Böyleleri çok itici değil mi sizce de😂?

Böyleleri çok itici değil mi sizce de😂?
😂😂😂😂😂😂

0|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bunu bir kadının yapması çok acı. Bayan bir hitap kelimesidir. Kadın ise cinsiyet belirtir. Feminizm erkek düşmanı değil

2|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 38

• kari olmaz mi

1|0
    0|0
  • :D böyleleri çok kanser ya

1|0
    0|0
  • Feminazi 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Evet öyle

1|0
    0|0
  • ama bu tip kadınlar hakikaten bayan cinsten. ablanın tipi de taciz edilmeyecek kadar gıcık tam da karikatüre uymuş :)

2|0
    0|0
    • Pardon da Küçücük Bebeği yeni doğmuş bebeğe tecavüz eden pislikler var ya da kapalı bir kadını açık bir kadına yani sence tipin bir önemi var mı artık göz görse tahrik olan pislikler var

• @Bayan_unicorn evet gözümüzü kapatsak bile maalesef bu tür pislikler yaşanmaya devam ediyor. ama ben spesifik bir karikatür üzerinden yorum yaptım bu tepki ağır olmadı mı?

• Vallahi tırsıyorum dsunsene sokakta yürüyorsun aksam olmuş kadın senin yanında imdattt sapık dese tamm artık linc edilirsin :D

2|1
    1|0
  • bu akımı seviyorum :D

1|0
    0|0
  • bu tür kişiler iticilikte master yapmışlar.

1|1
    0|0
  • Türkiyenin %90'ı böyle. Napıcan 😏

1|0
    0|0
  • İbretlik :D ayrıca bu konuyu bir erkeğin açmasını beklerdim sürpriz oldu

1|0
    0|0
  • Feminizm yasal bir suç olursa dünya daha iyi bir yer olabilir

2|0
    0|0
  • Laf olsun twit atayım hımınaa 😂😂

1|0
    0|0
  • Gülüyoruz ama etrafta cok böyle tipler bir boka benzeseler gam yemeyecek insan ama oda yok

1|0
    0|0
  • Hahahah :D

1|0
    0|0
  • kesinlikle...

1|0
    0|0
  • İlişkilerinizi doğru kurgulayamadığımızda butür reflekslerle hayata bağlanmak zorunda kalırsınız. Baskı Ve geleneklere karşı çıkmak adına karşı cins düşmanı olmak var sonuçta!

1|0
    0|0
  • Itici

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla itici

1|0
    0|0
  • Iticii

1|0
    0|0
  • Soyları tükenesiceler 😂😂

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 14

• bayan değil KADIN. bu kısım doğru. ama bir şeylerin abartılması kısmında haklısın.

2|1
    0|2
  • hahahahahah sesli güldüm :D

1|0
    0|0
  • Aslında feminizm sadece kadın haklarını korumayı amaçlamaz. Erkek haklarını da savunur. Eşitliği savunur. Ama bizim kadınlarımız bana bayan falan deme diyor. Valla ben sevgilimin bana Bayan Google demesi hoşuma gidiyor. Ortaokulda çok araştırma yapar. Sınıfta paylaşırdım. Herkes bıkardı. Bana Google Teyze derlerdi.😂😂😂 Sevgili olduktan sonra öyle dedi ama bayan kelimesinden pek bir rahatsızlık duymuyorum.

1|0
    0|1
  • Ya şu bayan-kadın muhabbeti sıkmadı mı artık ikisi de aynı anlama geliyor işte. Ben de bay diyorum kimse alınmıyor yani. Her şeyin en ince ayrıntısına kadar inmeyin ya

1|1
    0|0
  • Ultra itici.

1|0
    0|0
  • Feminaaazi

1|1
    0|0
  • 😂😂

2|0
    0|0
  • bana da saçma geliyor