Bilgisayar geçmişi nasıl silinir?

bilgisayarda googleden baktıgım geçmiş yazısı nasıl silinir önceki baktıklarımı silmek istiyorumya p*rno izledim babam görmesinden korkuyorumbi yardım edin nasıl silinir geçmiş nasıl silinir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• herkes geçmişi nasıl sileceğini söyleyecek. ben başka birşey söyleyeceğim. Bir daha p*rno izleyeceğin zaman şöyle yap:Tarayıcı olarak "Google Chrome" kullanıyorsan şu tuş kombinasyonuna bas ctrl + shift + N + lara basmıyorsun önce ctrl ye sona onu bırakmadan shift yani üst karakter tuşuna sonra o ikisini bırakmadan N ye basıyorsun sana yeni bir sayfa açıyor "gizli mod" dediğimiz modda. O yeni açtığı sayfada nereye girip çıkarsan çık sayfayı kapattığın an hepsini unutur. Hiç birşey kayıtlı kalmaz. İstersen o açılan gizli moddaki sayfanın yanına başka sekmeler de açabilrsin onlarda gizli olur. Tarayıcı olarak "Internet Explorer" kullanıyorsan şu tuş kombinasyonu ile gizli moda geçersin ctrl + shift + P yine bunda da bu tuş kombinasyonu ile açtığın pencerede istediğin gibi gezip sonra kapadığında hepsini unutturabilirsin. İyi seyirler...

Erkekler Ne Diyor 12

• chrome kullanıyorsan oradan sağ üstteki sekmeye tıklayıp GEçmiş sekmesine gel ..oradan ne kadarını silmek istiyosan sil...

• internet explorr kullanıyorum

• yukarıda ayarlar segmesi var oraya tıkla geçmişi sil diye bir menü var onu bul oradaki seçeneklerin hepsini işaretle ki her şeyi silsin sonra sil de ve bunu her p*rno izleyişinden sonra mutlaka yap...

• nerde ayarlar net anlat

• Öncekileri Göster
    • 7 galiba

• o zaman sağ üst köşede ev -yıldız ve dişli işaretleri göreceksin dişliye tıkla orada internet seçenekleri var onu da tıkla "genel-güvenlik-gizlilik..." gibi segmeler var zaten il başta genel segmesi seçilidir onun altına doğru gözatma geçmişi var orada "sil" seçeneği var onu tıkla ozaman bir çok silme seçeneği çıkacak sen hepsinin kutucuklarını işaretle sonra da "sil"e bas hepsi silinir...

• Googleye gogıl kromdan mı giriyorsun normal siteden mi.

• Bu programı kullan. Tertemiz ediyor. link

• evet cleaner ı yükle herşeyi siler atar parlatır :) gerçi gene silinmez profesyonel bir kullanıcı p*rno yüklediysen eğer onu bile bulabilir :) hatta izleyebilir de :) Ben şahsen bilgisayarlara hiç güvenmiyorum bu konu da ! çünkü sildiğini zannettiğiniz dosyalardan hep geriye kırıntılar bırakır !

• videodan izledim ama geçmişte görünüyor geçmişi silmem lazım

• neden siliyorsun ki kendine kullanıcı oturumu yap şifreli

• İnternet Explorer'ı ac sağ tarafta araçlar'ı göreceksin tıkla küçük bir bölüm açılacak oradan İnsternet Seçeneklerine gir bir küçük pencere açılacak orada ortada göz atma geçmişi var altında sil yazıyor oraya tıkla üstünde çıkışta göz atma geçmişini sil var tıkla tamam uygula de sorun çözülür.

• internet explor girdim araçları girdim internet seçeneklerine giri görmedim

• Öncekileri Göster
    • ya tek tek silinmiyor mu tek kendi baktıgıma silmek istiyorum başka zaman silersem kendi baktıgımı silmek istiyorum

• seçenekler bölümü var oradan silebilirsin. veya google chorme yükle bilgisayarına daha kullanışlı ve basit arayüzü.

• hangi tarayıcı kullanıosan chrome firefox ya da internet explorer onun ayarlar kısmına gir gecmişi sil yap

• ayarlar nerde
      ben internet explor kullanıyorum

• hangi browser?

• Mozilla kullanıyorsan "asla geçmişi hatırlama" yap. Nereleri gezersen gez çıktığında hepsini siliyor. 5 dk öncesini bile hatırlamıyor nereye girdiğini göremiyor tarayıcı :D

• ctrl+shift+delete yapp :D

• Ccleaner programı tüm tarayıcılarda ki geçmişi siler onu kullanbilirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...