz neler ...?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Uygun bir görüntü dahilinde olan tesettürlü bayanları eş olmaya daha layık buluyorum. Dekolte giyinmekten çekinmeyen, makyaj adına her türlü kepazeliği üzerine avdet edinen, kadının kendinden kaynaklanan ve suçu erkeklere atan cinsel obje görüntüsü veren kadınları itici bulduğumu ve uzak durduğumu belirtmek istiyorum. Zaten bu tipteki bayanları çoğu boşanmaya-boşanılmaya adaydır.

Diyeceğim o ki; öyle bir tesettürlü bayan olmalı ki yüzüyle güzelliğini, kıyafetiyle ahlakını, duruşuyla ağırlığını göstermelidir. Biraz da okumuşsa "işte bu"...

• Bu son yorumum dahil 8 alttaki yorumu okumamışsın gelip hala sapık diyorsun.

Sapığım sana dahi tebessüm eden gözlerle bakıyorum evlat.

:)))

Harikasın var ya.

:)))

• Ayrıca şu konuya yazdığın yorumda senin ne denli sapık düşüncelere saplanmış kalmış biri olduğunun en genel göstergesi.

link

• hahah 'kuyruk acısı' 'saldırı' la bu kelimeler az önce benim sana yazdıklarım ?

Biraz kendine özgü cümlelerin olsun.

sen istediğin kadar yaz et.

Sen bu sitedeki sapıklardan birisin.

bu iş bu kadar açık

bu kadar net.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 20

• Normal bir kız.

• Hm

• Ben kapalı kız hastasıyım (:

• Saygı duyarım, isteyen istediğini giyebilir...

• Öyle olması gerek zaten

• saygı duyarım.ayrıca yok dar giyen tesettürlü falan yazmışlar,tesettür takmayan nerdeyse çıplak gezecekler var onada bir bakın siz.

• Niçin soruyorsun bu soruyu tesettürlü müsün yoksa tesettürlü olmayı mı düşünüyorsun ?

• hayırlı olsun daim olur inşallah

• Ben öyle bir baskıyla karsılaşmadım karakterime ters zaten iyiki kapanmışım Allahıma binlerce kez şükürler olsun

• Tesettürlü olmanın verdiği manevi hazzın yanında çevrenin psikolojik baskısı vardır. Bak ya hem kapalı hem şunu yapıyor , sözde Müslüman olacak , hem tesettürlü hem şöyle böyle giyiniyor ... gibi düşünceler . Benim böyle ön yargılarım yok benim gözümde tesettürlü bayan terbiyeli , kendini muhafaza , dinine bağlı olan bir insan demek

• Öncekileri Göster
  • inanç için giyinenlere bişey demem ama bazıları sizde inanç için kapanıyorum diyor ama başını kapatıp başka yerlerini gösteriyor işte öyleleri namuslu görünümlü neyse sakinim

• Öylelerine tesetturlu demiyorum zaten .

• ALLAH'nın emrettiği şekilde kapananlara..

Razı olsun mahşallah derim...

Modayı takip edip 'modern' kapananlara..

ALLAH doğruyu göstersin ya da hidayet versin derim.

Neden modern kapananlara diye sorulacak olursa çünkü genelde dar elbiseler giyilerek vucut hatları belli oluyor kadının yüzü ve elleri hariç başka yerlerinin görünmemesi ve belli olmaması lazım. Bazı bayanlar var mesela bu arkadaşlarını küçük düşürmek için kuran-ı kerimin neresinde yazıyor der böyle birşey bilmiyorsa verecekleri cevap daha neden kapandığını bilmiyorsun olur.

• Kesinlikle oyle ben uygun giyinmeye calısıyorum

• Ne alaka şimdi? pardon amaç ne? onlarda evlenmeden ilişki yaşayan yokmu sanıyorsunuz? onların flortleri olmuyormu onlar diğer kızlar gibi birini görüp keşke demiyorum onlar mast yapmiyor mu? ne oluyor giyim farklı olunca? ben söylerdim ama bırakayım çadır karışmasın

• Bende hem fikir tesetyürlü olan namusludur diye bişey yok

• Kapanma amacınız Allah yolunda ilerlemek ise saygı duyarım ama o kiymetlerin içinde nelerini görüyoruz

