Eski sevgiliye alınabilecek en güzel doğum günü hediyesi?

Bir kısmınıza ilginç gelebilir de ben çoğu eski sevgilimle kanlı bıçaklı değilim. olanları da anlamıyorum zaten. genellikle sevgili olduğumuz ilk dönemlerde derim: eğer olayımız patlayacak gibi duruyorsa yara almadan bu gemiye terk edelim diye. baktığımızda geçmişe mutlu anılarımız olsun... detaya girmiyorum fazla.. merak edene daha detay veririm...sorum şu: kız 23 yaşında. şimdi sevgilisi filan var mı bilmiyorum.. tekrar yakınlaşma gibi bir niyet de taşımıyorum. bir sene filan oldu görüşmeyeli neredeyse. doğum günümde filan tebrik mesajı göndermişti. bir de kardeşimin doğum günü için de mesaj gönderdi. bir seneden biraz fazla beraberdik. 165 filandır herhalde boyu. kısa sayılır yani... kumraldı değiştirmediyse saçını filan... neyse bilgiler bu? en iyi alınacak hediye nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• beni tarif ettin sanki doğum günümede çok az kaldı :)

• severdi şarabı. bir sefer kusmuştu içip içip kodumun serseri... şimdi yine soğudum...

• :) şarap hiç düşünmemiştim oda güzel fikir

• ne alaka la, her bedene uyuyorsa diğer bedenler ne diye var... saçma sapan var ya... şal ya da şarap alırım... ok sağol..

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• şuan sevgln olsydı eski sevglne hediye alırmydın merak ediorm :)

• parayla alaksı yok . benim svglim eski sevglsne bşe alıcakk onu ben gbertirim o yzden

• Mevcut kızla sıkıntı yaşamayacağımı bilseydim alırdım. Para bok sıkıntı yok.

• valla en güzel ne alınır bilmiyorum ama , sen eğer tekrar dönmek gibi bir niyet taşımıyorsan eğer , onu da umutlandırmamak adına çok güzel birşey alma derim :) ha bu kötü birşey al anlamında değil. ortalama bişey al. parfüm, elbise vs. :)

• Eski sevgiliye alınabilecek en güzel doğum günü hediyesi? Diye sormuşsun ya, hah işte o kişiye göre değişir bana göre dandik bir kupa güzel gelirken , sana göre tamtur pırlanta bile nahoş gelebilir. Kısacası ne istiyosan onu al...

• bi fikir verin anlamında dedim... çok da maliyetli olmasın.. iyi ama uygun olan bir fikir çıksaydı alacaktım...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...