Erkek arkadaşıma güzel sözler söylemek istiyorum, var mı öneriniz?

Benim sorum erkek arkadaşımla konuşmakta biraz zorlanıyoruzona güzel sözler söylemek istiyorum var mı öneriniz yatmadan konuscaz ne söylesem hoşuna gider ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Her zaman konuşacak değilsiniz. Yoksa siz ''birbirinizin sessizliğinden'' rahatsız mı oluyorsunuz?

Aslında, konuşmak o kadar gereksiz ki bazen..

Erkekler Ne Diyor 12

• ona küçük bi şarkı söyle uyumadan sessiz ve derinden

• Durduk yerde ne konuşacaksınız ki hergün konuşmayın bence en doğrusu bu sonra konuşacak birşeyiniz kalmaz

• Bence sen bisi soyleme. Oolece dinle. Birak o dusunsun...

• Ismarlama sözmü olur oldu olacak ısmarlama sevgili olsun bari :)

• Galatasaray 2-1 kazandı de çok sevinir

• Bence zorlamayın zorla güzellik olmaz tecrübe konuşuyor vanliyy65

• Içine ayna tut bırak yansımasını , süslü kopya kelimelerdense kalbinden geçenler iyidr :)

• Ne his ediyorsan onu söyle. Fikir babında : " Varlığın bana huzur veriyor, sesini duymak hoşuma gidiyor, seni düşünmek çok hoş, beni düşündüğünü bilmek çok hoş, varlığın beni mutlu ediyor, tanışmış olmamız beni çok sevindiriyor" ... e bu kadar yeter şimdilik her halde, artık muhabbet arasında nasıl söyleyeceğini de senin bilmen lazım.

Ha uymadı daha ateşli bişiler istiyorsan ondan da bişiler yazabilirim...

• Yahu hava değil...Çocuğa acıdım azcık ondan...az bi anlayış, insaf breee... :-))))

• o zaman niye hava atiyosun yazimdiye ama en iyi cevap senin simdilik . .

• De git yahuu..AAaaaaaa çocuğu alşam akşam ateşleyecen , sonra düz duvara tıtmalayacak...kih..kih..kih..

• Öncekileri Göster
  • ona karşı içinden ne geliyor ise onu ifade etmekten sakın kaçınma, eğer sevgini sözlü ifade edemiyor isen, buna inanmam benim güç olur, çünkü sevgi kalpten gelir ve dil ile dökülür...

• güzel mesaj sitelerınden mesaj al demıs arkdas ama artık onları yaklarsa samımı gelmez ona bunuda göz onunde bulundur. kandıl mesajı gıbı olyhr genelde hepsi.

• seni seviyorum..

• Ismarlama olmaz bu sözler , içinizden ne geliyor ise onu söyleyin yetersiz kaldığınızı düşünüyor iseniz güzel mesaj sitelerinden yardım alın .

Kızlar Ne Diyor 7

• Kalıplaşmış sözler söylemektense içinden gelenleri söylemen daha güzel olur bence.

• ''kıl yumağımmmmmm, bal konteynerimmmmm'' dersen yeter :D :D :D

• öpüyorum en güzel yerlerinden de samimiyim çok hoşuna gider.zorlanır uykuya dalmakta ama olsun:)

• guler heralde :D ben ona oyle seyler hic soylemem ki *

• Erkek pek romantik konuşma sevmez sanki

• şimdi yanımda olsaydın sarılıp uyusaydık (külliyen yalan )

• Seni seviyorum böceğim.

• Sana özel olsun hadi :)

• herkese mi bocegim diyorsun bana mi ozel :)

• İçinden kalbinden neler geçiyorsa söyle işte. Mesela onunla beraber bir hayal kur ona anlat.

Yükleniyor...