Nokia lumia 520 telefonumdan internete giremiyorum yardııım

Merhaba arkadaslar . Telefonum NOKİA LUMİA 520 wifi ile internete girebiliyorum ama bugün internet paketi yaptım veri akışı saglanamıyor falan diye sacmalıyor internete giremiyorum .Avea bayisine gittim müşteri hizmetlerini ara dedi .Müşteri hizmetlerini aradım ama anlamadım nereye baglanacagımı .Ne yapacagıım nasıl baglanabilirim internete yardım edin lütfen .Bu arada servis ayarları telefonunuza gönderildi diyor ama girilemiyor .YORUMLARINIZI VE BU SORUNLA KARSILASAN ARKADASLARIN YARDIMLARINI BEKLİYORUM

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kullandıgın operatörün müşteri hizmetleri ile görüş kendi teknoloji uzmanlarına yönlendiriyorlar

• kablosuz ag ayarları diye bir muhabbet yokki

• veri anahtarını acıcaksn sadece kablosuz ag ayarlarından mobil ağlara girerek

• yookk öyle bişey neyse ben tekrar deneyeym müşteri hizmetlerini aramayı

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• telefoncuya götür,oradaki elaman telefonun ayarlarını yapar.

• olmuyo müşteri hizmetlerini aradım .bişeyler dedi yaptım gene olmadı sinir krizi gecircem simdi

• link buraya bir bak,burada ayarlar var.

• tamamm :(

• Öncekileri Göster
  • Guide a bakmak lazım

• bu siteye bende bakmıstım ama neyseee tesekkürler

• hangi gsm sirketinden yaptıysan onun ayarlarını kontrol et

• Öncekileri Göster
  • İnternet ayarlarından paket veri kullanımını aç diye bir seçenek olmalı o aktif olursa sorun kalmaz.

• telefonu bir fabrika ayarlarına döndür tekrar dene ayarlar eski haline gelsin bir bayağı karışmıştır şu an zaten

• öööfff yaaa :(

• Şimdi telefonu elime almadanda birşey diyemiyorum telefon hattında sorun olabilir telefonun kendisinde sorun olabilir ayarlarla ilgilide olabilir bilinmiyor işte

• Öncekileri Göster
  • nokia en son kağızını atmış microsofta geçmeden :D

• 2ay

link

• ahhahahaha :D:D:D

• battıkça batıom ben :Dbaşka bişi solemicem artık :D

• Öncekileri Göster
  • Windows Phone 8 de hiç kullanmadım ki.

Karısık geliyor bana Lumialar.

• 2ay

NOKİA LUMİA 520 akıllı telefonu windows mobile işletim sistemini kullanmaktadır bu işletim sistemine ait ayarlar bu Linktebulunmaktadır. bunları yaptığınız takdirde sorununuz çözülecektir.

• yaaa :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...