Çocuk esirgeme kurumlarını ziyaret

Ankarada bulunan çocuk esirgeme kurumlarının adreslerini verebilecek olanlar var mıacaba durumumuz çok iyi değil ama yinede onları ziyaret edip yalnız olmadıklarını hissettirmek istiyorum..yardımcı olursanız çok sevinirim..teşekkürler (kübra)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• merhaba öncelikle bu çabanı takdir ediyorum da anlayamadığım bir şey var.. durumumuz iyi değil demişsin buna rağmen bunu düşünmen bile çok hoş ama dün mercedes clk ya da crysler araba alacak olan sen değil miydin ? durumunuz iyi olmasa o arabaları nasıl almayı planlıyorsun ?

• kocam alacak bana ben hastayım cok calısamıyorum elımden geldıgınce nafakam karsılıgında alacak işte neyse bız ayrıldık

• allah şifa versin..

Erkekler Ne Diyor 4

• Duyarlılıktan 5 yıldız benden

• merhaba hümanist arkdşm, aşağıda bir tane yazdım umarm faydası olur:)Atatürk Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme YurduKuruluş Adresi : Pınarbaşı Mahallesi Ardahan Sokak No:4/E KeçiörenTelefon/Faks : 0312 355 11 10 / 0312 355 45 51

• Taktir ettim Allah her mutlu ettiğin ve edeceğin çocuk için senide o kadar mutlu etsin

• Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü, Necatibey Mahallesi Anafartalar Cad. No: 70 Ulus / Çankaya Ankara

• teşekkürler efendım

• rica ederim Kübra.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kübra çok tatlısın.Sanırım genel müdürlüğü ararsan bilgi alabilirsin Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Genel MüdürlüğüTÜRKİYE CUMHURİYETİ AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI Necatibey Mahallesi, Anafartalar Cad. No: 70, Ulus / Çankaya, - Ankara Telefon: (0312) 418 6662Fak (0312) 425 9604

• teşekkürler efendım

• rica şekerim.:)

Yükleniyor...