Evden çıkmak için nasıl bir bahane bulurdunuz?

kızlar sız olsanız evden 2 saatlıgıne cıkmak ıcın nasıl bı bahane bulurdunuz ya da bı plan yapardınız kımsenın suphe dumucagı bı sekılde lutfen acıl yardım lazım guzel fıkır verenden allah razı olsun ne muradı varsa versın aminnn

Güncellemeler:
bu saatte degıl gunduz 12 ıla 2 gıbı ya da 1 ıla 3 gıbı basıt planlar lutfen söylemeyın ya
ya erkeklerde cevaplasın ama kızlar nasıl cıkabılır ya sıze cıkıp cıkamıcagınızı sormuyorum ya nasıl cıkarsınız dıye soruyorum bazılarınız sırf yazı olsun puan kazanayım dıye yazıyo yazıklar olsun ya
yok bahane bulmam canım ısteyınce cıkarım yok aksam evden cıkmam lan sıze nasıl cıkıp cıkamıcagınızı sormuyorum ınsan evladları bana fıkır söyleyın soylemıceksenız bı puan ıcın yazı yazmayın kendınızı dusuruyorsunuz...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 8

• kitap almak için beyazıta gitmem lazım fiyatlar uygun oluyo orda diyorum genelde. (fiyat bahane gidip gelmek uzun sürüyo vakit çok oluyo :D :) kız arkadasın için mi lazım fikir :)

• okuyorsan ek ders var bugün de

çalışıyorsan patron çağırıyor de

eğer ikiside yoksa arkadaş çağırdı onunla buluşucam de işte

gündüz evden çıkmak kolay ki

• bahane bulmam canım ısteyınce cıkıyorum zaten evden.

• ulan onun canı ısteyınce cıkma luxsu olsa bu soruyu zaten sormam senın soyledıgın cevap sadece ben senden fıkır ıstedım fıkır

• ne kucuk dusurmesı suna bak cevap verıyoruz begenmıyor.

• doruduzgun cevap verde bı puan ıcın kendını kucuk dusurme böyle yazık yazık:S

• Öncekileri Göster
  • ben biraz hava alıcam der çıkarım izin çıkmazsa nefes alamıyorum kötüyüm dışarı çıkmak istiyorum duvarlar üstüme üstüme geliyo der iki gözyaşı dökerim annem kıyamaz

• Okulda provam var veya sınavtan düşük aldık diye hoca bir jest yapdı sınava gidip gelicem. Veya çalışıyorsa temizlik var yardım edecegiz veya işte güzel bir kazanc oldu patron yemege cikarmak istedi hepimizi olabilir.

• amin allah razı olsun

• Nedemek kardesim. Hersey gonlunuzce olsun : ))

• tesekkurler adamsın be senın gıbı olsa herkes sımdıye 50 tane fıkır bulmustum cok sagol kardesım be

• Şu an hastalanıp yataklara düşsem ancak annemle babam doktora götürür haricinde ölsem çıkamam.

• gün içinde rahat çıkarım ama akşam 7den sonra yalnız asla göndermezler kolay kolay :)

• Bu saatte ölüyorum desem çıkamam.

Erkekler Ne Diyor 3

• "Ezgilerde ders çalışıcaz anne" Durum sevgilin içinse onu sen düşün detay bilmeden yardımcı olamam ya da onu ve ailesini tanımadan ama mutlaka bahane gelişir o anki durumla çalıştır saksıyı

• neden evden cikmak icin izin istiyosun helede sabah peh isin zor be allah yardmcin olsun.

• Neden sadece kızlara sordun.erkeklerde cevaplayabilir bu soruyu bence iş peşindesin sen

ama sana tavsiyem arkadaşının doğum günü partisi olduğunu söylemen

Yükleniyor...