Cinlerle konuşmak istiyorum...

Ama onlardan korkuyorum şekilleri nasıl bilen var mı? Bide nasıl konuşacağım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 9

• konuşta sonra bıdaha konuşama inşlahh :D

• öle her istıyenle konuşmazlar insanlardan uzak dururlar

üstelik görsen ödün patlar

• bu sana çocuk oyuncağı gibi bir şey mi geliyor hayatının hatasını yaparsın o korku dediğin şeyi ömür billah yaşatırlar akıllı ol boşver.

• öyle bir pişman ederler ki seni... hatta taciz bile ederler. vAZGEC BU SEVDADAN

• al konuş link

• bence hiç korkma onlarda bizim gibi ama farklı boyutta yaşıolar ve konuşmak içim ilim sahibi olman gerekir boşuna korma derim

• Iki mum yak bekle

• cinler sıvı gibidir bulunduğu kabın şeklini alır, sen cini sürahi de mi kupa bardağında mı istersin

• yürü git işine ergenmısın piskolojık sorunlarmın var arkadaşım tövbe tövbe

Kızlar Ne Diyor 9

• tatlım yaşın kaç bilmiyorum.ben 33 yaşındayım.19 yaşımda sadece bir kez onlara inanmadım.ve onlarla dalga geçtim.aradan kaç yıl geçti ve hala benimleler.yaşadıklarımı sana anlatsam onlarla bırak konuşmak istemeyi adlarını bile düşünmek istemessin.bu kadar yıldır çok yol katettik onlarla.geçmişte sadece rüyalarımda kabus olarak varlardı.ama şimdi çok daha somut şeyler yaşıyorum.korku duygum onlara karşı baya azaldı.onları düşünme.boşver bu işleri.

• Dalga gecilecek bir konu degil konusacak insan bulamadinmi cinlerle konusmak istiyorsun

• Başka işin mi yok senin. Başka uğraşacak şeyler bul kendine.

• söyliyim ben haber veriyim dönüşte sana uğrasınlar

• Nıye böyle bişey yapma geregı duyosun üç harlıler okadar basıt deyıl onlarla konuşmak bı kere bı musallat olurlarsa pısman olursun ıyı düşün bence

• ben konuştum rüyalarımda bence bu işlere hiç girme

• Ayyy tırstım gidiyorum ben .s.s

• niye böyle bişey istiyosun?

• aynaları geçiş yolu olarak kullanabilirsin

Yükleniyor...