Yaz aşkı diye birşey var mı? Nedir yaz aşkları?

Yaz aşkları hep şarkılara filmlere konu olur ama bana saçma geliyor. Sizce yaz aşkı diye bir kavram var mı? Aşk varsa vardır yoksa yoktur, bahar kış farketmez. Nedir yaz aşkları?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• süreli bir oyun bir nevi 3 aylık olarak başlıyosun yanı tatil süresince biticeğini bile bile yaşıyosun ve tatil bitince iki tarafta biliyorki asla aşk meşk kalmıçak işte buna yaz aşkı deniyor ama ben süreli oyun diyorum çünkü aşka süreyi yakıştıramıyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• Yaz aşkı denmesi kötü sadece aşk bu kadar ucuz olmamalı yaaa, kalp oyalama falan denir buna ancak

• hava muhteşem ortam çok güzel havada aşk kokusu var denen bir zaman yaz birde tatil insanların en pozitif anları niye aşk olmasın ki?

• Yazin gelmesiyle tibben kanitlanmis olarak vucutta daha cok mutluluk hormonu uretiliyor.Insan daha neseli daha canli oluyor,Hava guzel okullar tatil gez eglen tabi bu sirada yalniz olmakta insani bayiyor.Insan dogal olarak yaz icin soyle hazir rahatlamisken rahatini bozmayacak nesesine nese katicak birini istiyor bu yuzden yaz aski denilen sey ortaya cikiyor.Kafaya takilmayan mutlu mesut yasanan gelen gecen rahat bir iliski.

• hani diyorlar ya geldi yaz aylari gevser gonul yaylari diye. insan yaz aylarinda havanin isinmasi, ciceklerin acmasi,kuslarin bocuklerin civiltilariyla kendini daha iyi hisseder en azindan kisin o bulutlu ve ic karartici etkisi gecmis herkes gunesin tenine degmesini hissetmeye hazirdir. iste o zamanlarda doganin yenilenmesiyle insan da bi yenilik arar kendine, bir eglence bi mesgale. . gonlumuzde bossa oto yada bota konuverir ve zaten herkes cok rahattir kakaka kikiki gecer gunler. "back to reality" dedigimiz olay yani gercek rutine filan donulunce biter genelde bu iliskiler. ama o rahatlikla,gelecek kaygisi filan olmadan yasanan iliskinin de tadi bi farkli olur buna da yaz aski denir.ve evet inaniyorum var tabi boyle bisey cok kez de yasadim eglenceli ya ;)))

• yaz aşkı kısa tatillerde bakıştığın iki sohbet ettiğin insan olarak kalır bazen...bazende benimki gibi 9 yıl devam eder vee haala sürüp gider;)

• yazın tatil kabul edildiği için tatilde de eğlenildiği için gönül eğlendirme olayıdır kısa dönemlik bir heycan hissetmek ister kişi adrenalinini arttırmak heycanlanmak ister çünkü bu hoş birşeydir hepimiz ilişkilerimizin ilk zamanlarını aramazmıyız? ararız.işte onlarda sadece ilk zamanını yaşıyo ve bitiriyo :) geriye yaz aşkları yani güzel anılar kalıyo çünkü ilk zamanlar güzeldir tadında kalıyo :)

• yazın diğer mevsimlerden farklı bi hormon salgılanıyormuş diye duydum.. her zamankinden daha istekli bakar olurmuş birbirlerine farklı cinsler. hani kısa sürelik ilişkiler birbirlerini sevmeseler bile yazın getirdiği mutlulukla ve heyecanla yaşayabiliyorlar aşkları ama kısa sürüyor...

• sadece yazın yaşadıgın ilişkilere aşk denir.mesela bu yaz biriyle ilişki kurup diğer yaz onun yerine başkası ile ilişki kurmaktır.ayrıca yaz tatiline gıttıgın yerlerde kurdugun ilişkilerede denir.

Erkekler Ne Diyor 6

• tek gecelik yerine 90 günlük aşk diyebiliriz...

• Birebirde etkili olduğum halde :) genelde topluluk arasında plajda barda orda burda tanışma fırsatı yakalandığı için kasılıyorum,kesiliyorum. Kahretsin ! :)Ama birebir yakalarsam affetmem onu da söyleyeyim :)oynadığımız mevki gereği doğamızda da var, forvetiz oğlum.Velhasıl kelam benim gibi adamlar için pekte iyi geçmeyen bir dönem olup pijler için gayet verimlidir. :)

• Mutlaka kumların üzerinde sevişilir. Ya da en kötü ihtimalle güneş batarken öpüşülür.

• Çok güzeldir.. Sırf tadında kaldığı için..

• dondurma üreten firmaların uydurduğu bir çeşit aşk.

• Yaz aşkı uzamayan basitce bi bakıp cıkacam aşklarıdır. Sadece yazları olan ve nadiren kışa da sarkan aşklar işte. Gereksiz. İki tarafın ihtiyacları icin bazen 2 hafta bazen 2-3 ay a kadar beraberlik. Genelde yaz tatili uzun olanlar yaz aşkı derler. Yoksa 2 haftalık bir izni olan böyle bir şeyi sadece cinsellik icin yapar sanırım

Yükleniyor...