• Sor
  • Bence

Numara bilgilerimi nasıl gizleyebilirim?

arkadaşlar turkcell kullanıyorum bahsettiğim şey gizli numaradan aramak değil numaralardan kime ait olduğunu öğrenebiliyoruz ya bunu gizlemek istiyorum, yani bilinmeyenleri arayan bir kişi benim numaramdan kime ait olduğunu öğrenememesini nasıl sağlayabilirim ..

Güncellemeler:
çook teşşekkür ederim arkadaşlar , elinize sağlık :)
peki arkdaşalar 118li numaralarda bilgilerini gizleyebilen var mı , nasıl gizleyebiliriz ?

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• Rehber iptal, yazip 2222 daha once bunu yapmistim.

• evet teşekkürler Turkcell müşteri hizmetlerinden çıkardım :)

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ederim :)

• Zaten turkcell rehberden ciktigin zaman, zaten 118 servisindende cikmis olacaksin.

Erkekler Ne Diyor 8

• bakınız bu konuda çok araştırma yaptım benim de başım dertteydi bu konu ile ilgili aramadığım yer kalmadı. aldığım yanıt şu:"Hattının müşteri temsilciliği numaranın bulunmasını engelliyo ama bu engelleme sadece seni müşteri hizmetlerini ararlarsa öğrenemiyo"Ama 118li numaralar müşteri kazanmak için hat kullanıma açılır açılmaz senin numara ve ismini alıp 118li numaralardan arandığında söylüyorlar. ben onun için kendi üzerime hat almak istemedim.Ve alamadım da.

• ben geçen gün 118 den beni arayan numarayı öğrenmek istedim bilgilerinin gizli olduğunu söyledi

• Öncekileri Göster
    • tekrardan teşekkür ederim :)

• rica ederim=)

• Tcell kullanıcısı bana avea reklamı geliyor diger reklamlar yetmez gibi kapatmiyolarda iyi mi

• türkcell hatalar için REHBER İPTAL yazıp 2222 ye gönderdiniz zaman kaydınızın bulunup bulnmadını eger varsa silindigini geri mesaj olarak bildiriyorlar umarım yardımcı olmuşumdur

• Senin üzerine ise hattın heryerden gizlersin sadece bir telefon ile müşteri hizmetlerini araman yeterli olur.

• kapatırlar oraya belirtirsen

• bir de sana zahmet gizli mesajı nasıl engelliyoruz onu sor ya

• :) sitede mi telefonda mı ? kafam karıştı :)

• Öncekileri Göster
    • hmm bende aramak istemiyorum ama herkes aynı şeyi söyledi :)

• :)) o zaman bize de aramak düşer

• müşteri hizmetleri ararsan onlar kapatır bu tür aramalarda numaranı

• teşekkürlerr

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...