• Sor
  • Bence

Miley hakkinda ne diyörsunuz

Miley cyrus son zamanlarda kotu kisii olarak gosteriiliyor ama bence ole degil bannada. Uyusturucu verseler bende ile. Olurum opis illumainati... Daha Fazla

En İyi Görüş

• çırılçıplak pozlar vermesi eroin kullanması alkol kullanması , seksi ilahe gibi davranması haricinde pek sorunu yok, ilkçıktığı günki temiz imajını kendi heba etti. geleceğini pek parlak görmüyorum. hatırlarsanız böyle genç bir isimde komaya girip ölmüştü.

• luminati nesir. Biliyomusun

• Öncekileri Göster
    • Sanada 12yasinda sok verilse

• gerçek adı destiny ama ailevi sorunları olmasaydı böyle değişipte bu hale gelmezdi desem yeterlidir sanırım

Görüşün nedir?

Görüşünü paylaş...

0/2000

Erkekler Ne Diyor 7

• O kim la?

• İsminde sataiz birii oldun belli bosver kardes

• "Miley Cyrus kafası güzelken mi yazdı bunları acaba?" diye düşünmeden edemedim soruyu okuyunca :))

• :D demek isterdim amma durumunza uzuluyom valla

• Ben de benzer bir üzüntü içindeyim.. Lady Gaga siteye üye olsa da en fazla bu kadar üzülürdüm :)

• :D

• O kim ki? /:

• ne diyorsun?

• Tipsiz salak bişey la görünce tipini gülüyorum :D

• Keske. Eski miley gelae derdim ama oher haliyle guzwl

• Tabi eskiden çok güzeldi sırf dikkat çekmek için yaptıkları iğrenç bence..

• eski hali daha tatlıydı

Kızlar Ne Diyor 5

• Nickini düşünüyorum.

• Nie

• mükemmeeeeel <3

• Miley Hannah Montana'dan çıktıktan sonra İlluminati ona ''babasıyla yatıyor'' diye tehdit etmişti.Ama Miley daha kötüsünü yaptı. :(

• Hiçbir şey düşünmüyorum .

• miley cyrus çok tatlıydı eskiden son zamanlarda değişti evet tatlıda gelmiyor artık

• Nitsin kiz. Canin derdinde.

• heee:D

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...