Maçla ilgili fikirlerinizi alayım?

:) ne düşünüyorsunuz arkadaslar of sınır oldm nasıl bır penaltıydı pes dıyorum:( bu mac bızım hakkımızdı mancini ilk sınavında nasıl buldunuz?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Penaltı çok haksızdı,Mancinin sistemi iyiydi bence o sayede Zan bile kendini gösterdiTüm oyunculardan verim aldık yedekler dışında :/Umutu oynatmak bile ayrı bir durumdu..Ben iyi başladığımızı düşünüyorum önümüzdeki maçları bekliyoruz..

• Katılıyorum Dilara

• teşekkürler :)

• Rica renktas:)

Erkekler Ne Diyor 17

• Yine üstümüze oynadı orspu cocugu hakem.

• yumruk atıcaktım ekrana:D

• Öncekileri Göster
    • ahaha:D

• :D :D

• Elemancini yi beğenmedim fatih termin futbolu daha yırtıcıydı. defans ağırlıklı oynanan futbol ızleyıcıyıde futbolcuyuda sıkıyor ilk yarıda bir gol bulmuşun ustune nıye yatıyosun hoca ver takıma gazı oyle maç biter mi 2-0 olurdu skor. bu akşam gs yı şanslı buldum bu futbolla real maçındakı gıbı fark yemessın ama yenmende cok zor. gs maçları şansı yaver gıderse berabere biter hep boyle. Maçın geneline gelince umut bulut bu akşamkı goluyle sunu soylemıs oldu reale gol attım juventusa attım artık bu takımda burak yılmazın yerıne ben oynamalıyım. haklıda sanırım artık Türk futbolu emek hırsızı buraktan kurtuluyor. Tebrikler umut.

• elemancı degıl mancını sulandırma lutfen of sınırlıyım zaten :

• Öncekileri Göster
    • o etmıs once bısey dememıskı asagıdakı sana ne demıskı benmı gormuorm nerde demıs onada dedım bakıom senle ılgılı bırsey deemmemıs bes dakka yemek ıyım dedım

• neyse uzatmayalım sen görmek ıstedıgını goruyorsun kafana göre takıl.

• İmparator olsaydı daha farklı bir maç izlerdik o kesin. Ama sonuç ne olurdu bilemiyorum. Bence bugün Galatasaray tam oynaması gerektiği gibi oynadı. 2 gollerinde de hatalı faul kararı var. 1i penaltı zaten , hakem maça damgasını vurdu. Ne diyelim , bu arkadaşları İstanbulda ağırlamayı 4 gözle bekliyoruz =)

• :)) ama gecen macıda unutma :)

• Öncekileri Göster
    • juve cok guclu

• yok ya bir şikeci de onlar işte :D merak etme biz her türlü yeneriz bunları İstanbulda.

• inanamıyorum,kassai gibi ünlü bir hakem maçın tamamında tüm takdir haklarını juventus lehine kullandı,tüm ikili mücadelelerde aleyhimize faül çaldı,taç kararlarında bile bir çok hata yaptı,juventuslu oyuncuya aldatmaya dönük hareket yaptığı için sarı kart vermeliyken,aleyhimize penaltı verdi...Hakemin sadece juventus forması eksikti,2 puanımız göz göre göre çalındı

• pes dıyorum bende

• Net penaltı idi futbolcunun yönü kaleye dönük olsa birde kırmızı kart bile çıkabilirdi.Mancini takımı nasıl oynatması gerektiğini biliyor tek forvet oynattı zaten olması gerekende bu idi.Sonuçta orta sahan defansın boktansa juve reel madrid gibi takımlar delik deşik ediyor bunu çok gördük.

• Hakemi eleştrmicm hwrsey ortada ama oyun tarzmz hc ıyı degil. Drogba var diye tuttu ama o olmadgnda nlcak belki juve deplasman diye boyledir diorm ama egerlı nrmal stilde boyle defansıfsw kanser olma gunlermiz yakındır.. Manchını tam bı ıtalyan takmna cevrecek bzi zevksiz futbol tek gollu galıbıyer rahat mac izletmıcrk bze sanırım. Umarm yanlrm ama gisişat o ynde..

• ben juveyi kopenhagı falan düşünmüyorum bunlar aşılması çok zor olmayan engeller ben esas ispanyada madridle olan hesabımızı düşünüyorum bu guruptan çıkacaz juve 12 kişiyle bizi yenemedi madrid maçı 11-11 olursa ispanyada bişeyler yapacaz

• Amrabat mafetti maçı orada niye müdahele edersin ki galatasaray avantajlı iki copenhagen maçını kazanırsa gruptan çıkar.

