Türkiye'de bu fizikte erkek gördünüz mü hiç?

Turkiyede bu fizikde erkek gordunuz mu hic ?
Turkiyede bakimli guzel kadin cok olmasina ragmen yakisikli fit erkek hic yok. Ben hic boyle bir erkek gormedim ne tatil yerlerinde ne sokakda siz gordunuz mu. Turk erkekleri xidden cok bakimsiz.

Güncellemeler:
Bakuyorumda butun erkekler gocunmus. Kedi uzanamadigi cigere hesaba aglamayin canım ugrasin gelistirin kendinizi biraz bunda gocunulcak bisey yok
Alayjizi severim ha

1|1
3547

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• Görmedim, görmekte istemem. Türk dediğinde Türk kası olacak ve sorgusuz sualsiz üç yarım döneri şipşak gömebilme kapasitesine haiz olacak.

Ayrıca...

Kas dediğin sadece görüntü;
    Buyur buradan yak :D

imgz.star.com.tr/.../...20171440254088784_2-41.jpg

276 kilo... Dikkatini çekerim ;)

0|0
    1|0
    • O resimle kendinimi avutuyosun. Kendinde hicbi ozellik barindirmayan gecmsiiyle ovunmeye calisiyor. O ki gida bulamamakdan zayif dusmus ama vatan sevdasindan o mermiyi tek basina tasiyabilmis. bu resimle kebap yiyip gobekden yaglanan turk erkegini naisl bagdastirabildin buda ayri bir bilmece. Turk dedigin zeki atik caliskandir. Az bedeninize dikkat edin yontulmus ayilar gibi geziyonuz heryerde igrnc

• Sen bu kafayla evde kalırsın kızım. Bu kafayı kaldır çöpe at. Ayrıca milli değerlerimize de dil uzatma sonra o dil bir yere sıkışıverir ve kopar mazallah ;)

Erkek arkadaş bulamamaktan ters psikoloji geliştirmişsin işte bir nevi savunma ve gurur mekanizması seninkisi...

• Sahile git, denize girenlere bak, bir sürü görürsün..
    Ama kalite genelde sıfırdır..
    "Açılın amuğagoyüm atlıycam" diye arkadaşlarına seslendiği zaman uyanırsın tatlı rüyandan..

1|0
    0|0
  • vardır illa ki

0|0
    1|0
  • En sağdaki ikilinin arasındaki bir fiziğe sahibim. Çalışmaya da devam ediyorum. Ayrıca bakımlı güzel kadınla, yakışıklı 'fit' erkek aynı kefeye konulamaz.45 dakikada yaptığın makyaj ile,4,5 sene vücut geliştirmiş birisini karşılaştıramazsın gizli hanım

0|1
    0|0
    • Vucut calisan kadin erkekelre nazaran daha fazla ayrica makyaja aldanan ve isteyen sizsiniz o yuzden buna laf etmen bana cok yersiz geldi. turkiyede erkekler omurlerinde zorlasan 1 yil duzenli spor yapiyo sonra bir omur bununla ovunuyolar

• Genelleme kurbanı oluyorum ne zaman bir yere görüş atsam. Her erkek öyle değil maalesef ve göstermiyoruz diye de, spor yapan erkek yok bilme. Milyon tane adam spor yapıyor ve sırf dar giyinmiyoruz ya da yarı çıplak gezmiyoruz diye, görmemenin cezası olarak genelleme olmasın.

• Yari ciplak dar giymekle alakasi yok ya zayif ya kilolu var. spor yapan fit erkeklerin Sayisinin azligini sende gayet benim gibi biliyosun genelliyorum scunku geneli boyle. Turk erkegiin kendine bakmadigi da ortada adamlar roll on surmuyo kadin gibi kokmamak icin ne alakaysa artik. son iki senedir yeni yeni bakimli erkeklerin ortaya ciktiginida gayet net goruyosundur diye dusunuyorum

• evet yok denecek kadar az ama bu tip o erkekle en fazla 10 sene var ondan sonra neyi seviceksin peki?

1|0
    0|0
  • Gördüm. İmrendim de.

1|0
    0|0
  • Göbek kısmına gelince ben de kadınlar için aynısını diyebilirim benim yanımda bir çok kadın kilolu kaliyor 30 beden kot S beden t-shirt giyiyorum :D sen düşün gerisini

0|0
    0|0
  • toptan yok perakende var ama sana yok.

0|1
    1|0
  • Çünkü bakım güzellik kolay, böyle bir fizik yapmak ne kadar fedakarlık gerektiriyo biliyo musun? Mis gibi kebaplardan vazgeçilmez isterse gal gadot olsun.

0|0
    1|0
  • Ya şu sağdaki abdullah abi yanındaki hayri en soldaki de muhittin abi.. Gerisini tanımıyorum :D

0|0
    0|0
  • Var tabi :)

0|0
    1|0
  • Görmedim 😄

1|0
    0|0
  • Yahu yeter cidden bu tip sorulardan bikmadiniz mi? Şu sitede sence kizlarin yuzde kaçı kendi profil fotografini kullaniyor? Fake ve gizli profil gormekten memnun muyuz biz yani?

0|0
    0|0
    • ben kullanıyorum

• Hadi ya o acinasi hayatinda sayemde gulebildiysen ne mutlu sana

• Bravo 👏👏👏👍👍😂

• Senin bakımını yapman az zaman alıyor ama bu kası yapacak zaman kimsede yok bu fiziği yapmak için işsiz olman lazım

0|1
    0|0
  • Bulup evlen o zaman derim yoksa :) 30 dan sonra g0tü göbeği salıp gene aynı şeyleri söylersen o zaman sorarım sana ;)

0|0
    0|0
    • Ben bulurum sikinti yok ama geneliniz biyle ve les gibi kokuyonuz az kendinize bakin.

• spor salonlarında bolca mevcut. bakar kör olmamak gerek.

0|0
    0|0
    • Ya ne mevcut bir spor hocasi kasli oluyo oda haplarla

• Ayy bunu yazan kızın 90 kilo olması acı verici ama şöyle söyleyim sana yaklaşık 1.5 yıldırm spor yapıyorum tamam bunlar kadar degilim olamamda ancak gayet bakımlı ve fitim. Kim kırdı senin özgüveninide böyle sorular soruyorsun merak ettim

0|0
    0|0
    • Ay gotum cok alindim napcaz

• Verecek cevabin yoksa kendince laf sokmaya calismiyacan o bamya kadar beyninle

• Valla ben cevaplarımı gayet iyi verdim yağ kütlesi bamya kadarda olsa kullanabildigim bir beynim var en azından

• Bennn

0|0
    0|0
  • bakımlı güzel kadın çok mu? metrobüste kadınlar daha kötü kokuyor lan...

0|0
    0|0
    • Kadiblar guzel turkiy3de erkeklwr leş

• Lisede ne isim olur benim. Nerede yasiyomus senin arkadaslarin yavru new yorkdami

• itüye gel bir spor salonuna gir :D sonra konuşalım :D

• Bunu diyende sonucta turk erkegi ile evlenicek olmasi cabasidir.

0|0
    0|0
    • Ne evlencem belli olmaz o isler

• Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 35

Yükleniyor...