Sevgilime 365 tane kalpli kağıtlara kısa anlamlı sözler yazdım fakat tamamlayamadım, yardımcı olabilir misiniz?

sevgilime sevgililer günü hediyesinin yanında, 365 tane kalpli kağıtlara kısa anlamlı sözler yazdım fakat tamamlayamadım :) okadar söz bulamıyorum ya...

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• bi kadının böyle seyler düsünmesi güzel ( hep bekleyen tarafsınız normalde) o yüzden hediyen güzel yada değil, orjinal ya da değil diye düsünmeden sana yardımcı olmak isterim...

arada illaki klasik hatta arabesk diye tabir edeceğimiz sözler,tabirler olacaktır...bunlardan sıyırıp hediyeni orjinal yapmak senin elinde hatta ilişkinle ilgili, eğer 1 yıldan uzun süreli bir ilişki yaşıyorsan...onunla geçirdiğin günleri ve yaptıklarını düşün...tek tek usanmadan fotoğraflara bak gerekirse ve o günlere tarih atarak onları yaz...birlikte olmadığınız ya da ayrı ayrı kaldığız günlerede o "arabesk" diye tabirlediğimiz yazıları ve ona duyduğun özlemle ilgili yazılar yazıp hediyeni özelleştirebilrisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 6

• Yetr daha fazlasına gerek yok. Zaten hergun hergun bırer doz açıp okumaz insan ya..

0|0
    0|0
  • 'heraşkölümütadacak' yazma ya da yaz

0|0
    0|0
  • bunların hazır yapılmışı var niye uğraştın ki.hayır madem uğraşıcaksın daha orjinal bişey bulsaydın bari.

0|0
    0|0
    • ben de biliyorum hazırları var evt ama zaten hediyemin yanında olsun istedim. kendi yazım kendi emeğim, arada kendi düşüncelerim varken gerek duymadım açıkcası.

• şiirlere bak 1er cümle arakla :)

0|0
    0|0
  • Üzgünüm ama okumaz hepsini:) Boşuna uğraşıyorsun.

0|0
    0|0
  • 1.yarimsin

2.sevdiğimsin

3.hayata penceremsin

4.aşk hoşgeldin

5hediyem

6ömrüm

7çok özelsin

8nefes almak böyle bir şey heralde

9çok mu seviyorum ne

10(gözrengi) rakım