Erkeklerin çoğu neden açık kızları değil de kapalı kızları cazip buluyor?

soru acik ve net

0|1
840

En İyi Erkek Görüşü

• yani ayrı bı çekiciliği var diyelim ikinci seçenek biraz tartışmalı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vardır bir ibnlik yine

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 39

• algı meselesi. bizim toplumda din algıları toplumu yönetir. cahilindede kültürlüsündede bu var. mesela kapalı birisi ahlaksız olsun, ama açık kız dört dörtlük ahlaklı olsun. bu durumda kapalı olan herseye ragmen algılarda daha iyidir. daha güvenilirdir.

2|1
    0|0
  • Benim ve çevrem açısından tam tersi bu.
    Açık kızlar daha sosyal olur ve elde etmesi pek kolay değildir. Kolaya kaçıyorlardır çevrendekiler.

0|0
    0|0
  • bak kapalı namazinda dersen onlar ayri ama sadece kapanmissa gotunde yine dar kot tay giymis diz boyu etek lileri diyosan aciktan farklari yok bence 😅

1|0
    0|0
  • kapalıları kızdan saymıyorum şahsen

2|1
    6|0
  • Ben de öyle bir şey duymadım mesela. Çevre önemli tabii ki.

0|0
    0|0
  • daha bir edepli ve hayalılar ondan

0|1
    2|1
  • erkek kafası ne bekliyorsun açık kızla sevgili olmak istemez kıskançlığını tutamaz daha sayılabilir yani (benim için karakter önemli o ayrı)

0|0
    0|0
  • Aile ve çevresinden dolayıdır çünkü bu yaşa gelmiş kişilerin %70inin annesi kapalı o ortamda büyüdüğü için öyledir 30-40 yıl sonra tam tersi olacak

0|0
    0|0
  • Daha coj motorsu duruyorlar ondan olabilir.

0|0
    0|0
  • ben bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Gizli ve yasak olan ilgi çekicidir, benim ilgimi çekmiyor orası ayrı.

0|0
    0|0
  • Ne alaka

0|0
    0|0
  • öyle bir ayrım yapmıyorum. kapalı kız edepli olur diye bir kanımda yok açık kız hafif meşrep olur diye düşüncemde yok. Zira Kapalısınıda gördük , açığınıda. Etkilendiğim bir hatun olursa yaklaşmaya çalışırım arada sırada

0|0
    0|0
  • bilmem tercih meselesi herhalde

0|0
    0|0
  • tercih meselesi

0|0
    0|0
  • cazip bulmuyor. erkeklerin çoğu özgüvensiz açık kız çoğu erkeğin ilgisini çeker elimde tutamam bu yüzden kimsenin dikkatini çekmeyen kapalı biri daha elde tutulabilir gelir mesele bu yoksa açık görünce hayvan gibi bakarlar aynı tipler

0|0
    0|0
  • gizli olan her zaman daha çok merak edilir

1|0
    0|0
  • Ne alaka. Tam tersi

0|0
    0|0
  • Sor açık ve net olmuş. İlgimi çekmedi. Kapalı sorsan meraklanır cevaplardım. 😉

0|0
    0|0
  • o nerden cikti boyle bir genelleme yok yapamazsin kiz kapilada olsa acikta olsa sexilik giyim ve koku onemlidir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 7

• Gizemli geliyorlardir digerlerinde zaten bazi yerlerini yeterince goruyorlar ya sac olsun vucut rengi olsun ama kapalilarin tenleri bile belli degil tam olarak ne ren saclari uzunmu kisami nerenk falan misal bunlar gizem uyandiriyordur birde misal kapali birinin bir acigini yakalamak basari gibi geliyor olabilir

1|0
    1|0
  • Erkeklerin çoğu derken hangi ülkenin erkekleri bu kapalı isteyen? 😂 "Ben insanım, buyum, seni seviyor olabilirim ama sevgim beni istemediğimi yapamaya zorladığın yerde bitmeye mecburdur." Kapalıyım açılmam, açığım kapanmam. Bu tamamen kadına kalmış bir şey. Aksini söyleyen bir insanla işin olmasın zaten...

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi.

0|1
    0|0
  • Her kapalıyı namuslu sanıyolar ya da daha güzel görüyorlar

0|2
    1|0
    • işte bende bunu demek isterdim ama sonra yanlış anlaşılıyo

• Çoğu değil

0|0
    0|0
  • Kara carsaflilarin gizemli halleri beni bile tahrik ediyor.. s

0|0
    0|0
  • bir kozmetik ürün alacaksan tester ı mı alırsın ürün koruma bandı olanı mı?
    Erkekler bu kafada ama ne yazık ki kapalı olup çoğu açık kızdan daha ahlaksız şeyler yapmış çok insan var ve açık olup daha kimseye el ele bile tutuşmamış olan da var. bu algı tamamen önyargı yani

2|0
    1|0
Yükleniyor...