Hyundai accent mi renault symbol ya da clio mu almalıyım? Nedenini açıklarsanız sevinirim.

Hyundai accent mi renault symbol ya da clio mu almalıyım? Nedenini açıklarsanız sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• RENAULT CLIO 1,4 LPGLİ AL.

• Teşekkür ederim şaşırdım :)

Erkekler Ne Diyor 12

• bunları alcağına at arabası al daha iyi

• symbollere bulaşma derim. Sıfır mı alacaksın ? Nedeni ise renault markasının en uyduruk modellerinden biri hele ki son çıkardığı 4 lastik üzerine 2 metre sac koymuşlar başka bir şey yok

• sıfır değil malesef renault clio bulduk almayı düşünüyoruz

• ben hyundai derim sizin tercihiniz tabi

• Hepside aynı hangisi içine yatıyorsa onu al

• bayansan-tek başına kullanacaksan -yeni çıkan clio kırmızı renk al.hoş duruyor.

• renault da hyundai de çoğu bakımdan aynıdır hangisinin dış görünüşü hoşunuza gidiyorsa onu almanızı tavsiye ederim bide donanımları önemli

• clio diyebilirim motor gücü olarak torku da yüksek accente göre daha iyi

• Bence şu sıralar test sürüşü kampanyası var hyundai ın . Bence bir de test et:) link

• renault alırsa aldıgın paraya istedıgın zaman satabiliğrsin.. yenı araban simdiden hayırlı olsun..

• Ama ne bakımdan istiyorsun fiyat mu tasarruf mu benzin mi ... ?

• Clio hyundaii dandik dokulur sahinden sag cikarsin ondan cikamazsin punto da alabilirsin hyundaiye yanasma sakin

• Motor seçeneklerine duruma yılına göre değişir ama kullanım gereğine göre de esasen farklılık gösterir. Clio hb bence

• Bende bu arada kalıp kia shuma2 almıştım :D

• memnun kaldın mı

• 7 ay oldu gayet memnunum

Kızlar Ne Diyor 5

• clio diyoumHyundai parça sıkıntısı yaşatıyormuş ve clio da boş araba

• ama herkes farklı konuşuyor olmuyor :(

• tamama reno clio demişler zaten

• renault megane tavsıye ederım sana aslında hepsının parcası konusunda sıkıntı cekmezsın uzun sure kullanablırsın ıkıncı el alıcaksan dusuk km almanı önerrım

• İlla bunlardan biri mi olmalı ? - Tavsiye etmem ya kağıt gibi araba hepsi. Olacaksa Reno olsun bari.

• renault fena değil güzel araba

• clio al bence ben kullandım çok rahat

Yükleniyor...