• Sor
  • Bence

Sevdiğim kızla kanka oldum :(

Dershanede bir kıza çok kötü vuruldum ama öyle böyle değil. Numaramı o istedi konuştuk baya ama sonra bir baktım kızla kanka olmuşuz. Niye böyle oldu anlamadım. Geri dönüş nasıl olacak yardım edin lütfen.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• şimdi kanka olduysan ona onu sevdiğini sölediğinde kabul etmezse arkdaşlığına yansır ve konuşmaz senle

• +1 katılıyorum ayrıca bir kıza kanka diyorsan kanka diye devam ediceksin ya da hiç kanka demeyip duygularını belli ediceksin ek olarak ilave etmek istedim chalaqq kirletmemişimdir umarım yorumunu...

• yo sorun yani haklısın sende

Kızlar Ne Diyor 1

• O kız da emin ol o açıdan bakmıştır olaya seviyosn soyle cesur ol korkma illa tepki gösteriçek olursa da kaçınılmaz olur ama eninde sonunda sınırı geçer değer veriyosa kanka olarak bile unutur yeşil ışık yakar bakarsın :)

Erkekler Ne Diyor 3

• geri dönüşün yok artık geçmiş olsun kanka dediğin bir kıza aşkım diyemezsin :D

• 38gün

Onu kenara çek ve ben seni kanka olarak görmüyorum de

• Dostum akıllı hareket edeceksin,kankalıktan yavaşca çıkma adımları at ve onun göz bebeklerinin içine bak uzun uzun yani aşkı doğurmaya bak artık o da senin yeteneğine kalmış yani imkansız değil

Yükleniyor...