Bilgisayar geçmişi nasıl silinir?

bilgisayarda googleden baktıgım geçmiş yazısı nasıl silinir önceki baktıklarımı silmek istiyorum ya p*rno izledim babam görmesinden korkuyorum bi... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• herkes geçmişi nasıl sileceğini söyleyecek. ben başka birşey söyleyeceğim. Bir daha p*rno izleyeceğin zaman şöyle yap:

Tarayıcı olarak "Google Chrome" kullanıyorsan şu tuş kombinasyonuna bas ctrl + shift + N

+ lara basmıyorsun önce ctrl ye sona onu bırakmadan shift yani üst karakter tuşuna sonra o ikisini bırakmadan N ye basıyorsun sana yeni bir sayfa açıyor "gizli mod" dediğimiz modda. O yeni açtığı sayfada nereye girip çıkarsan çık sayfayı kapattığın an hepsini unutur. Hiç birşey kayıtlı kalmaz. İstersen o açılan gizli moddaki sayfanın yanına başka sekmeler de açabilrsin onlarda gizli olur.

Tarayıcı olarak "Internet Explorer" kullanıyorsan şu tuş kombinasyonu ile gizli moda geçersin ctrl + shift + P

yine bunda da bu tuş kombinasyonu ile açtığın pencerede istediğin gibi gezip sonra kapadığında hepsini unutturabilirsin.

İyi seyirler...