DeepFreeze 5 orjinal şifresi nedir?

henüz şifre koymadık çünkü orjinal şifresini bilmiyoruz/unuttuk.lütfen biliyorsanız söyler misiniz? Teşekkürler şimdiden ^_^

Güncellemeler:
Arkadaşlar belki ilerde bu sürümü kurarsanız diye söylüyorum şifre YUMİ. orjinal şifre bu :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yumi ya da yumi miydi neydi ?

• biraz geç kaldın ama doğru olduğu için en iyi cevabı hak ettin kardeşim <3 teşekkür.

• Öncekileri Göster
    • Rica ederim weyes.
      Yok şifreyi bir arkadaşım benim için sormuş ve arayıp söyledi sonra bugün siteyi bilgilendireyim diye geldim sen yumi demişsin :)

• kısmet :) bir dahakine daha erken yakalarım belki :D

Erkekler Ne Diyor 13

• bu program yüzünden 2 kere çöktü pc

• Yapıcalacak En Kolay Yolu 1- Başlat/Tüm Programlar/Faronics/Deep Freeze Enterprise 6/DeepFreeze Administrator 2- Daha Sonra ONE TİME PASSWORD sekmesine tıkla 3- deeprezi sag alttaki simgesinden ac ve OTP TOKEN numarasını one time password yerine yazıp confirm de cıkıcak olan yeni rakamlar Senin yeni şifrendrama bunu pc her acıldıgında yapmanız lazım 1 kerelik yani ya da pw deiştirisinizverildiyse kusra bakmayın Dün Daha Ünide bilgi işlemde çalıştım yeni alınan işileri şifreleri söyle oradan biliyorum

• Google'da araştırırken yazıkların çıktı karşıma ama faronics yok veya ben bulamadım :( nerde bu faronics? teşekkürler.

• Ben Bunu Yapmayalım 3 ay oldu yapmayalıda versiyon farklı galiba ondan olabilirmi ?

• Teamweaver'den yardımcı olayim.Ayrıca tavsiye etmiyorum buprogramları. Harddiske eziyet. Çabuk bozuluyo.

• PASSWORDADMINADMINSTRATORPSWD123genelde orjinal şifreler bunlar olabiliyor.. ama deep freeze in diğer sürümlerinde tanımlı parola 123456 dır.. bunu deneyin önce

• denedim hiçbiri olmadı.. bu terste bir işlik var ama.

• boş geçebiliyormusunuz orayı ?

• Şifresi yok ki ilkini siz koyacaksınız.

• Valla o konuda pek bilgim yok ama bildiğim deepfreeze 5 genelde kurduktan sonra şifreli oluyor şifresi de yumi.

• KESNLKLE KURMA DERİM.. COK SAGLIKLI BİR PROGRAM DEGİL. KURACAKSANDA GUNCELLEMERI FALN KAPAT YOKSA FORMAT ATMAK ZORNDA KALRSINN

• söylemek istediğini biraz daha detaylı anlatırsan cevap verme imkanım olur

• şimdi deepfreeze kurduk ama şifresini bilmiyoruz. orjinal şifresi nedir?

• Öncekileri Göster
    • ok diyorum girmiyor. şifreli ama şifresi ne bilmiyorum :(

• o halde programı kaldırmalısınız

• programı kurdunuz mu bilgisayara

• Evet kurduk.

• Öncekileri Göster
    • giriş yapılan şifre.

• onda orjinal şifre diye bişey yoktur eğer kurarken şifre koymadıysan şifresiz açabilirsin deepfreez ekranı geldiğinde optionstan şifre koyabilirsin tekrar

• 3ay

deep freeze 5 professional şifresi: yumi
    deep freeze 5 enterpise şifresi: 7145735 dir

• google sor kardeşim.

• Uhaaa =) DeepFreeze yi nerden biliyon :D timefreeze kullan, o ücretsiz. veya shadow

• C6YZPW-G4ZTR2-35HYTD-F2Y45Q

• hiç sanmıyorum.

• Öncekileri Göster
    • deepfreezenin orjinal şifresi böyle olmaz. bu bildiğin word şifresi :/

• asdfasfghjk salladım zaten :D

• Şifre yumi

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...