Üniversite hazırlık kitapları pahalı mıdır ?

Bu yıl ingilizce hazırlık okuycam kitap aldırcaklarmış pahalı mıdır ? ortalama ne kadardır fiyatı ? birde okuldan almak mı daha avantajlı yoksa herhangi bir kitapçıdan veya internetten almak mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• istanbuldaysan git çakmasını al adres verim sana:D

• istanbulda değilim :)

• alalım kargolayalım sana:D ya da uzakmısın istanbula:D

Erkekler Ne Diyor 4

• Burs vereyim. :/

• ver hadi :D

• Öncekileri Göster
    • Valla bende bogazıcındenım ne guzel ya :D

• Ekle sen de.

• 340 lira dışarda satılmaz sadece okuldan alabilirsin

• Orijinal kitap alınmaz,fotokopiciler neden var hocada ne derse desin.

• sakın kitap alma hiç bir işe aramaz sad hocaya para kazndırır%1011001 ben dahil herkesdersnotu fotokopileri ve eçmiş senelerinsınav sorularna çalışarak ni bitirdi

• fotokop sorun olmuyormu peki

• sorun olsa makine muhendisliğini bitiremezdim

Kızlar Ne Diyor 1

• İnternette bir sürü indirim bulabilirsin. Mesela kitap yurdunda çok indirimli kitaplar oluyor bazen. Şuraya bir bakabilirsin ama İngilizce hazırlık kitapları var mıdır bilmiyorum. link Dersleriniz o kitap üzerinden işleneceği için kitaba sahip olman lazım. Ancak kitap pahalı ise şöyle bir taktik uygulayabilirsin. 4-5 kişi bir araya gelin sadece biriniz kitabı alın. Geri kalanlara da aldığınız kitaptan fotokopi çektirin ve toplam masrafı aranızda paylaşın. Biz üniversite öyle yapar ve kitap masrafımızı yarıya indirirdik.Bir de okulun yakınlarındaki fotokopicilere bir sor. Sık kullanılan bir kitapsa hali hazırda fotokopisi olabilir.

Yükleniyor...