Aldatıldığınızda gösterebileceğiniz en doğru davranış nedir ?

Aldatıldım ve ne yapacağım hakkında en ufak bir fikrim yok. Ben ona yalan söylemedim hiç aldatmadım. Ama o bana defalarca yalan söyledi. En sonundada hala kendisi kabul etmiyor arkadasımın sevgilisiydi onlara yardım ediyordum falan diyor. Özet olarak aldatıldım intikam almak istiyorum ya da en güzeli sessiz kalıp unutmaya mı çalışmak...?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En güzeli sessiz kalıp unutmaya calısmak ama bunu yapabilen gercekten cok azdır. İntikam duygusu altta kalmamak hissi bunu ona odettirecegim canımı nasıl boyle yakar durtusu seni yer bitirir... Sadece yardımcı olması icin tek bir cumle kuracagım. Butun yolunu bu cumle uzerınden cızersen bence en dogrusunu yapmış olursun...Sana yalan soyleyen, seni uzen ve en onemlisi seni aldatan bir insan için, yapacakların onun kotulugune bile olsa, uğraşmaya değer mi? Alçak insan vardır. Ama bazılarını tanımlamak için alçak kelimesi yetersiz kalır. Alçağın bile yerden bir yüksekliği vardır. Bu insanlara çukur diyorum ben... Oyle ki içlerini insanların iyi duyguları ile doldurmaya calışan boş insanlardır bunlşar...En kısa surede atllatman dileğiyle...

• Çok teşekkür ederim gerçekten iyi geldi :(

• Öncekileri Göster
    • İyiyim iyiyim sağol :)

• Sevindimmmm...

Erkekler Ne Diyor 12

• aldatmak derken tam olarak ne oldu ?

• Kızın biriyle günlerce gecelerce mesajlaşmıs. Guya arkadasının sevgilisiymiş sorunları varmıs yardım ediyormus ona falan filan. Her gün ve gün boyu. Bunu bana kendisi söylemedi saklıyordu ben yakaladım

• olan olmuş. artık güvenmediğine göre konusmazsın .

• degersiz insanlarla ugrasmak kendını bir bulunmaz hınt kuması zanneder selam bile vermeye degmez sil kafandan bak yenı ufuklara

• Eğer aldatıldığımı öğrenmişsem ve o bilmiyosa öğrendiği bende onu aldatırım. Çivi çiviyi söker.

• hemen aldatmak,bayiliklerimiz vardır :D bizi arayın sizi aldatalım :D alo aldatıldım aldanmaya ihtiyacım var hattı size bir telefon uzaklıkta :D

• intikamını al fazla canın yanmasın bari

• sessiz kal unutmaya calıs hayatta daha neler neler var bu sana ders olsun karsındakı ınsanları daha ıyı secmene bı tecrube olur defalarca zaten yalan soylemıs boyle bırınınde aldatma ıhtımalının cok yuksek oldugunu bılıyorsun zaten sonucuna katlancaksın. karsına ıyı ınsanlar cıkıcaktır ınsallah sen kendınden tavız verme ve karsındakı ınsanları ıyı secmeye calıs guven sadakat olmadan olmaz hıcbısey onun yanlısına karsı sende ıntıkam gıbı yanlıs dusuncelerı sıl aklından.

• Evet doğru söylüyorsun bende bunu yapmaya karar verdim. Bana ulaşabileceği ne varsa engelledim. Bana ulaşamaz onu unutup hayatımı yeniden düzenleyeceğim teşekkür ederim

• umursamamak hiç bişey demeden yok olmak

• Ne sessiz kalmak, ne de üstüne gitmek...Şayet intikam sadece içini susturmaya yönelik birşey, rahatlatır veya seni daha kötü eder..Kendi hayatına daha fazla odaklan ve artık onun şansını kaybettiğini düşün. Neysen o ol, herşeyden önce kendini düşün, bugünün acısıyla birşeyler yapma gerekliliğine kapılma, dağları da delsen onun kalbi delik zaten.

• erkek olarak şahsen çıkarırım dalgayı, "bidaha bunu bok bulursun" derim

• İNTİKAMMMMM

• takma kafaya

• oyyy :( senin yerine başkasını mı si.tii :( bak buna üzülürüm

Kızlar Ne Diyor 4

• 2ay

aslında o aldatanları burada ifşa edeceksin. Benim aklımda mantığımda almıyor. hakmedim diyorum. onların yanyana görünce içim acıyor. cefayı sen çekiyorsun sefayı onlar sürüyor.

• intikam almam.eden bulur zaten buna inanırım.içinde intikam duygusu ile yaşadığın müddetçe ondan bir şeyleri her zaman içinde taşırsın.gereksiz ağırlıklara izin yok.

• en güzeli sessiz kalmak tabi,ama küçük bir ders ver de içinde kalmasın

• bence salla gitsin ya da sende onu aldat bir şekilde

Yükleniyor...