Seçimlerde sizce hangi parti kazanır ya da kazanma ihtimali yüksektir?

Sizce 12 haziranda yapılacak seçimlerde hangi parti kazanacak?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Milyon tane anket yapılıyor demişsiniz de çoğu yalan anket. Yapılan araştırmalara göre bu anketlerin toplam oy kullanacak vatandaş sayısının %8-10'nu nu etkilediği ve ona göre oy kullandıkları söyleniyor.Akp %50 oy alırsa ülkeyi ilk fırsatta terkedeceğim.

• ozaman diğerleri ne verde ülkeyi batırsınlar...

• northface dostum ikinci dediğim seninle alakalı ulusalcılara hitaben dedim (kişisel değil).

• hahaha bence uçak biletini hazırla ;) bu ulusalcıların içindeki ateş 100 kere seçim kaybedilsede sönmez gene :D

Erkekler Ne Diyor 18

• 80'ler partisi...

• esprisine bdp

• ak parti

• hak ve hakikat partisi.

• Ampul herzamanki gibi hile yapmazsa 6 ok alir :)

• Bi' 4 sene daha başımızdalar, kaçış yok gibi görünüyor.

• Her ne kadar istemesem de AKp nin alacagi neredeyse garanti benim gozumde.Aslinda ileri demokrasi adina gun gectikce elden giden emokratik ve cagdas yasamin,kistlanan ozgurluklerin,dinralasan topluma ragmen ekonomik anlamda ulkeyi oncekilere oranla daha basarili yonettigi gercek.Ve

• arkadaşlar lütfen burda siyaset sorusu sormayalım.. yoksa gereksiz yere tartışma çıkıyor... Sandığa gidip kendi oyunu bile veremeyen adama oy vereceğime gider o oyu çöpe atarım... Bana bir kişi desinki bu işi recep tayip erdoğan'dan daha iyi şu adam yapar diye ben o adama vereceğim.. tayip babamın oğlu değil ama araştırın adamı yaptıklarını göreceksiniz..

• hırsız tayyip götürecek işi ama bu son işi olacak umuyorum

• Ben yıllardır CHP'ye oy verilen bir ailede büyüdüm. İzmirliyim. Ve aslende İzmirliyim. Ne yazık ki CHP kan kaybediyor. Nylon Gandi için üzgünüm. Onu başbakan olarak hayal edemiyorum. Gerek bazı konulardaki istikrarı, gerek bölgesel gücü nedeniyle AKP'ye oy vereceğim.Bırak bu ülkeyi İran'a çevirecekler, dış borç şu kadar oldu, ülkeyi satacak gibi söylemlerde bulunanlara inat. Türkiye hiç bu kadar güçlü oldu mu?

• kesinlikle haklısın valla doğru bi söz söyledin valla :)

• helal harika yorumdu...Kuklalara oy vericeğime kukla olmayana oy veririm...

• yapma böyle ak partiyi iktidardan edecek tek parti var o da chp sen ve senin gibi düşünenler böyle yaparsa bunlar sittin sene kaybetmezler

• Öncekileri Göster
  • chp

• kardeş temizlendi artık parti kötü emelli kişilerden

• partiniin ismi güzel ama içindekilrn emelleri kötü o tür insanlar olduğu sürece hiçbrzaman kazanamaz...

