• Sor
  • Bence

Tesettürlü bayanlar hakkındaki düşünceleriniz neler?

Tesettürlü kızlar hakkındaki düşünceleriniz neler ...?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Uygun bir görüntü dahilinde olan tesettürlü bayanları eş olmaya daha layık buluyorum. Dekolte giyinmekten çekinmeyen, makyaj adına her türlü kepazeliği üzerine avdet edinen, kadının kendinden kaynaklanan ve suçu erkeklere atan cinsel obje görüntüsü veren kadınları itici bulduğumu ve uzak durduğumu belirtmek istiyorum. Zaten bu tipteki bayanları çoğu boşanmaya-boşanılmaya adaydır.Diyeceğim o ki; öyle bir tesettürlü bayan olmalı ki yüzüyle güzelliğini, kıyafetiyle ahlakını, duruşuyla ağırlığını göstermelidir. Biraz da okumuşsa "işte bu"...

• Evet o tarz kadınlarla evlenn oyle acık giyinmesine izin veren sırf modernlik olsun diye gavat diyorum

• Öncekileri Göster
    • Ayrıca şu konuya yazdığın yorumda senin ne denli sapık düşüncelere saplanmış kalmış biri olduğunun en genel göstergesi.
      link

• Bu son yorumum dahil 8 alttaki yorumu okumamışsın gelip hala sapık diyorsun.
      Sapığım sana dahi tebessüm eden gözlerle bakıyorum evlat.
      :)))
      Harikasın var ya.
      :)))

Erkekler Ne Diyor 20

• Onlara hastayım ve eşimin de kapalı olmasını istiyorum :D

• görmezden geliyorum

• Müslüman ülkesindeyiz gözün kapalı geziyosun ozaman

• Öncekileri Göster
    • kimseye yan gözle bakmıyoruz

• Aferiin

• inanç için giyinenlere bişey demem ama bazıları sizde inanç için kapanıyorum diyor ama başını kapatıp başka yerlerini gösteriyor işte öyleleri namuslu görünümlü neyse sakinim

• Öylelerine tesetturlu demiyorum zaten .

• Kapanıp makyaj yapıp dar kot giyenler için özel fantezilerim var.

• Onlara kapalı demiyorum ben

• Saygı duyuyorum.

• Hiçbir şey düşünmem.

• Niçin soruyorsun bu soruyu tesettürlü müsün yoksa tesettürlü olmayı mı düşünüyorsun ?

• Yeni kapandım

• Öncekileri Göster
    • Ben öyle bir baskıyla karsılaşmadım karakterime ters zaten iyiki kapanmışım Allahıma binlerce kez şükürler olsun

• hayırlı olsun daim olur inşallah

• Bu allah için yaptıkları sürece saygı duyarım

• ALLAH'nın emrettiği şekilde kapananlara..Razı olsun mahşallah derim...Modayı takip edip 'modern' kapananlara..ALLAH doğruyu göstersin ya da hidayet versin derim.Neden modern kapananlara diye sorulacak olursa çünkü genelde dar elbiseler giyilerek vucut hatları belli oluyor kadının yüzü ve elleri hariç başka yerlerinin görünmemesi ve belli olmaması lazım. Bazı bayanlar var mesela bu arkadaşlarını küçük düşürmek için kuran-ı kerimin neresinde yazıyor der böyle birşey bilmiyorsa verecekleri cevap daha neden kapandığını bilmiyorsun olur.

• Kesinlikle oyle ben uygun giyinmeye calısıyorum

• Tam tersi sorulsaydı laiklik elden gidiyodu:)

• Ne gibi ?

• Öncekileri Göster
    • Gayet acık ?

