Taciz yüzünden hayatım çok kötü?

İlk olarak şunu söyeyim Türkiye'de yaşamıyorum laf gelmesin.. yıllar boyunca tacize uğradım aynı kişi tarafından 13 yaşımdan beri nereye gidersem onu görürdüm her keresinde o zamanlar ben bişey anlamıyordum kötü bişey olduğunu bilmiyordum sözlerine inanıp sevdim gizlice kendime çok kızıyorum hatırladıkça sonra bazı sıkıntılardan dolayı dışarı çıkmadım 2 3 yıl böylece kurtuldum ama hayatım kötü geçiyor her şeyden korkuyorum psikolojim bozuk.. ailemsiz hiçbir yere gitmiyorum doktora gitmek istiyorum ama annemlere söyleyemem üzüntüden hastalanmaya başladım ne yapmam lazım?

0|0
1116

En İyi Erkek Görüşü

• 18 24 yaş arasındasın. Avrupada ve ya Türkiye de eğitim aldıysan vücuduma dokunma eğitimi almış olman gerekir. Buna rağmen sesin çıkmadıysa sende daha başka sorunlar var demektir.

0|1
    0|0
    • 13 14 yaşındayken taciz ne demek bilmiyordum sonra anladım durdurmaya çalışmadım mı sanıyorsun? ama olay yapmadım çünkü utanıyordum ondan bile utsnıyordum

En İyi Kız Görüşü

• Bende küçükken çok uğramışım yani büyüyünce taciz olduğuna aklım erdi geçen sene anneme söyledim hepsini bence sende soylemelisin içine atma annenle konuş o sana doğru yolu gösterir

1|0
    0|0
    • nasl soyledin ya annenin tepkisi ne oldu? yeminle ayni durum bendede var ama ben tedavi goruyorum...

• Gece uyuyamamiş kafa takmaktan

• peki teşekkürler

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Temizlikçi tut.

0|0
    0|0
  • he oyledir he

0|0
    0|0
  • O senin problemin. Afrika'da yaşamıyoruz.

0|0
    0|0
  • ::( geçen yine taciz haberi okudum kahroluyorum böyle şeyleri duydukça ne yazayım bilemedim

0|0
    0|0
  • Dr git

0|0
    0|0
  • Doktora git tabi

0|0
    0|0
  • Polise ver

0|0
    0|0
  • Dallasta ne derler bilirsin brokoli insanları uysallaştırır.

0|0
    0|0
  • kim o orspu cocugu

0|0
    0|0
  • Belli Bir süre daha Kimseye Söyleme Ve bir Doktora veya Piskiat ri ye Görün Derim

0|0
    0|0
  • Terapi al

0|0
    0|0
  • Kafana takma ne oldugunu bilmedigin bisey bence gitmelisin doktora boyle olmaz kafayi yersin sonra

0|0
    0|0
  • Olay ne ben anlayamadım kim nerede ne yapıyor sana ve yasin kaç

0|0
    0|0
  • Allah yardim etsun

0|0
    0|0
  • ailene solemeden git kafanada takma bilioru kolay degil ama silmeye calis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ailene söyle doktora git başka napcan

0|0
    0|0
  • olayi tam anlamadim konuşmak istersen konuşabiliriz

0|0
    0|0
  • ben de dışarı çıktığım zaman rahatsız oluyorum çözüm olarak erkek gibi davranıyorum sert sert bakıyorum kimse bişey diyemiyor gerektiginde küfür de ediyorum

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek alman lazim ileride heranlamda zorluk yasarsin

0|0
    0|0
  • Annenlere söylemen gerekiyor yardıma ihtiyacın olabilir

0|0
    0|0
  • Ben de uğradım ve kimseye söyleyemiyorum. Söylemeyeceğim de sanırım. yorumlara baktım benim gibi daha varmış. Allah onların cezasını versin. Yaratıyorsun takip et. benbunları yaşamayı hakettmedim.

0|0
    0|0
  • Kendi hayatına bak

0|0
    0|0
  • Bende uğradım 10 yaşında da dedemij arkadaşı etmişti bende anlamıyordum ama gidiyordum yanına benimde bozuk pskiloji akrabalarımda etmişti beni taciz birgün anneme anlattım olayı bana gebelik testi yaptırdı o kadar zoruma gitmişti ki. Bak şu an evliyim ve eşimin yengesine eniştemin beni tecavüz etmeye yeltendiğini anlattım gitti eşimin ailesine yaydı ailesi bana çok kızdı düşün bu kadar bozuk pskiloji. :( seni çok iyi anlıyorum

0|0
    0|0
  • tedavi gor

0|0
    0|0
  • Ben ne yapayım

0|0
    0|0
Yükleniyor...