24 saatlik idrar toplama tahlili lütfen yardım

Arkadaşlar benden 24 saatlik idrar toplama tahili istediler . ama kafam karıstı . nette bir suru bilgi var ama kafamı karıstıran nokta ; sabah... Daha Fazla

Güncellemeler:
link nette böyle diyor , ama kafamı karıstıran baslama saatı tuvalete atılan ılk ıdrar saatı mı ?

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle söyleyeyim sabah 9da kalktın diyelim idrarını yapacaksın önce normal olarak daha sonra verilen kaba yapacaksın 24 saat boyunca, sabah uyandıgında 9da tekrar tuvalete gideceksin ve son olarak idrarını kaba yapacaksın

Soran beğendi
    • merhaba . guncellemede bir link paylastım orada anlatmışlar . kafamı karıstıran bu baslama saatı . ben soyle anlatayım ; simdi ben ilk ıdrarımı bu sabah 10 da yaptım . ve bunu tuvalate attım bırıktırmedım . ama bundan sonra yapılacak tum ıdrarı bırıktırecegım . kafamı karıstıran ertesı gun hangı saatı ele alacagım ; bırıktırmem hangı saatte son bulacak . tuvalete attıgım bırıktırmedıgım ılk ıdrar saatınde mı son bulacak , yani ertes10 da mi ? 10 ya yaptıgm ıdrarı bırıktırme kabına alacak mıyım ?

• Öncekileri Göster
    • peki gecmiş olsun o halde yardıma ihtiyacın olursa yorum mesaj her sekilde destek olurum

• tesekkur ederım