Numara bilgilerimi nasıl gizleyebilirim?

arkadaşlar turkcell kullanıyorum bahsettiğim şey gizli numaradan aramak değil numaralardan kime ait olduğunu öğrenebiliyoruz ya bunu gizlemek istiyorum, yani bilinmeyenleri arayan bir kişi benim numaramdan kime ait olduğunu öğrenememesini nasıl sağlayabilirim ..

Güncellemeler:
çook teşşekkür ederim arkadaşlar , elinize sağlık :)
peki arkdaşalar 118li numaralarda bilgilerini gizleyebilen var mı , nasıl gizleyebiliriz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• Rehber iptal, yazip 2222

daha once bunu yapmistim.

• Zaten turkcell rehberden ciktigin zaman, zaten 118 servisindende cikmis olacaksin.

• teşekkür ederim :)

• Hadi gözün aydın bakalım:)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• türkcell hatalar için REHBER İPTAL yazıp 2222 ye gönderdiniz zaman kaydınızın bulunup bulnmadını eger varsa silindigini geri mesaj olarak bildiriyorlar umarım yardımcı olmuşumdur

• Senin üzerine ise hattın heryerden gizlersin sadece bir telefon ile müşteri hizmetlerini araman yeterli olur.

• Tcell kullanıcısı bana avea reklamı geliyor diger reklamlar yetmez gibi kapatmiyolarda iyi mi

• bakınız bu konuda çok araştırma yaptım benim de başım dertteydi bu konu ile ilgili aramadığım yer kalmadı. aldığım yanıt şu:

"Hattının müşteri temsilciliği numaranın bulunmasını engelliyo ama bu engelleme sadece seni müşteri hizmetlerini ararlarsa öğrenemiyo"

Ama 118li numaralar müşteri kazanmak için hat kullanıma açılır açılmaz senin numara ve ismini alıp 118li numaralardan arandığında söylüyorlar. ben onun için kendi üzerime hat almak istemedim.Ve alamadım da.

• rica ederim=)

• tekrardan teşekkür ederim :)

• telekoma danışmamız gerekiyormuş sanırım gitmedim. sorunca burdan yazarım sonucu

• Öncekileri Göster
  • kapatırlar oraya belirtirsen

• bir de sana zahmet gizli mesajı nasıl engelliyoruz onu sor ya

• :)) o zaman bize de aramak düşer

• hmm bende aramak istemiyorum ama herkes aynı şeyi söyledi :)

• ya geçen yarım saat beklettıler ondan aramak ıstamıyorum

• Öncekileri Göster
  • müşteri hizmetleri ararsan onlar kapatır bu tür aramalarda numaranı

• teşekkürlerr

Kızlar Ne Diyor 4

• niye boyle bir şeye gerek duydun ki?

• Operatörü arayıp öğren.

• operatörünü araman yeterli

• müşteri hizmetlerini ara . bi yere mesaj atıyosun ama hatırlamıyorum ara söylüyolar zaten

• teşekkürlerr

Yükleniyor...