• Arkadaş şurda inatlaşmaya ne gerek var ya açık değil sormanı istemişimdir ya da açık olduğu halde bana öyle gelmiştir, yokuşa sürmeye gerek var mı sence:)

• Ne alaka şimdi? pardon amaç ne? onlarda evlenmeden ilişki yaşayan yokmu sanıyorsunuz? onların flortleri olmuyormu onlar diğer kızlar gibi birini görüp keşke demiyorum onlar mast yapmiyor mu? ne oluyor giyim farklı olunca? ben söylerdim ama bırakayım çadır karışmasın

• Ben ayrım yapmak için sormadım ama malesef yapılıyor tesettürlüler daha namuslu diye bişey yok merak ettim cünkü kapanalı taliplerim cok arttı

• Kapanma amacınız Allah yolunda ilerlemek ise saygı duyarım ama o kiymetlerin içinde nelerini görüyoruz

• Bende hem fikir tesetyürlü olan namusludur diye bişey yok

• Ne dusunmem gerekir ki normal bir durum

• tesettürlü olanlara değil fakat çarşaflıları yokmuş gibi tavranırım

• Eğer yürekten içten gelerek kapatıyorsa kendini ,TamamAma yok zorla baskıyla kapatıyorsa kendini,işte o zaman başka.Çünkü zorla yapılan yaptırılan herşey,yasak konulmuş olana iter insanı.

• Ben içimden gelerek kapandım kimse zorlamadı ve böyle cok huzurluyum hiç olmadığim kadar

• Öncekileri Göster
    • Haklısın
      İnsan dışı varlıkların dillerini anlayamıyorum haliyle

• Sensin insan olmayan diniz misin nesin

• Normal bir kız.

• Hm

• Ben kapalı kız hastasıyım (:

• Saygı duyarım, isteyen istediğini giyebilir...

• Öyle olması gerek zaten

• saygı duyarım.ayrıca yok dar giyen tesettürlü falan yazmışlar,tesettür takmayan nerdeyse çıplak gezecekler var onada bir bakın siz.

• Dünya ahiret bacımdır .

• güzel giyinenleri çok tatlı buluyorum. ama evlilik ve cinsellik boyutlarında hiç çekici bulmuyrum sanki cinsellik yaşamaz gibi geliyor hep bana

• Zaten o yüzden kapanmak emredildi;)

Kızlar Ne Diyor 13

• tesettürlü olupta cok iyi insanlar var tesettğrlü olupta iğrenç insanlarda var

• Aynen tesettürlü olup berbat okan insanlarda var

• kesinlikle

• Tesettür modasına uyuyorsa ölsün gitsindir, tesettür modası nedir? hiç kapanmasın daha iyi .

• Saygı duyarım.

• Olması gereken zaten

• tesettürlü bir kıza uygun tavır ve davranışları varsa tebrik ediyorum :)

• onar baş tacı. ama maalesef oranları azaldı.

• evet öyle. bunu kaldıramayacak olanlar kapanmamalı bence

• Evet aynen ben kapalı cok dikkat ediyorum ama zaten efendi bir kızdıım acıkkende

• Tesettür kullananlara saygım vardır, ama hem tesettür kullanıpta hemde mini giydiklerinde işte o saygım orada biter.

• Aynen cok sacma bir görüntü

• öyle.

• Geçen sene körfez dershanesine gidiyordum. Makyajlar, dar kotlar, topuklu ayakkabılar. Benden daha çok ilgi çekiyorlardı valla :D Bişey düşünmüyordum onlarda kız, güzel gözükmek istiyorlar dedim. Ama ne bileyim işte ya

• milletin ne düşündüğünü önemseyen bir tesettürlü bayanın amacını merak ediyorum...

• Milletin ne düşündüğünü önemseseydim zaten kapanmazdım sadece merak !

• benimki de merak sadece!

• imreniyorum..

• Açık kızlar hakkinda düşünceleriniz neler? diye soruyormuyuz.neden çanak provakatif sorular sorarak insanlarin birbirine dusmesine sebep oluyorsunuz.Sanane ona ne kime ne.ister basini kapatir ister kıçını açar bize ne?

• Bırak bu işleri şimdi bende böyle bir ayrım olmasını istemezdim ama var

• ne gibi işler bunlar

• Sen anladın

• Bani baglamaz .

• Hepsi bir sıkımlık

• Senin beyninde bir sıkımlık !

• Yuhh .

• Allah için kapananlara saygı duyuyorum bende

• Saygı duyuyorum.

Yükleniyor...