Büyük burunlu kızlar

benim burnum büyük uzun degil enli ve ucunda sanki fındık varmış gibi yuvarlak ama yüzümde büyük siz bununla ilgili ne düşünürsünüz yani böle kızları nasıl bulursunuz ?

Güncellemeler:
:)))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ''elini öpen alsın kızım'' derdı annem olsa::)) benımde burnum buyuk onun ıcınde ''oglumm ata karın yıgıde burun dıyor'':))) cok takma yaaa...

Erkekler Ne Diyor 9

• iğrenç bir yüz şekli

• Burnu büyük olan bir arkdşım var çok tatlı duruyor :)

bazı kızlarda çok güzel duruyo

link

• sorun olacağını düşünmüyorum

• büyük burun sıkıntı normalde ama küçük ve ideal burunlu kızların sayısı çok fazla olmadığı için büyük bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. aşağıda bayan arkadaşlar da demiş zaten ufak tefek hilelerle bu sorunu giderebilirmişsin.

• sıkıntı olmaz bence. sevıyorsam bana guzel gelır meselaa

• yüzüne yakışıyorsa sıkıntı yok

• Benim eski sevgilim Laz'dı yani burunları uzundu şahsen çok seviyordum yerim senin o burnunu felan derdim Allah yaratmış ne diceksin :)

• Resim görelim :D

• ameliyat olun

Kızlar Ne Diyor 7

• Sorun etmemelisiniz .

• Allah her insanın yüzüne yakışacak bir burun vermiş benimde büyük ama yüzüme yakışıyor aynalara da asla bu yüzden küsmedm :) sende kendinle barış ve takılma :)

• benim görüşüm öyle çevremden yani :)

• yooo herkese yüzüne yakışacak burun vermemiş :)))

• :) Allah yaratmış hepimizi büyük küçük diye ayırmayalım :) İnsanlık olduktan sonra burun kaş göz hiç önemli değil takma canımcım :)

• resimsiz no komınt .

• makyaj hileleri var onları dene

• Yuzune yakisiyorsa sorun yoktur bence

• bayanda burun cok dıkkat ceken bır nokta sadece bayanda degıl erkektede ama kucuk hılelerle burnunu daha kuzk gosterebılırsın makyaj sac seklı falan takmakafana

Yükleniyor...