• Sor
  • Bence

Hyundai accent mi renault symbol ya da clio mu almalıyım? Nedenini açıklarsanız sevinirim.

Hyundai accent mi renault symbol ya da clio mu almalıyım? Nedenini açıklarsanız sevinirim.

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 13

• bunları alcağına at arabası al daha iyi

• symbollere bulaşma derim. Sıfır mı alacaksın ? Nedeni ise renault markasının en uyduruk modellerinden biri hele ki son çıkardığı 4 lastik üzerine 2 metre sac koymuşlar başka bir şey yok

• sıfır değil malesef renault clio bulduk almayı düşünüyoruz

• ben hyundai derim sizin tercihiniz tabi

• bayansan-tek başına kullanacaksan -yeni çıkan clio kırmızı renk al.hoş duruyor.

• Hepside aynı hangisi içine yatıyorsa onu al

• renault da hyundai de çoğu bakımdan aynıdır hangisinin dış görünüşü hoşunuza gidiyorsa onu almanızı tavsiye ederim bide donanımları önemli

• clio diyebilirim motor gücü olarak torku da yüksek accente göre daha iyi

• Bence şu sıralar test sürüşü kampanyası var hyundai ın . Bence bir de test et:) link

• Clio hyundaii dandik dokulur sahinden sag cikarsin ondan cikamazsin punto da alabilirsin hyundaiye yanasma sakin

• Ama ne bakımdan istiyorsun fiyat mu tasarruf mu benzin mi ... ?

• Motor seçeneklerine duruma yılına göre değişir ama kullanım gereğine göre de esasen farklılık gösterir. Clio hb bence

• Bende bu arada kalıp kia shuma2 almıştım :D

• memnun kaldın mı

• 7 ay oldu gayet memnunum

• renault alırsa aldıgın paraya istedıgın zaman satabiliğrsin.. yenı araban simdiden hayırlı olsun..

Kızlar Ne Diyor 5

• clio diyoumHyundai parça sıkıntısı yaşatıyormuş ve clio da boş araba

• ama herkes farklı konuşuyor olmuyor :(

• tamama reno clio demişler zaten

• renault megane tavsıye ederım sana aslında hepsının parcası konusunda sıkıntı cekmezsın uzun sure kullanablırsın ıkıncı el alıcaksan dusuk km almanı önerrım

• İlla bunlardan biri mi olmalı ? - Tavsiye etmem ya kağıt gibi araba hepsi. Olacaksa Reno olsun bari.

• renault fena değil güzel araba

• clio al bence ben kullandım çok rahat

Yükleniyor...