Balık etli kızlar güzel değil midir?

1.65 boyunda 59 kiloyum ve balık etliyim böyle çok beğenen de olur 5 kilo felan ver diyende sizce herkes fit incecik olmalı mıdır güzellik kriteri bu mu?

Güncellemeler:
soruma cevap veren herkese teşekkürkr ediyorum hesabımıda kapatıyorum hoşçakalın..=)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kriterlere göre yaşarsan takıntılı olursun. Boşver şartlanmayı. Halin iyi işte daha ne istiyorsun? 4 dk da 15 kişi yazdıran biriysen demek ki herkes beğeniyor :))

• senn yorumlarına çok güvenyrm çok dogru konşyrsn..

• Öncekileri Göster
    • Devam et mutlu olmaya takma kimseyi :D

• aynen en iyisi=)

Erkekler Ne Diyor 26

• Güzeldir.

• hesabı niye kapatıyorsun onu anlamadık =)

• kasap değilim yok balık etli yok tavuk etli =) gönlü güzelse gözüme güzel geliyorsa tamamdır =)

• Profilindeki foto sen misin?

• evet

• O zaman üzülme iyi işte hende gizli olmuşun ve hesabı kapatmışın ha...

• düzenli spor yapıyorsan hiç sorun değil.

• Değil.

• güzel değil diyosun peki saygı duyarım:D

• Her şeye gülenlere ben saygı duyamam.

• duyma gülmek güzeldir hoşçakal...=)

• kalp kimi severse en güzel odur

• balık etli en idealdir.

• böyle bir kriterim yok. etkilendiysem bir kızdan o benim için en güzel kızdır.

• Güzellik kriteri olmasa da sağlık açısından ideal kiloda olmak daha iyidir...

• 5 kilo fazlam var sadece fotodaki gbym işte bazıları güzel diyor bazıları 5 kilo ver diyor

• Öncekileri Göster
    • basenlerm var evet 5 kilo gdrse tam olcak göbeğim felan yok şükür

• Hadi bakalım:)) Şimdiden çalışmaya başlamalısın...

• bence kilo boy ideal. daha fazlasıda sorun ama. kilo açısından benim kriterlerime uyuyorsun :)

• Derdin çok beğeni almaksa işin zor.

• yok genel olark güzel mi diye sordum

• Sana asıldığımı düşünmeyeceksen, evet ben biraz daha klasik tğrk erkeğiyim. Balık etli derim.

• anladm kişiye göre değişiyor

• kız dediğin balık etli olmalı bence

• thanks

• bazıları tombull sever

• Bence iyi balık etli kızlar iyidir

• resmini ataydın gözümde canlandıramıyorum pro resminden bişey anlaşılmıyo

• anlaşıldı tek soru sormak için hesap açtın:)

• Balık etli iyidir.. hatun dediğin biraz etli butlu olacak Yuzunu kolunu bacagını tuttugunda avuç ini dolduracak :)))

• Herkes fit olacak diye bişey yok, bazı insanlar balık etli olunca güzel gözükür, bazı insanlarsa çubuk gibi olunca, önemli olan aklını kullanmaktır, akıllı birisi kendini nasıl güzel gösterceğini iyi bilir :)

• Nefes alsın yeter diyenlerin çoğunlukta olduğu bir ülkede bunu dert etme :d

• harikasınherkes zayıf olmamalıbalık etlilerde çok güzel oluyorlarr

• Hayalimdeki kızsın..

• teşekkürlrde 5 kilo fazlam var malesef yaa

• Öncekileri Göster
    • teşekkürr ederm saol..=)

• ne demek rica ederim. kendine iyi bak :)

• Balina etli değilse sorun yok .

• Balık Etli Candır Be :D

• herkes begenmez yaa

• Öncekileri Göster
    • Onlar seni kıskanıyordur sen canını sıkma :D

• kızlara baksana heemn cephe alıyorlar yaa ölçülermzi yazdık sanki haa değiştrdm fotomuda zaten laf etmesn millet

• balık etli bayanlar güzel oluyor...

• teşekkürrlr.

• rica ederim...

• resimdeki sen isen evet bir 5 kilo ister.

• evet benm 5 kilo felan fazlam var balıketlym işte

• Öncekileri Göster
    • bişiy demedim sana yaa snn fikrin saygı duyuyorum

• teşekkürler

• bence balık etli olsun yaşı büyük olsun :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Değildir.

• Göbekli olmamalı mesela, eğer göbeği yoksa ve balık etli ise harika.

• hımm

• yuzun guzelse ve giymeni biliyorsan guzelsin

• saol canım

• Bence de güzellik anlayışı sadece zayıflık olmamalıdır. Kime ne yakışıyorsa o. Mesela ben zayıf biriyim, kendime bunun yakıştığını düşünüyorum ama balık etlilik de sana yakışıyor olabilir..Ki eskilere bakacak olursak ; Güzel kadın = Balık etli kadındı. Osmanlı döneminde de böyleydi, son 20-30 yıla kadar da böyleydi. Ki bunun en açık örneği Marilyn Monroe'dur. Kadın hiçbir zaman zayıf olmamasına rağmen Dünyanın en seksi ve en güzel kadını kabul ediliyor. Bu hep böyleydi fakat ne oldu da zayıflığın güzellik anlayışı olduğu döneme geldik anlamıyorum. Kısacası kendine yakışıyorsa hiç problem etmemelisin. Balık etli bir kadın, çirkin kadın demek değildir.

• teşekkürr ederm canım saol..

• Rica ederim :)

• kişiye göre değişir önemli olan giydiğini yakıştırman kendine..ama ben hep fit vücuttan yanayım kendi adıma...

• Dünden beri fiziğini yorumlatmak için ne sorular açtın.

• ne alaka bee ölçümü soruyorz dünde elbise sordum zaten iki sorum var yaa topu topu

• Öncekileri Göster
    • Bunlarin hepsi Erkekler yorum atsin vucudumu begensinde egom tatmin olsun .

• yahu ne alaka vücut hatlarımızımı çıkardık ölçülermimi yazdım millet gizlenyr ölçü yazıyor onlkara cevap yok bana cevap yetştr

Yükleniyor...