• AKP alır almasına da bu BDP ye oy atan kim acaba ona takıldı aklım

• 40 yıl hesabı yapan bir lideri başbakan koltuğunda düşünüyorum ? yok ondan olmaz. ayrıca yoksul çocukları sanki doğru düzgün türkçe konuşamayacaklarmış gibi aşağılayan bir adamı ben başbakan olarak düşünemiyorum. ne yani dil ve anlatım dersi sadece zenginler için mi var? saçmalamıştı resmen o açıklamada ve "püskevit demesini de biliriz, püsköğüt demesini de" diyerek iyice dibe vurdu. chp desek? öncelikle şu habere göz atalım. link önceden de ufak bir hesap yapmıştım her ay 12 milyar gider oluyor eğer bu hayali gerçekleşirse. türkiyenin zaten dış borçları var birde 12 milyar her ay extra gider niye ? derdimiz ne yani bolluk içinde yüzmüyoruz sonuçta. akp desen, yani şahsen bende istanbulu ikiye bölmeye ne gerek var diyorum. ki bu eğer gereksiz görülürse muhtemelen iptal olacak. hakkında da birsürü şey söyleniyor ben pek siyasetle ilgili değilim. o yüzden sadece uzaktan yorum yapıyorum. biri çocuk gibi 40 yıl hesabı derdinde birisi eski genelbaşkanı düşürerek lider olmuş. akp için de çok güzel şeyler söyleyen yok ama elimizdekinin en iyisi erdoğan gibi. chp 600 lira verecek de sonrasında dış borçları kim ödeyecek ? vergileri %30 a mı çıkartacak yani ? mhp herhalde devlet bahçeli 40 a çıkan tüm hesapların listesini oluşturmak için kendince matematikçiler toplar etrafına. erdoğan çalıyor götürüyor diyorlar ama diğerlerinden iyidir. hiç yoktan iyidir yani. o yüzden akp diyorum.

• Akp iktidar olur heraldeOyum düşündüm vermemeye karar verdim

• hmm baksen :)

• görüşlerimi yansıtan parti olmadığı için güzelim:)

• hmm neden ki

• tabi ki akp kazanacak ama umarım hepar barajı geçer

• akp kazanacak bundan sonraki seçimide ondan sonra olacak seçimide hep akp kazanacakaile kurmayı çocuk yapmayı falan tekrar düşünün

• milyon tane anket yapılıyor akp nin kazanacağı belli.

• erdoğanın karşısında kılıçdaroğlu ve devlet bahçeli gibi siyaset adamları olduğu sürece herzamn kazanmaya adaydır..

• :))

Kızlar Ne Diyor 13

• akp kazandı

• akp ama ben hiç birine vermicem hak eden yok içlerinde bu ülke yönetimini

• olsun bence yine de ülkenin geleceği için en az zararlı kim olur onu düşünerek oy verin . kötünün iyisi vardır her zaman

• AKP 'nin kazanacağı belli . ~ Siyaset sevmem ve bilmem ama ilerde sırf sempatik olduğu için MHP ' ye oy vermeyi düşünüyorum. Yani bu seçimdede MHP 'nin kazanmasını isterdim (+ .

• :D .

• hmm tm :D:D

• yani yaşadığım yerde çoğunluk MHP ' li ve bana da çekici geliyor :D.

• Öncekileri Göster
  • Seçimleri AKP kazanacak gibi görünüyor maalesef, fakat benim oyum her zaman CHP'ye..

• tabiki saadet partisi

• Keşke akp olmasa ama yapıcak birsey yok gibi görünüyor.

• AKP kazanacak bu bir gercek

• AKP kazanır ama düşüncemin istediği bu değil...

• Tabiki AKP kazanır.Üniversite açıp işsiz vatandaşları öğrenci yapıp sözde işsizliği düşürerek saf insanımı kandıran parti yine kazanacak eminim.Biz daha çokkk sürünürüz...

• Keşke HEPAR falan kazansa ama imkansız gibi..Bana yine AKP kazanır gibi geliyor..Hatta yine tek başlarına iktidar olurlar..Ama bu sefer CHP geçmiş yıllara oranla daha çok oy toplar..

• ben de heparı istiyorum,ona vereceğim ama taş çatlasın % 2-3 alır...doğruya doğru

• Politika ile uğraşmayın. Yiyin, için, sevişin gerekince de sıçın. (Her yıl yaptığım gibi bu yıl da oy kullanmayacağım.)

• ahahahu çekirdeğimi aldım kenardan izliyorum bende siz devam edin :D

• Ney neden atletik ve sportmen genş ?

• Çok merak ettim neden acaba?

• Öncekileri Göster
  • Akp kazanacak ama oyum htpt ye

• aciz durumda olan sadece sensin bence :)

• parti.ama henüz kurulmadı belki birgün kurulur.oy verebileceğim tek parti..o da hayal ürünü..düşün artık nasıl bir aciz durumdayız..

• htpt ne?

• Malesef Akp...

Yükleniyor...