• Sor
  • Bence

Arkadasımın dugununde ne takmalıyım:(?

arkadasımın dugunu olcak maddı acıdan cok zor gunler gecırıyoruz bugunlerde ve altın takamayacagım dolar ya da 50 lıra takılabılr mı en yakın arkadasım :(uzuluyorum ama malesef bu seneye bu durumumuza denk geldi.baskasından da borc almak ıstemıyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bence 50 dolar tak tl ye göz alışkanlığı var 50tl az gelebilir. ama merak etme sen ne takarsan o gelir bence dolar tak paran devalue olmasın.

• bende oyle dusunuyorum yanı dolarda 50lıra nekdar oluyor turk parasına karsılık

• Öncekileri Göster
    • yok bu erkege gore degısıyor;)cınse gore ayırt etme bence

• o zaman ben erkeğini dinle sen :D

Erkekler Ne Diyor 6

• ne yapalım yani neyi soruyon burda soru ne? kendin cevap vermissin zaten durumum yoık diye takma o zaman

• hic bise takmasanda sorun olmamasi gerekir. eger dedigin gibi yakin arkadasinsa o gununde onunla olman bile yeter... İllaki bise yapmam gerek diyosan dugun sonrasi maddi durumun ne zaman olursa o zaman bir jest yaparsin onlara... ne biliyim yemege cikarirsin,sevdikleri bir yere goturursun gibi...

• evet bunuda dusundum artık bebegı olursa ya da baska bırsey durumum musaıt oldugunda bılemıyorum yınede ısterdım takmak

• iyi ama kendini zora sokmanda anlamsiz olur. İnsanlik hali sonucta. Bise yapamamani anlayacaktir merak etme. ve sorun olmaz.

• bence 50 dolağr tak hacı sonra iki tanede azı diş iliştir gelinle damada yastıklarının altına koysunlarda diş perisi para bıraksın.dert ettiğin şeye bak hacı dayı

• Senin onu düşünüp düğünde bulunman bile yeterli, Arkadaşlık parayla ölçülmez, İmkan meselesi, Eminim bu kadar sıkıntı yaptığını duysa senden daha fazla üzülür...

• 50 tl iyidir

• olurmu en yakın arkadaşısın en azından bir çeyrek yapıstır millet ne der sonra şuna bak arkadsşı olacak 50 lira taktı diye hem kendini rezl edersin hem arkadsını

Kızlar Ne Diyor 1

• en yakın arakadaşım diyorsun o da az çok maddi durumundan haberdardr ve sorun olmaz 50 liratak

Yükleniyor...