Nokia lumia 520 telefonumdan internete giremiyorum yardııım

Merhaba arkadaslar . Telefonum NOKİA LUMİA 520 wifi ile internete girebiliyorum ama bugün internet paketi yaptım veri akışı saglanamıyor falan diye sacmalıyor internete giremiyorum .Avea bayisine gittim müşteri hizmetlerini ara dedi .Müşteri hizmetlerini aradım ama anlamadım nereye baglanacagımı .Ne yapacagıım nasıl baglanabilirim internete yardım edin lütfen .Bu arada servis ayarları telefonunuza gönderildi diyor ama girilemiyor .YORUMLARINIZI VE BU SORUNLA KARSILASAN ARKADASLARIN YARDIMLARINI BEKLİYORUM

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kullandıgın operatörün müşteri hizmetleri ile görüş kendi teknoloji uzmanlarına yönlendiriyorlar

• ben aradım suraya bas oraya bas dedi anlamadım yaa hangi bölüme baglanacagımı

• Öncekileri Göster
    • veri anahtarını acıcaksn sadece kablosuz ag ayarlarından mobil ağlara girerek

• kablosuz ag ayarları diye bir muhabbet yokki

Erkekler Ne Diyor 5

• Guide a bakmak lazım

• hııımm baktım yookk orda internet ile ilgili bilgi

• Öncekileri Göster
    • bu siteye bende bakmıstım ama neyseee tesekkürler

• İnternet ayarlarından paket veri kullanımını aç diye bir seçenek olmalı o aktif olursa sorun kalmaz.

• açık o secenekk :/

• Öncekileri Göster
    • öööfff yaaa :(

• telefonu bir fabrika ayarlarına döndür tekrar dene ayarlar eski haline gelsin bir bayağı karışmıştır şu an zaten

• Windows Phone 8 de hiç kullanmadım ki.Karısık geliyor bana Lumialar.

• yaaa :(

• NOKİA LUMİA 520 akıllı telefonu windows mobile işletim sistemini kullanmaktadır bu işletim sistemine ait ayarlar bu Linktebulunmaktadır. bunları yaptığınız takdirde sorununuz çözülecektir.

• telefoncuya götür,oradaki elaman telefonun ayarlarını yapar.

• götürdüüm ama müşteri hizmetlerini ara dedi

• Öncekileri Göster
    • link buraya bir bak,burada ayarlar var.

• olmuyo müşteri hizmetlerini aradım .bişeyler dedi yaptım gene olmadı sinir krizi gecircem simdi

• nokia en son kağızını atmış microsofta geçmeden :D

• nokia ile ilgili değil .arkadasımda yokmus öyle sorun avea'nın salaklıgı

• Öncekileri Göster
    • ahhahahaha :D:D:D

• link

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...