• Sor
  • Bence

Nokia lumia 520 telefonumdan internete giremiyorum yardııım

Merhaba arkadaslar . Telefonum NOKİA LUMİA 520 wifi ile internete girebiliyorum ama bugün internet paketi yaptım veri akışı saglanamıyor falan diye... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kullandıgın operatörün müşteri hizmetleri ile görüş kendi teknoloji uzmanlarına yönlendiriyorlar

• ben aradım suraya bas oraya bas dedi anlamadım yaa hangi bölüme baglanacagımı

• Öncekileri Göster
    • veri anahtarını acıcaksn sadece kablosuz ag ayarlarından mobil ağlara girerek

• kablosuz ag ayarları diye bir muhabbet yokki

Erkekler Ne Diyor 6

• Guide a bakmak lazım

• hııımm baktım yookk orda internet ile ilgili bilgi

• Öncekileri Göster
    • bu siteye bende bakmıstım ama neyseee tesekkürler

• İnternet ayarlarından paket veri kullanımını aç diye bir seçenek olmalı o aktif olursa sorun kalmaz.

• açık o secenekk :/

• Öncekileri Göster
    • öööfff yaaa :(

• telefonu bir fabrika ayarlarına döndür tekrar dene ayarlar eski haline gelsin bir bayağı karışmıştır şu an zaten

• Windows Phone 8 de hiç kullanmadım ki.Karısık geliyor bana Lumialar.

• yaaa :(

• NOKİA LUMİA 520 akıllı telefonu windows mobile işletim sistemini kullanmaktadır bu işletim sistemine ait ayarlar bu Linktebulunmaktadır. bunları yaptığınız takdirde sorununuz çözülecektir.

• telefoncuya götür,oradaki elaman telefonun ayarlarını yapar.

• götürdüüm ama müşteri hizmetlerini ara dedi

• Öncekileri Göster
    • link buraya bir bak,burada ayarlar var.

• olmuyo müşteri hizmetlerini aradım .bişeyler dedi yaptım gene olmadı sinir krizi gecircem simdi

• nokia en son kağızını atmış microsofta geçmeden :D

• nokia ile ilgili değil .arkadasımda yokmus öyle sorun avea'nın salaklıgı

• Öncekileri Göster
    • ahhahahaha :D:D:D

• link

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...