Seçim zamanında oy kullanmak istemiyorum cezası var mı ?

Arkadaşlar seçim zamanında ben oy kullanmak istemiyorum çünkü siyaseti sevmiyorum o çirkinliğe birde benim oyum olsun istemiyorum ancak bunun bir cezası var mı ? Oy kullanmama hakkım, özgürlüğüm yok mu ? Aileme sordum cezası olur dediler..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• var ama duymadım daha ceza kesilen , git fantazi yap yaa heryere bas kagıdın arkasına önüne zarfın içine , evet yazısıyla şekil yap :) koluna bas dövme yap

• Evet var deniliyor ama ceza gelmemiş kimseye.. Senin dediğinde mantıklı tabi :)

• cezası var ama boş atarsan sıkıntı olmaz.

• Var.

• oy kullanmadigi icin ceza alani duymadim ben sozde oyle birsey oldugu soyleniyor fakat gercekte kimse sen oy kullanmadin gel bakayim demez.. ama kullanmanda fayda var ki kendi sectigin ya da ulkeyi en iyi yonetebilecegini dusundugun kisilere bir destek ol

• Hepsinin artılarından çok eksileri dokunuyor bu ülkeye. Birinin yaptığı fayda on eksi götürüyor ülkeden ben bu çirkinliğe alet olmak istemiyorum.

• aksini idda etmiyorum da bir parti 10 zarar verir iken bir baskasi 5 zarar verir ha sen ben bu cirkinlige alet olmazsak cirkinlik dahada buyuyerek bize alet olurlar

• Bu dediğinde doğru tabii

• ben kullanmıyorum kaç seçimdir bir şey olmadı işin garip tarafı istanbulda oturuyorken seçmen kaydım konya karatayda :D

• Asarlar..:))

• öyle bırsey var cezası var dıye soylenır ama uygulama var mıbılemıyorum sende en ıyısı boş kullan buda bı çöumdur nıhayetınde :)

• hiç ceza kestiklerini görmedim.

• git hepsine bas gel

• Ülkeye büyük cezası zararı var sen oy vermedikçe akp kazanır

• Tamam hiç bir erkeği eklemiyorsun. Kpss ye çalışıyorsun ama bir şey kaybetmezsin ekle beni. Tanımak istedim seni.

• Bir cevap versen bari...

• Öncekileri Göster
    • Sanaldan biriyle tanışmak sana ne kadar doğru geliyor bilmiyorum ama bana doğru gelmiyor. Görmeden tanımadan bilmeden.. Daha da konuşmayalım istersen.

• Kabul et o şekilde daha detaylı yazarım. Sonra istersen çıkartırsın.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...