• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşıma güzel sözler söylemek istiyorum, var mı öneriniz?

Benim sorum erkek arkadaşımla konuşmakta biraz zorlanıyoruzona güzel sözler söylemek istiyorum var mı öneriniz yatmadan konuscaz ne söylesem hoşuna... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Her zaman konuşacak değilsiniz. Yoksa siz ''birbirinizin sessizliğinden'' rahatsız mı oluyorsunuz?Aslında, konuşmak o kadar gereksiz ki bazen..

Erkekler Ne Diyor 13

• seni seviyorum..

• Ismarlama olmaz bu sözler , içinizden ne geliyor ise onu söyleyin yetersiz kaldığınızı düşünüyor iseniz güzel mesaj sitelerinden yardım alın .

• Ismarlama sözmü olur oldu olacak ısmarlama sevgili olsun bari :)

• Içine ayna tut bırak yansımasını , süslü kopya kelimelerdense kalbinden geçenler iyidr :)

• Durduk yerde ne konuşacaksınız ki hergün konuşmayın bence en doğrusu bu sonra konuşacak birşeyiniz kalmaz

• ona küçük bi şarkı söyle uyumadan sessiz ve derinden

• Bence sen bisi soyleme. Oolece dinle. Birak o dusunsun...

• Galatasaray 2-1 kazandı de çok sevinir

• Bence zorlamayın zorla güzellik olmaz tecrübe konuşuyor vanliyy65

• Ne his ediyorsan onu söyle. Fikir babında : " Varlığın bana huzur veriyor, sesini duymak hoşuma gidiyor, seni düşünmek çok hoş, beni düşündüğünü bilmek çok hoş, varlığın beni mutlu ediyor, tanışmış olmamız beni çok sevindiriyor" ... e bu kadar yeter şimdilik her halde, artık muhabbet arasında nasıl söyleyeceğini de senin bilmen lazım. Ha uymadı daha ateşli bişiler istiyorsan ondan da bişiler yazabilirim...

• yaz bakim:)

• Öncekileri Göster
    • o zaman niye hava atiyosun yazimdiye ama en iyi cevap senin simdilik . .

• Yahu hava değil...Çocuğa acıdım azcık ondan...az bi anlayış, insaf breee... :-))))

• ona karşı içinden ne geliyor ise onu ifade etmekten sakın kaçınma, eğer sevgini sözlü ifade edemiyor isen, buna inanmam benim güç olur, çünkü sevgi kalpten gelir ve dil ile dökülür...

• güzel mesaj sitelerınden mesaj al demıs arkdas ama artık onları yaklarsa samımı gelmez ona bunuda göz onunde bulundur. kandıl mesajı gıbı olyhr genelde hepsi.

Kızlar Ne Diyor 7

• Kalıplaşmış sözler söylemektense içinden gelenleri söylemen daha güzel olur bence.

• şimdi yanımda olsaydın sarılıp uyusaydık (külliyen yalan )

• Seni seviyorum böceğim.

• herkese mi bocegim diyorsun bana mi ozel :)

• Sana özel olsun hadi :)

• ''kıl yumağımmmmmm, bal konteynerimmmmm'' dersen yeter :D :D :D

• öpüyorum en güzel yerlerinden de samimiyim çok hoşuna gider.zorlanır uykuya dalmakta ama olsun:)

• guler heralde :D ben ona oyle seyler hic soylemem ki *

• Erkek pek romantik konuşma sevmez sanki

• İçinden kalbinden neler geçiyorsa söyle işte. Mesela onunla beraber bir hayal kur ona anlat.

Yükleniyor...