• Sor
  • Bence

Kaşlarımı kaldırmazsam tipim mal gibi .

Arkadaşlar kaşlarımı kaldırarak bakıyorum insanları alnım geniş sarkıyo kaşlarım gözüme değecek :) bunun gibi mesela . Serbest bırakınca iyice... Daha Fazla

Güncellemeler:
Sevgilim var 3 yıldır beraberiz yanında hep kaşlarımı kaldırırım o bilmiyor böyle olduğunu masum imajım yüzünden kız çok bağlı ben bu sebebe bağlıyorum . Güneşli bir günde beni görse tiksinirdi kesin çok mal oluyorum anlatamam . Gölge yerleri tercih ediyorum buluşmalarda :) Evlendikten sonra gerçek yüzümü göstericem ona :=)

En İyi Görüş

• Hahahha ilahi sen:) ne kaş göz yapıyon len demiyorlar mı :D bence sempatik kafana takma

• Şaşırmış sanıyolar hep :) masum imajı filn filn .

• :D:D:D

Kızlar Ne Diyor 4

• Kötü durmuyr bence.. Bazı şeyleri kabullenmek gerekir.. Seven böyle sevsin

• Saçmalama ya ilk linkteki gibiyse iyi bence ya kaşın fazla yukarda olsaydı şaşırmış gibi bakışlarını sert gösteriyor olmalı iyi bence serbest bırak o gaşları :D

• Serbest bırakınca inan bir kötü oluyor anlatamam :) Cin gibi geziyorum ortalıkta .

• Öncekileri Göster
    • aahahah kaşları şekli bozmadan ve alındığı belli olmucak şekilde aldır kuaföre birazcık alttan çok zor bir durum kardeş yaaa. Paran varsa botox yaptır ne biliyim saşırdım yahu :)

• valla bende şaşıyorum bu duruma

• bak ben burnumu hep çirkin ve büyük bulurdum ama sevgilim bana burnumu çok beğendiğini söyledi. bence yersiz takıntı yapıyosun. yarın kaşların normalken bir buluş bakalım yorum yapıcak mı?

• Yani orasıda var

• dene bak kaşlarını kaldırmadan git. farkedecek mi?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...