DeepFreeze 5 orjinal şifresi nedir?

henüz şifre koymadık çünkü orjinal şifresini bilmiyoruz/unuttuk.lütfen biliyorsanız söyler misiniz? Teşekkürler şimdiden ^_^

Güncellemeler:
Arkadaşlar belki ilerde bu sürümü kurarsanız diye söylüyorum şifre YUMİ. orjinal şifre bu :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yumi ya da yumi miydi neydi ?

• kısmet :) bir dahakine daha erken yakalarım belki :D

• Rica ederim weyes.

Yok şifreyi bir arkadaşım benim için sormuş ve arayıp söyledi sonra bugün siteyi bilgilendireyim diye geldim sen yumi demişsin :)

• dediğin dogru ama sanırsam o deep freeze 6 için ?

deep freeze 5 baya eski bir program 2003 yılının programı diye hatırlıyorum

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• 1ay

deep freeze 5 professional şifresi: yumi

deep freeze 5 enterpise şifresi: 7145735 dir

• Şifre yumi

• google sor kardeşim.

• KESNLKLE KURMA DERİM.. COK SAGLIKLI BİR PROGRAM DEGİL. KURACAKSANDA GUNCELLEMERI FALN KAPAT YOKSA FORMAT ATMAK ZORNDA KALRSINN

• Teamweaver'den yardımcı olayim.

Ayrıca tavsiye etmiyorum bu

programları. Harddiske eziyet. Çabuk bozuluyo.

• bu program yüzünden 2 kere çöktü pc

• Yapıcalacak En Kolay Yolu

1- Başlat/Tüm Programlar/Faronics/Deep Freeze Enterprise 6/DeepFreeze Administrator

2- Daha Sonra ONE TİME PASSWORD sekmesine tıkla

3- deeprezi sag alttaki simgesinden ac ve OTP TOKEN numarasını one time password yerine yazıp confirm de cıkıcak olan yeni rakamlar Senin yeni şifrendr

ama bunu pc her acıldıgında yapmanız lazım 1 kerelik yani ya da pw deiştirisiniz

verildiyse kusra bakmayın

Dün Daha Ünide bilgi işlemde çalıştım yeni alınan işileri şifreleri söyle oradan biliyorum

• Ben Bunu Yapmayalım 3 ay oldu yapmayalıda versiyon farklı galiba ondan olabilirmi ?

• Google'da araştırırken yazıkların çıktı karşıma ama faronics yok veya ben bulamadım :( nerde bu faronics? teşekkürler.

• Uhaaa =) DeepFreeze yi nerden biliyon :D

timefreeze kullan, o ücretsiz. veya shadow

• PASSWORD

ADMIN

ADMINSTRATOR

PSWD123

genelde orjinal şifreler bunlar olabiliyor..

ama deep freeze in diğer sürümlerinde tanımlı parola 123456 dır.. bunu deneyin önce

• boş geçebiliyormusunuz orayı ?

• denedim hiçbiri olmadı.. bu terste bir işlik var ama.

• Şifresi yok ki ilkini siz koyacaksınız.

• Valla o konuda pek bilgim yok ama bildiğim deepfreeze 5 genelde kurduktan sonra şifreli oluyor şifresi de yumi.

• C6YZPW-G4ZTR2-35HYTD-F2Y45Q

• asdfasfghjk salladım zaten :D

• deepfreezenin orjinal şifresi böyle olmaz. bu bildiğin word şifresi :/

• Neden?Sana nasıl bir şey lazım?

• Öncekileri Göster
  • söylemek istediğini biraz daha detaylı anlatırsan cevap verme imkanım olur

• o halde programı kaldırmalısınız

• ok diyorum girmiyor. şifreli ama şifresi ne bilmiyorum :(

• yeni yüklenen bir programda şifre olmaz şifreyi sizin belirlemeniz gerekir. sağ alt köşede simge varsa eğer shift tuşuna basılı tutarak iki kere mouse ile tıklayın programın penceresi açılır ve program muhtemelen şifresizdir. enter tuşuna basarak programın içine girebilir, şifre belirleyebilirsiniz

• Öncekileri Göster
  • programı kurdunuz mu bilgisayara

• onda orjinal şifre diye bişey yoktur eğer kurarken şifre koymadıysan şifresiz açabilirsin deepfreez ekranı geldiğinde optionstan şifre koyabilirsin tekrar

• giriş yapılan şifre.

• key şifresi demiyorsun demi koruma şifresini diyorsun

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• difriz12345

• inanma buradakilere:D

• 19285

• eminmisin? bu sizin şifre olmasın?

Yükleniyor...