• Ben ayrım yapmak için sormadım ama malesef yapılıyor tesettürlüler daha namuslu diye bişey yok merak ettim cünkü kapanalı taliplerim cok arttı

• güzel giyinenleri çok tatlı buluyorum. ama evlilik ve cinsellik boyutlarında hiç çekici bulmuyrum sanki cinsellik yaşamaz gibi geliyor hep bana

• Zaten o yüzden kapanmak emredildi;)

• Tam tersi sorulsaydı laiklik elden gidiyodu:)

• Arkadaş şurda inatlaşmaya ne gerek var ya açık değil sormanı istemişimdir ya da açık olduğu halde bana öyle gelmiştir, yokuşa sürmeye gerek var mı sence:)

• Gayet acık ?

• Sorunu açık sorabilir misin?

• Öncekileri Göster
  • Kapanıp makyaj yapıp dar kot giyenler için özel fantezilerim var.

• Onlara kapalı demiyorum ben

• Saygı duyuyorum.

• Bu allah için yaptıkları sürece saygı duyarım

• Ne dusunmem gerekir ki normal bir durum

• tesettürlü olanlara değil fakat çarşaflıları yokmuş gibi tavranırım

• Eğer yürekten içten gelerek kapatıyorsa kendini ,Tamam

Ama yok zorla baskıyla kapatıyorsa kendini,işte o zaman başka.

Çünkü zorla yapılan yaptırılan herşey,

yasak konulmuş olana iter insanı.

• Sensin insan olmayan diniz misin nesin

• Haklısın

İnsan dışı varlıkların dillerini anlayamıyorum haliyle

• Bosver sen anlamazsın

• Öncekileri Göster
  • Onlara hastayım ve eşimin de kapalı olmasını istiyorum :D

• Dünya ahiret bacımdır .

• Hiçbir şey düşünmem.

• görmezden geliyorum

• Aferiin

• kimseye yan gözle bakmıyoruz

• Evet namahrem yerlerimizi görmesin diye pis nefisden gözlerden uzak olmak için ama senin cevap imalı tesettülü kızlarda sana kalmıştı sanki

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 13

• Tesettür kullananlara saygım vardır, ama hem tesettür kullanıpta hemde mini giydiklerinde işte o saygım orada biter.

• öyle.

• Aynen cok sacma bir görüntü

• Saygı duyuyorum.

• Saygı duyarım.

• Olması gereken zaten

• milletin ne düşündüğünü önemseyen bir tesettürlü bayanın amacını merak ediyorum...

• benimki de merak sadece!

• Milletin ne düşündüğünü önemseseydim zaten kapanmazdım sadece merak !

• imreniyorum..

• Geçen sene körfez dershanesine gidiyordum. Makyajlar, dar kotlar, topuklu ayakkabılar. Benden daha çok ilgi çekiyorlardı valla :D Bişey düşünmüyordum onlarda kız, güzel gözükmek istiyorlar dedim. Ama ne bileyim işte ya

• Açık kızlar hakkinda düşünceleriniz neler?

diye soruyormuyuz.neden çanak provakatif sorular sorarak insanlarin birbirine dusmesine sebep oluyorsunuz.Sanane ona ne kime ne.ister basini kapatir ister kıçını açar bize ne?

• Sen anladın

• ne gibi işler bunlar

• Bırak bu işleri şimdi bende böyle bir ayrım olmasını istemezdim ama var

• Allah için kapananlara saygı duyuyorum bende

• tesettürlü olupta cok iyi insanlar var tesettğrlü olupta iğrenç insanlarda var

• kesinlikle

• Aynen tesettürlü olup berbat okan insanlarda var

• Bani baglamaz .

• Tesettür modasına uyuyorsa ölsün gitsindir, tesettür modası nedir? hiç kapanmasın daha iyi .

• Hepsi bir sıkımlık

• Yuhh .

• Senin beyninde bir sıkımlık !

• tesettürlü bir kıza uygun tavır ve davranışları varsa tebrik ediyorum :)

• Evet aynen ben kapalı cok dikkat ediyorum ama zaten efendi bir kızdıım acıkkende

• evet öyle. bunu kaldıramayacak olanlar kapanmamalı bence

• onar baş tacı. ama maalesef oranları azaldı.

Yükleniyor...