Hayat felsefen ne üstüne kurulu?

hayat felsefen ne üstüne kurulu? istediğin kadar açıklayabilirsin.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hayatımda önem verdiğim tek şey adaletli olma..adaletli olma adına insanları kırarım da , üzerim de , rencide ederim, saygısız da olurum ama adalet olmamdan vazgeçmem..politikliği sevmem bu yüzden..takmam hiç bir şeyi (haksızlıklar dışında) , optimistimdir..bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı için ya da olmaması gerektiği için olmadığına inanırım..umutlanmanın insanı kandırdığını düşünürüm o yüzden hiç bir konuda umut vermem kendime..hayatta başıma gelen kötü olaylar için bunların iyiye ulaşmak için bir yol olduğunu düşünürüm yormam kendimi , üzülmem..

Kızlar Ne Diyor 18

• somurtkan yuzlerı sahte gulumsemelere tercıh et..her sabah bu cumleyı kendıme bır kez tekrarlamaktayım

• Ask

• Az insan çok huzur.Aşk.

• Seni ne mutlu ediyorsa onu yapicaksin.keyfine bakicaksin.benim felsefem bu.

• güzelll...

• para üzerine.

• ...yaşadın mı yoğunluğuna yaşayacaksın bir şeyi.sevgilin bitkin kalmalı öpülmekten,sen bitkin düşmelisin koklamaktan bir çiçeği...insan balıklama dalmalı içine hayatınbir kayadan zümrüt bir denize dalarcasına ...(Ataol B.)

• yatağa yattığımda vicdanen huzurlu olayim

• Doğru ya da yanlış sonucu iyi ya da kötü düşünmeksizin içimden geleni yapmak üzerine.

• önceden benim de buydu +1 ve olması gerektiği gibi yaşamak nefret uyandırırdı içimde

• evet işte bu kadın bu...

• Değerlilerimin mutluluğu için yaşarım, kendi özgürlüğüm için yaşamayı sadece isteyebilirim.Belki bir gün ikisini birden başarabilirim kim bilir.

• Yaşamın amacı amaçlı yaşamaktır. Amaç ve umutla..

• birgün mutlaka herşey düzelicekk !

• Dürüstlük, yalansız ve gerçeklerin warolduğu bi hayat..

• hayallerim ve vicdanım ... bir gün okul bitecek iş hayatında iyi paralar kazanıcam ve iyi bir birikim yapıcam. ardından sırt çantamı alıp motoruma atlayıp türkiye yi karış karış gezicem... güzel bir evliliğim olacak... küçük sevimli bir evim... ve üçüz oğlum (poyraz-ayaz-savaş)... ve daha nicesi

• Sevil de sevme.Ağlama ağlat.Yoksa zehrolu bu tatlı hayat..(uygulayabiliyor muyum?hayır!Ama çaba gösteriyorum)

• özgürlük. ne yapıyorsam daha rahat kimseye bağlı olmamak için yapıyorum

• adalet,eşitlik,insanlık belirli oranlarda felsefemle alakalı olup,amaçlarım arasında kendimi gerçekleştirebileceğim iş, eş ve çevre ile bunu tamamlayarak,mantık,kararlılık çerçevesinde beni mutlu edecek, heyecanla sürdüreceğim bir yaşantı...

• doğa

• huzurum üstüne kurulu.bir şeyin huzurumu bozmasına izin vermem :)

Erkekler Ne Diyor 13

Yükleniyor...