• ambrabata uyuzumda hakemde az degıl

• Öncekileri Göster
    • artıstlık yaptı :D

• o yaptığı artislik kimine göre profesyonellik :)

• Ambrabat'ın yaptığı harekete penaltı değil mi diyosunuz? E yuh yani bu kadar duygusal bakmayın şu fubola ya az bir gördüğünüzü söyleyin, Ambrabat adamın dizine darbesi var nasıl görmüyorsunuz? Penaltı kararı %100 doğru karar.Hem juventus 2. golüde buldu cevap vermeseydiniz yeniliyordunuz, nasıl hakem 3 puanınızı çaldı ki? 2-2 olmazdı 1-1 olurdu. 2-1 olmasa Gs gol için çıkmazdı.Ama Gs yinede gole cevap vermesi taktir edilecek bir durum

• degıl kesınlıkle penaltı degıl

• Öncekileri Göster
    • ntvsporu aç, şimdi maçın pozisyonlarını değerlendirecekler

• ay cok saol ıyııkı dedın bgn bılmıodm

• penaltı ne ki

• Burakı oynatmamasını çok dogru buldum etkili oynayamadık ama hakemın hataları cok acık

• 2 senedir 1 maç bile izlemedim

• Ceza sahasında kendini yere bırakan Juventuslu oyuncudan kısa bir tiyatro gösterisi de izlemiş olduk. Neyse Umut Bulut son sözü söyledi.

• hakemde suc vermıcektı penaltıyı emegımızı caldılar

• Bilirsin, bu yıllardır böyle ve hep böyle olacak :)

• :(((

• Amrabat hariç (bir de son pozisyonda Bruma'ya baya bir saydım) herkes iyiydi. Özellikle Gökhan Chedjou Hakan Eboue Muslera çok iyiydi. Mantıklı oynattı Manchini. Belli ki Galatasaray bundan sonra az gol yiyecek ve Burak formayı unutacak. Umut bir harika dostum

• amerhabaattı yollasınlar

• onlar oynuyo biz bakıyoz daha ne olsun. fark atarlardı manciniyi geç muslerayı kutla maçın adamı o. ne kadar gol yerse yesin. ayrıca dünyadaki en iyi teknik direktörü getirin terim kadar başarılı olacağına inanmıyorum terim kadar iyi kimse tanıyamaz bu takımı. zaten şu anda berabere olsa bile gs nalları topluyo. hiç oynamıyoki zaten

• hadı be sende aldık macı p penaltıya penaltı denmez

• istisnalar kaideyi bozmaz

• 1-0 dan sonra geriye yaslanmasaydık 2. golüde bulur maçı alırdık yazık:ss

• hakeme dalasım geldı:D

• Öncekileri Göster
    • hayır penaltı olmasa yemezdık yerdık orası kader ama o penaltıyı veren hakem taraflıdrı

• 2. golü nasıl yedik ozamn yemezdikde:d gs nin uefa finalini izlemeni tavsiye ederim 10 kişiyle ilerde baskı yaptık oyun kurmalarını engelledik

• quaglierella piçi yüzünden gitti 3 puan :/ neyse italya deplasmanında 1 puan iyidir, arenada yeneriz bunları.

• uyuz oldum ya nasıl hakem o yaaaa emegımızı caldı

• Öncekileri Göster
    • birkaç hafta sonra daha iyi oluruz, ama bugün beklediğimden iyiydi takım. başarılı olur umarım.

• bende bekleıımden ıyıydı

Kızlar Ne Diyor 4

• hakem juventus lehine verse de tüm kararları yine de güzel oynadk bence bu maçın hakkı beraberlik değildi..

• şerefsiz hakem diyorum ne diyeceğim

• nasıl sınırlendım anlatamam ekranı krııcaktım boyle emek calınmaz

• tebrikler deplasmanda 1 puanda iyi sonuç

• burda juventus 3-0 4-0 maçı alır diyenler nerdeler asıl ben merak ediyorum nasıl hala buraya gelip yorum yapabiliyorlar utanmadan

• 5 star veriyorum

• Öncekileri Göster
    • penaltı değildi selçuk düşürülünce faul onlar düşünce direk faulu çalıyordu allahtan yan hakemler vicdansız değillerdi renktaş bunada şükür

• haklısın canım son golu ızleyemedım :(

Yükleniyor...